Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MONSUN D.O.O.O LUKAVAC

MONSUN D.O.O.O LUKAVAC: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
LUKAVAC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209225320005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
1998 (28 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47222Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51983Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele903
Postupci895
Naručioci231

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

5.068.332,53 KMPDV osnova nije poznata
2.591.397,27 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 903 / 903 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,48

Poznato: 903 / 903 (100 %)

Udio s jednom ponudom6,87 %

Nazivnik: 903 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 903 · Samostalno: 903

Prva dodjela: 03.03.2015. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MONSUN D.O.O.O LUKAVAC

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 53 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 38 dodjelaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.: 33 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 25 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 25 dodjelaGRAD TUZLA: 22 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 21 dodjelaTRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU: 19 dodjelaOPĆINA BANOVIĆI: 18 dodjelaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA: 16 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201537
201649
201754
201857
201937
202036
202148
202274
202375
2024141
2025180
2026 · Nepotpuna tekuća godina110
Nepoznata godina5
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201537 23334.716,68 KMPDV osnova nije poznata4,1 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201649 32280.972,10 KMPDV osnova nije poznata5,43 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201754 32132.398,02 KMPDV osnova nije poznata5,98 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201857 28347.522,55 KMPDV osnova nije poznata6,31 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201937 27137.093,90 KMPDV osnova nije poznata4,1 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202036 22194.086,60 KMPDV osnova nije poznata3,99 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202148 31321.757,40 KMPDV osnova nije poznata5,32 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202274 48364.378,49 KMPDV osnova nije poznata8,19 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 74 / 74 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202375 41332.413,87 KMPDV osnova nije poznata8,31 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 75 / 75 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024141 88370.247,02 KMPDV osnova nije poznata15,61 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 141 / 141 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025180 96564.943,81 KMPDV osnova nije poznata19,93 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 180 / 180 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina110 781.006.590,32 KMPDV osnova nije poznata12,18 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 110 / 110 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina5 1681.211,77 KMPDV osnova nije poznata0,55 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI53 1.284.843,99 KMPDV osnova nije poznata5,87 %

Nazivnik: 903 dodjela

1,61 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ38 191.245,42 KMPDV osnova nije poznata4,21 %

Nazivnik: 903 dodjela

1,06 %

Nazivnik: 3591 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.33 28.038,10 KMPDV osnova nije poznata3,65 %

Nazivnik: 903 dodjela

1,56 %

Nazivnik: 2112 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI25 128.883,20 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA25 423.845,43 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA22 38.475,25 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,92 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA21 108.666,30 KMPDV osnova nije poznata2,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU19 3.082,14 KMPDV osnova nije poznata2,1 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 4428 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI18 113.709,40 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 903 dodjela

1,25 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA16 24.327,50 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

1,32 %

Nazivnik: 1215 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI16 11.954,65 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK14 61.697,48 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI13 21.383,24 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 3576 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO-MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC13 5.895 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

8,55 %

Nazivnik: 152 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI13 32.865,60 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 2056 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ČELIĆ" ČELIĆ13 8.421,02 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

7,22 %

Nazivnik: 180 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI12 14.018,50 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA12 8.155 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,62 %

Nazivnik: 1949 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA12 14.329,60 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 2207 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA12 9.210,10 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 3767 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI525445447373
OPĆINA TEŠANJ443323535312
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.111925024332
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI100110313465
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA123632230111
GRAD TUZLA121302013243
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA111121133223
TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU234410000032
OPĆINA BANOVIĆI300202201233
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA100111122421

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina375
Ostale usluge324
Usluge održavanja i popravki103
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza47
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja37
Istražiteljske usluge i usluge na području sigurnosti4
Usluge obuke i simulacije u područjima odbrane i sigurnosti3
Zdravstvene i socijalne usluge3
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)2
Građevinske instalacije1
Istraživačke i razvojne usluge1
Najam opreme1
Pravne usluge1
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina375 2.171.185,79 KMPDV osnova nije poznata41,53 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 375 / 375 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge324 1.936.269 KMPDV osnova nije poznata35,88 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 324 / 324 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki103 720.979,72 KMPDV osnova nije poznata11,41 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza47 142.703,81 KMPDV osnova nije poznata5,2 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja37 68.821,07 KMPDV osnova nije poznata4,1 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istražiteljske usluge i usluge na području sigurnosti4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.002 KMPDV osnova nije poznata0,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obuke i simulacije u područjima odbrane i sigurnosti3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

