Preskoči na sadržaj

Dobavljač

RTV BN

RTV BN: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400330920001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45361Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52187Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele100
Postupci96
Naručioci26

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.285.980,95 KMPDV osnova nije poznata
1.168.803,50 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 100 / 100 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,68

Poznato: 100 / 100 (100 %)

Udio s jednom ponudom62 %

Nazivnik: 100 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 100 · Samostalno: 100

Prva dodjela: 30.12.2014. · Posljednja dodjela: 27.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

RTV BN

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD BIJELJINA: 17 dodjelaTURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA: 11 dodjelaOPŠTINA ŠAMAC: 10 dodjelaGRAD ZVORNIK: 8 dodjelaOPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD: 7 dodjelaOPŠTINA ISTOČNA ILIDZA: 5 dodjelaGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ: 4 dodjelaOPŠTINA BRATUNAC: 4 dodjelaOPŠTINA OSMACI: 4 dodjelaOPŠTINA LOPARE: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20157
201613
201711
201813
201910
20202
20214
20226
20236
20247
20258
2026 · Nepotpuna tekuća godina12
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.128,20 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20157 5221.221,19 KMPDV osnova nije poznata7 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201613 10403.466,25 KMPDV osnova nije poznata13 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201711 8321.401,79 KMPDV osnova nije poznata11 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201813 9414.671,78 KMPDV osnova nije poznata13 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201910 7285.272,04 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

247.914,53 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

433.402,69 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 654.644,60 KMPDV osnova nije poznata6 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 678.877,69 KMPDV osnova nije poznata6 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20247 494.378,22 KMPDV osnova nije poznata7 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20258 6149.706,98 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina12 9175.894,99 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA17 720.469,60 KMPDV osnova nije poznata17 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 2409 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA11 14.930 KMPDV osnova nije poznata11 %

Nazivnik: 100 dodjela

2,91 %

Nazivnik: 378 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC10 299.145,32 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 100 dodjela

1,1 %

Nazivnik: 905 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZVORNIK8 231.734,88 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 100 dodjela

1,1 %

Nazivnik: 729 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD7 41.990 KMPDV osnova nije poznata7 %

Nazivnik: 100 dodjela

1,88 %

Nazivnik: 373 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA5 66.799,96 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 689 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

326.999,08 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 1539 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BRATUNAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.897,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 932 dodjela

2014 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OSMACI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.378,20 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 1274 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA LOPARE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128.879,88 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1233 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADIŠKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66.700 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2648 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ХАН ПИЈЕСАК3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.261,26 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 967 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZA STARIJA LICA DOBOJ" DOBOJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

138.500 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,7 %

Nazivnik: 428 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.697,10 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2518 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD DERVENTA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.051,28 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3844 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PETROVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.000 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 452 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНО КОМУНАЛНО ПРЕДУЗЕЋЕ "КОМИЛ" А.Д. ИСТОЧНА ИЛИЏА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.273,50 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

1,45 %

Nazivnik: 138 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.920 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5234 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.000 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7188 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BERKOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 208 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
GRAD BIJELJINA0334430000000
TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA0000020001323
OPŠTINA ŠAMAC0001111111111
GRAD ZVORNIK0110000000222
OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD0000010111111
OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA0111110000000
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ0011110000000
OPŠTINA BRATUNAC1011100000000
OPŠTINA OSMACI0000000101011
OPŠTINA LOPARE0000000001011

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Reklamne usluge i usluge marketinga44
Ostale usluge43
Telekomunikacijske usluge11
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga44 1.019.083,59 KMPDV osnova nije poznata44 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge43 902.829,15 KMPDV osnova nije poznata43 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge11 319.196,41 KMPDV osnova nije poznata11 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.871,80 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta44
Poštanske i telekomunikacijske usluge38
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost17
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta44 666.259,80 KMPDV osnova nije poznata44 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge38 1.373.532,75 KMPDV osnova nije poznata38 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost17 244.268,40 KMPDV osnova nije poznata17 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.920 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum35
otvoreni postupak34
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda25
pregovarački postupak bez objave obavještenja6
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum35 93.271,85 KMPDV osnova nije poznata35 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak34 1.487.544,24 KMPDV osnova nije poznata34 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda25 623.087,23 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja6 82.077,63 KMPDV osnova nije poznata6 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska99 2.285.500,95 KMPDV osnova nije poznata99 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 99 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina33 821.696,70 KMPDV osnova nije poznata33 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo16 121.824,15 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC10 299.145,32 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj8 480.499,08 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik8 231.734,88 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNA ILIDŽA7 71.073,46 KMPDV osnova nije poznata7 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNI STARI GRAD7 41.990 KMPDV osnova nije poznata7 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSMACI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.378,20 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRATUNAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.897,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66.700 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HAN PIJESAK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.261,26 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LOPARE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128.879,88 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PETROVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.000 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.051,28 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.051,28 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.920 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

