Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HIGRA D.O.O.

HIGRA D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400397240005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50917Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52110Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele41
Postupci41
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.070.980,06 KMPDV osnova nije poznata
547.583,41 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 37 / 41 dodjela (90,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

4 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,63

Poznato: 41 / 41 (100 %)

Udio s jednom ponudom17,07 %

Nazivnik: 41 dodjela

Dodjele u konzorciju9,76 %

4 / 41 · Samostalno: 37

Prva dodjela: 25.05.2015. · Posljednja dodjela: 28.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HIGRA D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA: 16 dodjelaA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA: 7 dodjelaGRAD BIJELJINA: 3 dodjelaGRAD DERVENTA: 2 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 2 dodjela"RAD" A.D. TESLIĆ: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE": 2 dodjelaJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 1 dodjelaOPŠTINA BROD: 1 dodjelaFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20165
20172
20186
20193
20205
20223
20235
20243
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2467.495,27 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 5307.527,21 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

249.938,24 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20186 34.779,13 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 6 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.635,98 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 3227.409,13 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

271,80 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20235 2265,72 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

174,48 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.786,53 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.996,57 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA16 2.187 KMPDV osnova nije poznata39,02 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 1887 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA7 10.959,13 KMPDV osnova nije poznata17,07 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 7185 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400.414,70 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2407 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD DERVENTA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

114.421,98 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3844 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5228 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
"RAD" A.D. TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.544 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 496 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

465.377,15 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 1635 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5,98 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 11395 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.962 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1723 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.118,12 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 11277 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRNJAVOR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.990 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1918 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 811 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3592 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI SEKRETARIJAT ZA RASELJENA LICA I MIGRACIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 658 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020222023202420252026
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA00001224313
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA01041100000
GRAD BIJELJINA01000200000
GRAD DERVENTA01100000000
GRAD BANJA LUKA00000011000
"RAD" A.D. TESLIĆ00000000011
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"20000000000
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA00001000000
OPŠTINA BROD00100000000
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE10000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina26
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo11
Građevinske instalacije2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina26 24.696,11 KMPDV osnova nije poznata63,41 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo11 915.730,09 KMPDV osnova nije poznata26,83 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 11 dodjela (63,64 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

123.435,74 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.118,12 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)22
Građevinski radovi13
Industrijske mašine3
Hemijski proizvodi1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)22 46.854,98 KMPDV osnova nije poznata53,66 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi13 1.035.307,71 KMPDV osnova nije poznata31,71 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 13 dodjela (69,23 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.962,99 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.960 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.880,14 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.976,24 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum29
otvoreni postupak9
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum29 37.790,47 KMPDV osnova nije poznata70,73 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak9 974.237,59 KMPDV osnova nije poznata21,95 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 9 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.952 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska41 1.070.980,06 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 41 dodjela (90,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Bijeljina10 411.373,83 KMPDV osnova nije poznata24,39 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Derventa2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

114.421,98 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

114.421,98 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.544 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prnjavor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.990 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠEKOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.962 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DOO "NEW SANATRON" INŽENJERING NOVI GRAD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
BORO TERM DOO DOBOJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
AD "GRADITELJ"TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
SEGMENT DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PGP GRADITELJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KONSTRUKTOR D.O.O. FOČA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
HERC GRADNJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO LD BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
STRUJA BN DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 78,05 % · Nazivnik: 41 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 41 (2,44 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 41 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 9 / 9 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Изградње Главног ободног канала (ГОК) од ушћа у ријеку Саву узводно до Мајевичког ободног канала (фазе III, IV и V)ЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ09.07.2024.24.243.385,94 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Preparation of the Main Design including implementation of rehabilitation works on the Main Peripheral Canal (GOK), in Semberija, Bijeljina MunicipalityЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ23.10.2023.14.029.707,85 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Изградња постројења за пречишћавање отпадних вода у ТеслићуOPŠTINA TESLIĆ24.07.2021.7.054.189,85 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge kombinovanog iskopa rova dubine do 150 cm prema okvirnom sporazumu sa Grad Bijeljina za 2018., 2019. i 2020. godinu, održavanje kišne kanalizacije u Gradu Bijeljina i naseljenom mjestu Janja za 2018., 2019. i 2020. godinu, broj: 02-404-33/18 od 06. juna 2018. godineA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA23.12.2019.3.860 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge rada kompresora za izbacivanje vode iz nove vodovodne linije prije sprovođenja postupka dezinfekcijeA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA28.10.2019.2.610 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge kombinovanog iskopa rova dubine do 150 cm prema Okvirnom sporazumu sa gradom Bijeljina za 2019-tu godinuA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA28.10.2019.2.884 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

PROJEKAT SNABDJEVANJA VODOM I PROJEKAT KANALIZACIJE U OPŠTINI SOKOLACOPŠTINA SOKOLAC28.10.2018.1.080.555,68 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација водоводног и канализационог система општине Рогатица-дио компоненте 2OPŠTINA ROGATICA02.08.2016.641.198,74 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација секундарне водоводне мреже, Општина ШамацЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ01.08.2016.103.034,05 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 41

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Директни уговр за набавку робе - Млазнице за филтерска поља"RAD" A.D. TESLIĆ28.09.2026.5.772 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA10.09.2026.132,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA26.07.2026.46,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA12.07.2026.46,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Директни уговор за набавку робе -Млазнице за филтерска поља"RAD" A.D. TESLIĆ28.12.2025.5.772 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA20.07.2025.14,53 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA15.10.2024.18,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA22.09.2024.44,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA29.05.2024.11,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA04.12.2023.52,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA29.10.2023.83,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Непредвиђени радови на изградњи основне школе у насељу Ада-фазаGRAD BANJA LUKA17.10.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA08.10.2023.104,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA18.09.2023.25,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA09.10.2022.52,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка ситног потрошног материјала за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA26.09.2022.19,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изграња објекта основне школе у насељу Ада-фазаGRAD BANJA LUKA11.05.2022.nije u izvoru5Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA01.12.2020.16,24 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка умиваоника (1ком.)AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA16.09.2020.19,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka betonske kupeA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA16.09.2020.90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 20:53