682,37 KMPDV osnova nije poznata0,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.557,52 KMPDV osnova nije poznata0,33 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.723,25 KMPDV osnova nije poznata0,22 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Najam opreme1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pravne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.650 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.660 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema231
Usluge popravaka i održavanja163
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge120
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)89
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša60
Usluge obrazovanja i osposobljavanja59
Ostale javne, društvene i lične usluge34
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost28
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje16
Industrijske mašine16
Hemijski proizvodi15
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu15
Odjeća, obuća, prtljag i pribor13
Građevinski radovi10
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja9
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška8
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu6
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja6
Usluge instaliranja (osim programske podrške)5
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema231 1.713.446,66 KMPDV osnova nije poznata25,58 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 231 / 231 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja163 757.816,36 KMPDV osnova nije poznata18,05 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 163 / 163 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge120 361.381,05 KMPDV osnova nije poznata13,29 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 120 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)89 1.463.404,12 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 89 / 89 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša60 201.428,34 KMPDV osnova nije poznata6,64 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja59 1.114.889,65 KMPDV osnova nije poznata6,53 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge34 142.765,07 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost28 51.871 KMPDV osnova nije poznata3,1 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17 16.192,28 KMPDV osnova nije poznata1,88 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje16 40.136 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine16 223.615,77 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi15 102.508,28 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu15 10.935,81 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor13 34.089,50 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi10 82.319,35 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja9 27.637,80 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška8 10.747 KMPDV osnova nije poznata0,89 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu6 7.156,50 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja6 108.678,80 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)5 27.840 KMPDV osnova nije poznata0,55 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum733
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda108
otvoreni postupak60
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum733 1.121.580,18 KMPDV osnova nije poznata81,17 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 733 / 733 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda108 1.138.759,40 KMPDV osnova nije poznata11,96 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 108 / 108 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak60 2.806.216,15 KMPDV osnova nije poznata6,64 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.776,80 KMPDV osnova nije poznata0,22 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine862 4.877.824,38 KMPDV osnova nije poznata95,46 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 862 / 862 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton547 1.991.292,40 KMPDV osnova nije poznata60,58 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 547 / 547 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton95 316.007,33 KMPDV osnova nije poznata10,52 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 95 / 95 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla62 60.877,34 KMPDV osnova nije poznata6,87 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA55 55.840,39 KMPDV osnova nije poznata6,09 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ40 195.578,42 KMPDV osnova nije poznata4,43 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI36 148.054,94 KMPDV osnova nije poznata3,99 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići31 39.186,65 KMPDV osnova nije poznata3,43 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI28 25.973,15 KMPDV osnova nije poznata3,1 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica26 23.946,55 KMPDV osnova nije poznata2,88 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA26 23.946,55 KMPDV osnova nije poznata2,88 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC26 40.548,65 KMPDV osnova nije poznata2,88 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo23 232.204,28 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton13 46.153,40 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik11 17.179,95 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska11 150.456 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK11 17.179,95 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica10 30.791,26 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton8 29.139,56 KMPDV osnova nije poznata0,89 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ8 1.124,80 KMPDV osnova nije poznata0,89 %

Nazivnik: 903 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 26

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 93,36 % · Nazivnik: 903 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 903 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 903 (0,11 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
09.06.2025.09.12.2026.
02.03.2025.02.03.2027.
02.03.2025.02.03.2027.
06.01.2026.06.01.2028.
29.01.2026.29.01.2028.
01.10.2026.01.04.2028.
12.04.2026.12.04.2028.
07.06.2026.07.06.2028.
26.07.2026.26.06.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka zaštitnih naočala, uputstava i znakova protiv COVID 19TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI12.04.2020.3.076,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 903

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga izrade procjene ugroženosti od požara i plana zaštite od požara sa planom evakuacijeOPĆINSKI SUD BANOVIĆI18.10.2026.4.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pregled PP aparata i hidrantske mreže i održavanjeRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA12.10.2026.40.392 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga na području sigurnostiOPĆINSKI SUD TUZLA12.10.2026.4.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PRIODIĆNI PREGLED VATROGASNIH APARATAJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "LUKAVAC GRAD" LUKAVAC07.10.2026.127 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-91/26– Pregled i atestiranje vatrogasnih aparata, hidranata i sistema vatrodojave i interventno punjenje vatrogasnih aparata nakon upotrebe, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA01.10.2026.8.495,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uslugaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA29.09.2026.2.992 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS-92/26 - Nabavka opreme za zaštitu i spašavanjePODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA29.09.2026.3.438 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA VATROGASNE OPREMEKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO29.09.2026.2.318,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Mesingani okretni nastavak fi52JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA29.09.2026.87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pregled kompresora za punjenje boca dišnih aparataOPĆINA TRAVNIK22.09.2026.190 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ormar za zidni hidrant sa opremomJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA22.09.2026.510 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena ventila na PP aparatimaJU KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR "SV. FRANJO" OPĆA GIMNAZIJA TUZLA21.09.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka PP aparataCENTRALNO GRIJANJE D.D.17.09.2026.1.296 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema za zaštitu od požaraTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI15.09.2026.69.870 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS-2000046814 Periodični pregledi sredstava za rad i opreme sa izdavanjem upotrebne dozvole za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” TravnikPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK15.09.2026.5.520 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada akta o procjeni rizika i internog akta o zaštiti na raduAKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI14.09.2026.7.660 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vatrogasnih aparataJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA13.09.2026.136 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje ispravnosti i funkcionalnosti ugrađenog sistema aktivne zaštite od požara (panik rasvjeta i vatrodojava) za potrebe tehničkog prijema laboratorije Mašinskog fakulteta u KampusuJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI10.09.2026.391,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje ispravnosti i funkcionalnosti ugrađenog sistema aktivne zaštite od požara (hidranti) za potrebe tehničkog prijema laboratorije Mašinskog fakulteta u KampusuJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI10.09.2026.133 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje ventila sigurnosti za potrebe tehničkog prijema objekta laboratorije Mašinskog fakulteta u KampusuJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI10.09.2026.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:53