480 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

480 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ROGATICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.512,80 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 100 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 66 % · Nazivnik: 100 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 100 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 100 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 28 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Вршење услуге реализације ТВ емисије "Недељно поподне"OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA22.07.2026.25.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge radija i televizije za potrebe Kancelarije gradonačelnika - Sektor za informisanjeBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Вршење услуге презевтовања економског потенцијала општине Источна Илиџа.OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA30.11.2025.60.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za radio i TV emitovanje u okviru kulturne manifestacije "Internacionalni pozorišni susreta Brčko distrikta BiH" koja se održava u Brčko distriktu BiH u periodu od 16.10.2025. do 24.10.2025. godineBRČKO DISTRIKT BIH02.11.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Праћење и представљање активности градске администрације у оквиру телевизијске емисијеGRAD BANJA LUKA13.08.2025.16.145,40 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Вршење услуге реализације ТВ емисије "Недељно поподне".OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA29.07.2025.20.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Телевизијско праћење активности рада Одјељења за комуналне пословеGRAD BANJA LUKA20.07.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Телевизијско праћење рада градоначелника и Градске управеGRAD BANJA LUKA30.06.2025.14.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Вршење услуге презентовања економског потенцијала општине Источна Илиџа са акцентом на информацији о пословним зонама и могућностима/погодностима за дијаспору.OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA14.11.2024.48.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za TV emitovanje kulturne manifestacije za Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH30.10.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Вршење услуге реализације ТВ емисије "Недељно поподне".OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA29.08.2024.20.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge radija i televizije za kabinet GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH21.04.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge radija i televizije - Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH30.10.2023.1.282,05 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Вршење услуге презентовања економског потенцијала општине Источна Илиџа са акцентом на информацији о пословним зонама и могућностима/погодностима за дијаспору.OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA11.10.2023.3.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Вршење услуге живог преноса манифестације "Сабор српског изворног народног стваралаштва".OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA08.08.2023.15.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Набавка информативних услуга путем телевизијеGRAD ZVORNIK02.05.2023.36.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga koprodukcije televizijskog programa praćenja i obilježavanja 23 godišnjice Brčko distrikta BiHBRČKO DISTRIKT BIH05.04.2023.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi usluge medija -Kancelarija gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH21.03.2021.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o koprodukciji i medijskom pokroviteljstvu -Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2020.1.282,05 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi usluga medija - Kancelarija gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2019.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 100

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Услуге продукције и израде телевизијског прилога о природним љепотама, туристичким атракцијама и потенцијалима општине ПалеOPŠTINA PALE27.09.2026.3.632,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Најава манифестација путем радија.TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA27.08.2026.384 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge emitovanja radijskih oglasaOPŠTINA OSMACI11.08.2026.525 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Најава манифестација путем радија.TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA30.07.2026.480 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка услуга путем директног ТВ преноса емисије „Недељно поподне“ у граду Зворнику“GRAD ZVORNIK25.07.2026.20.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка информативних услуга путем телевизије“GRAD ZVORNIK08.06.2026.49.999,92 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања општине)OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD17.05.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања) општине Шамац II 4.

ЛОТ1

OPŠTINA ŠAMAC28.04.2026.39.743,59 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга радија и телевизијеAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA14.04.2026.1.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Радијско емитовање огласаОПШТИНА ХАН ПИЈЕСАК13.04.2026.1.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Најава Сајма туризма на телевизији.TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA05.04.2026.1.750 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka televizijskih usluga (medijsko praćenje)

Nabavka usluga medijskog praćenja i oglašavanja aktivnosti Opštinske uprave opštine Lopare, Načelnika opštine i Predsjednika Skupštine opštine Lopare

OPŠTINA LOPARE08.02.2026.50.880 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Најава манифестација путем радија.TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA21.08.2025.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Emitovanje radijskog oglasaOPŠTINA OSMACI13.08.2025.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка услуга путем директног ТВ преноса емисије „Недељно поподне“ у граду Зворнику“GRAD ZVORNIK31.07.2025.15.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Најава манифестација путем радија.TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA30.07.2025.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања општине)OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD21.05.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка информативних услуга путем телевизије“GRAD ZVORNIK12.05.2025.49.999,92 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања) општине Шамац

ЛОТ1

OPŠTINA ŠAMAC24.04.2025.29.487,18 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka televizijskih usluga (medijsko praćenje)

Nabavka usluga medijskog praćenja i oglašavanja aktivnosti Opštinske uprave opštine Lopare, Načelnika opštine i Predsjednika Skupštine opštine Lopare

OPŠTINA LOPARE30.01.2025.47.999,88 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 23:58