Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PROJEKT D.O.O. BRCKO

PROJEKT D.O.O. BRCKO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BRČKO DISTRIKT BIH
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4600081080005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48837Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51824Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele12
Postupci12
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

33.068,80 KMPDV osnova nije poznata
16.907,81 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,5

Poznato: 12 / 12 (100 %)

Udio s jednom ponudom8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 12 · Samostalno: 12

Prva dodjela: 17.03.2015. · Posljednja dodjela: 03.07.2022.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PROJEKT D.O.O. BRCKO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 4 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA: 2 dodjelaOPŠTINA UGLJEVIK: 2 dodjelaJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 1 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 1 dodjelaGRAD BIJELJINA: 1 dodjelaOPŠTINA DONJI ŽABAR: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20162
20171
20183
20192
20201
20221
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.854,70 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.500 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.000 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.650 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.700 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.564,10 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1800 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.154,70 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 8857 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.650 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1453 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 980 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 11384 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 15759 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.564,10 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA DONJI ŽABAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.200 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 214 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202022
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH1111000
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA0101000
OPŠTINA UGLJEVIK0000200
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA0000001
BRČKO DISTRIKT BIH1000000
GRAD BIJELJINA0000010
OPŠTINA DONJI ŽABAR0001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza7
Ostale usluge5
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza7 19.954,70 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 13.114,10 KMPDV osnova nije poznata41,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge11
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge11 32.268,80 KMPDV osnova nije poznata91,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum9
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum9 30.568,80 KMPDV osnova nije poznata75 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska7 20.914,10 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine5 12.154,70 KMPDV osnova nije poznata41,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.564,10 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DONJI ŽABAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.200 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 12 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 12 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 12 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 102 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge zakupa poslovnog prostora za Kancelariju gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH09.12.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zakupa poslovnog prostora za Kancelariju GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH03.12.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zakupa poslovnog prostora za Kancelariju GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH03.12.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kancelariju gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH17.11.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kancelariju gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH17.11.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kancelariju gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH17.11.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kancelariju gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH17.11.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kancelariju gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH10.11.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kabinet GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH04.06.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kabinet GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH04.06.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kabinet GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH21.04.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zakupa poslovnog prostora za Kabinet GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH21.04.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zakupa poslovnog prostora za Kancelariju GradnonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH10.03.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zakupa poslovnog prostora za Kancelariju GradnonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH10.03.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zakupa poslovnog prostora za Kancelariju GradnonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH10.03.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zakupa poslovnog prostora za Kancelariju GradnonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH10.03.2024.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup poslovnog prostora-Kancelarija gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH30.10.2023.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup poslovnog prostora-Kancelarija gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH30.10.2023.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup poslovnog prostora- Kancelarija gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH29.09.2023.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup poslovnog prostora- Kancelarija gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH29.09.2023.1.175,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 3

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga izrade projektno-tehničke dokumentacije (Vjerski objekat-kapela u Mezgraji Kose)OPŠTINA UGLJEVIK30.09.2019.850 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade projektno tehničke dokumentacije ( vjerski objekat-kapela u Ravnom Polju)OPŠTINA UGLJEVIK26.06.2019.850 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga Izrade idejnog projekta i izvedbenog projekta (po specifikaciji) za opštu bolnicu JZuJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH30.03.2016.800 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08