Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ABC SPORTING D.O.O.

ABC SPORTING D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402925600003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije dostupno u preuzetim podacima; provjerite dokumentaciju u EJN-u
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
20.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43782Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52150Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele166
Postupci151
Naručioci39

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

8.056.884,51 KMPDV osnova nije poznata
4.119.419,64 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 166 / 166 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,72

Poznato: 166 / 166 (100 %)

Udio s jednom ponudom5,42 %

Nazivnik: 166 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 166 · Samostalno: 166

Prva dodjela: 10.12.2014. · Posljednja dodjela: 26.04.2023.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ABC SPORTING D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE: 42 dodjelaVRHOVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE: 21 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA: 19 dodjelaAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU: 16 dodjelaDIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA: 12 dodjelaHELIKOPTERSKI SERVIS REPUBLIKE SRPSKE: 7 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 6 dodjelaJP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA: 3 dodjelaКАЗНЕНО-ПОПРАВНИ ЗАВОД ФОЧА: 3 dodjelaРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20158
20168
201724
201819
201920
202036
202121
202225
20234
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.808 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20158 380.103,36 KMPDV osnova nije poznata4,82 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 769.278,60 KMPDV osnova nije poznata4,82 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201724 7263.575,27 KMPDV osnova nije poznata14,46 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201819 8112.672,06 KMPDV osnova nije poznata11,45 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201920 10416.036,01 KMPDV osnova nije poznata12,05 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202036 141.619.426,44 KMPDV osnova nije poznata21,69 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202121 13207.551,08 KMPDV osnova nije poznata12,65 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202225 125.267.216,25 KMPDV osnova nije poznata15,06 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

317.217,44 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE42 6.808.781,37 KMPDV osnova nije poznata25,3 %

Nazivnik: 166 dodjela

1,12 %

Nazivnik: 3758 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VRHOVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE21 131.164,11 KMPDV osnova nije poznata12,65 %

Nazivnik: 166 dodjela

3,66 %

Nazivnik: 573 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA19 47.244,95 KMPDV osnova nije poznata11,45 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,86 %

Nazivnik: 2219 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU16 303.115,20 KMPDV osnova nije poznata9,64 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 3194 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA12 417.328,30 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 166 dodjela

1,22 %

Nazivnik: 987 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HELIKOPTERSKI SERVIS REPUBLIKE SRPSKE7 18.783,24 KMPDV osnova nije poznata4,22 %

Nazivnik: 166 dodjela

1,28 %

Nazivnik: 548 dodjela

2014 – 2022Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE6 4.025 KMPDV osnova nije poznata3,61 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 8237 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.263,56 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2271 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
КАЗНЕНО-ПОПРАВНИ ЗАВОД ФОЧА3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.939 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 351 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.588,82 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2386 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKO GROBLJE A.D. BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.183,78 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 469 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.700 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 5964 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AERODROMI REPUBLIKE SRPSKE A.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.642 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 960 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
КПЗ ПЈ "ТУЊИЦЕ" БАЊА ЛУКА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.281,51 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 1736 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.420 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1095 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO FINANSIJA RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

341,88 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1038 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA CIVILNO VAZDUHOPLOVSTVO BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.053 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 292 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.999,79 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 985 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.156,51 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5216 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

333,33 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 8235 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE00210655662
VRHOVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE0003624240
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA0412250230
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU00130012000
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA0303113100
HELIKOPTERSKI SERVIS REPUBLIKE SRPSKE1110003010
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0010100130
JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA0010110000
КАЗНЕНО-ПОПРАВНИ ЗАВОД ФОЧА0000011100
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ0000000120

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina163
Ostale usluge1
Usluge održavanja i popravki1
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina163 8.044.314,21 KMPDV osnova nije poznata98,19 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 163 / 163 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

700,30 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.920 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema82
Odjeća, obuća, prtljag i pribor40
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje6
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu4
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor4
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema82 7.453.850,19 KMPDV osnova nije poznata49,4 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor40 412.265,93 KMPDV osnova nije poznata24,1 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje6 13.483,31 KMPDV osnova nije poznata3,61 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5 13.600 KMPDV osnova nije poznata3,01 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.289 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.387,33 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.002,76 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.736,78 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.200 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.500 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.920 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum121
otvoreni postupak23
ograničeni postupak15
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice2
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum121 416.723,30 KMPDV osnova nije poznata72,89 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 121 / 121 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak23 7.368.531,01 KMPDV osnova nije poznata13,86 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ograničeni postupak15 206.861,20 KMPDV osnova nije poznata9,04 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.489 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.296 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.984 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska116 7.179.670,29 KMPDV osnova nije poznata69,88 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 116 / 116 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine11 134.644,72 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo7 107.168,17 KMPDV osnova nije poznata4,22 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79.340,29 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

90.920 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.998 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.336 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.618,55 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.160 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.000 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 86,14 % · Nazivnik: 166 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 166 (0 %)

Pravni lijekovi: 5 · Poznato: 5 / 166 (3,01 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 166

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка радне униформеMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE26.04.2023.4.767,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pokloni ( ručni satovi ) radnicima koji odlaze u penziju u 2023.godiniJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE12.04.2023.9.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка ручног сата (06.07/404-186/23)MINISTARSTVO FINANSIJA RS13.03.2023.341,88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка 12 пари чизама за потребе полицијских службеника Управе за полицијску подршкуMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE12.03.2023.3.108 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка радне деминерске обућеРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ30.12.2022.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка алпинистичке опремеРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ30.12.2022.5.811,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

БатеријеCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE28.12.2022.170 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка ХТЗ опреме за обезбјеђење и раднике на платформи

Униформа за физичко техничко обезбјеђење

AERODROMI REPUBLIKE SRPSKE A.D.21.12.2022.5.802 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунарске орпемеKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA20.12.2022.1.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка ручног детектора металаKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA11.12.2022.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка материјала за потребе полицијеKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA11.12.2022.975 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка алпинистичке опремеMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE07.12.2022.5.949,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дијелова редеовне униформе за полицијске службенике МУП-а Републике Српске

Набавка кошуље кратких и дугих рукава

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE05.12.2022.1.883.700 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дијелова редеовне униформе за полицијске службенике МУП-а Републике Српске

Набавка јакне са подјакном

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE05.12.2022.2.417.415 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дијелова редеовне униформе за полицијске службенике МУП-а Републике Српске

Набавка кишног мантила

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE05.12.2022.740.025 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дијелова летачко-механичарске униформе (панталоне и мајице)HELIKOPTERSKI SERVIS REPUBLIKE SRPSKE27.11.2022.2.051,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dijelova opreme za JRiM za potrebe Interventne jedinice Sudske policije RSVRHOVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE09.11.2022.4.928 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dijelova interventne uniforme za potrebe IJ SP RSVRHOVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE09.11.2022.5.974 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka satova za penzionere MUP-a KSMUP KANTONA SARAJEVO18.10.2022.2.165 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka majica kratkih rukava za potrebe Interventne jedinice Sudske policije RSVRHOVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE19.09.2022.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 21.10.2026. 06:52