Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MACLINE D.O.O.

MACLINE D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200369400006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
1996 (30 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43844Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52025Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele113
Postupci110
Naručioci53

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

458.614,11 KMPDV osnova nije poznata
234.485,67 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 112 / 113 dodjela (99,12 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,2

Poznato: 113 / 113 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Dodjele u konzorciju0,88 %

1 / 113 · Samostalno: 112

Prva dodjela: 10.12.2014. · Posljednja dodjela: 07.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MACLINE D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO: 10 dodjelaAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH: 9 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 7 dodjelaPREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 7 dodjelaMAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO: 7 dodjelaJAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO: 5 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 3 dodjelaJ.U. GRADSKA BIBLIOTEKA TRAVNIK: 3 dodjelaJU "GRADSKI MUZEJI" SARAJEVO: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201515
201615
20174
201815
201912
20209
202112
202211
202310
20244
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.742,50 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201515 9138.535,61 KMPDV osnova nije poznata13,27 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201615 994.471,75 KMPDV osnova nije poznata13,27 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

46.723,97 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201815 139.482,21 KMPDV osnova nije poznata13,27 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201912 85.216,71 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20209 512.389,30 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 8147.301,10 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202211 814.911,81 KMPDV osnova nije poznata9,73 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202310 711.834,01 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4547,75 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.841,07 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.616,32 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO10 12.817,29 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 1474 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH9 12.467,07 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 3670 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO7 133.308,76 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE7 9.339 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 3437 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO7 3.518,51 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 1354 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO5 75.589,04 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

1,07 %

Nazivnik: 466 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.644,38 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 10886 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

574 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 20452 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. GRADSKA BIBLIOTEKA TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.930,39 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

2,33 %

Nazivnik: 129 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "GRADSKI MUZEJI" SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.790,95 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

1,72 %

Nazivnik: 174 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.271,67 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2505 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO FINANSIJA KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

871,97 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 320 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.475,56 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3152 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "FILMSKI CENTAR SARAJEVO" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.747,92 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

11,76 %

Nazivnik: 17 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.323,08 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 1611 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZA ZAŠTITU OKOLIŠA FEDERACIJE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

344,15 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 754 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.413,74 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1176 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA BUSULADŽIĆ"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

102,56 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 2057 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ"PORODICE EF.RAMIĆ" SEMIZOVAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

230 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,62 %

Nazivnik: 323 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.067,53 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 753 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232026
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO0012322000
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH0000030330
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO4210000000
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE0211100020
MAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO0011320000
JAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO4100000000
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO1000001100
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS0300000000
J.U. GRADSKA BIBLIOTEKA TRAVNIK0000000111
JU "GRADSKI MUZEJI" SARAJEVO0000002100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina89
Kompjuterske i uz njih vezane usluge10
Usluge održavanja i popravki10
Ostale usluge3
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina89 450.394,64 KMPDV osnova nije poznata78,76 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 89 / 89 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge10 3.036,50 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki10 2.106 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.367,53 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.709,44 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške59
Usluge popravaka i održavanja22
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema14
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta7
Štampani materijal i srodni proizvodi4
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema3
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Programski paketi i informacijski sistemi1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške59 166.063,46 KMPDV osnova nije poznata52,21 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja22 6.170,71 KMPDV osnova nije poznata19,47 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema14 147.688,28 KMPDV osnova nije poznata12,39 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta7 966,54 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

126.017,30 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.133,76 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.174,06 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum104
otvoreni postupak7
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum104 144.198,32 KMPDV osnova nije poznata92,04 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 104 / 104 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak7 263.430,79 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.985 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine92 434.156,78 KMPDV osnova nije poznata81,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 91 / 92 dodjela (98,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo50 134.209,79 KMPDV osnova nije poznata44,25 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo5 16.409,84 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska5 8.090,55 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.930,39 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.930,39 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.129,06 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

285,36 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.707,78 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.911,11 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ALEM SISTEM D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 93,81 % · Nazivnik: 113 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 113 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 113 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 113

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka personalnog kompjuteraMINISTARSTVO FINANSIJA HNK07.04.2026.4.129,06 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka personalnog kompjutera – All in OneJ.U. GRADSKA BIBLIOTEKA TRAVNIK12.03.2026.2.576,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske opremeJU CENTAR KULTURE I MLADIH OPĆINE CENTAR SARAJEVO20.01.2026.5.911,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA MOBILNOG TELEFONATURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO01.12.2025.2.841,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga skeniranja sigurnosnih ranjivosti u JP Elektroprivreda BiH d.d. - SarajevoJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO16.02.2025.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 135/24 Nabavka smart olovke za tabletOPĆINA ILIDŽA29.09.2024.285,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kompjuterska oprema i potrepštineSTRUČNA SLUŽBA VLADE KANTONA SARAJEVO15.04.2024.76,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

futrola za tabletINSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH26.02.2024.67,52 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kompjuterske opremeFEDERALNO MINISTARSTVO KULTURE I SPORTA06.02.2024.118,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka razne sitne IT opreme - zvučnikAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH11.12.2023.1.015,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka darovaAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH10.12.2023.1.794,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Punjač za laptopPREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2023.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kompjuterske opremeFEDERALNI ZAVOD ZA GEOLOGIJU27.09.2023.1.724,78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge servisa uređaja za potrebe ZavodaJ. U. ZAVOD ZA SPORTSKU MEDICINU KANTONA SARAJEVO18.07.2023.12,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servis laptopaPREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE18.07.2023.51,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sitne IT opremeAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH03.07.2023.2.107,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mobitelaFEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA25.05.2023.2.841,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka slušalica 1 komadDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE04.05.2023.91,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laptopaJ.U. GRADSKA BIBLIOTEKA TRAVNIK09.02.2023.1.794,02 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka punjačaAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH31.10.2022.127,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 08:04