Preskoči na sadržaj

Dobavljač

FLEK DOO

FLEK DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4600039630003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43354Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51750Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele250
Postupci242
Naručioci29

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.668.302,31 KMPDV osnova nije poznata
852.989,43 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 241 / 250 dodjela (96,4 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

9 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,16

Poznato: 250 / 250 (100 %)

Udio s jednom ponudom8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Dodjele u konzorciju3,6 %

9 / 250 · Samostalno: 241

Prva dodjela: 26.11.2014. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

FLEK DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU: 108 dodjelaJU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA TUZLA: 21 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA: 20 dodjelaJKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA: 16 dodjelaJP KOMUNALNO BRČKO DOO: 9 dodjelaJU OŠ "PAZAR": 8 dodjelaJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI: 7 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA: 7 dodjelaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA: 6 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBRAVE": 6 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20142
201514
20165
201711
201820
201925
202026
202120
202221
202320
202434
202529
2026 · Nepotpuna tekuća godina23
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20142

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1200 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201514 55.680 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20165 56.875 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201711 4223.829,15 KMPDV osnova nije poznata4,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201820 68.116 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201925 618.776 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 25 dodjela (92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202026 6339.079,70 KMPDV osnova nije poznata10,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202120 372.125 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202221 547.867,41 KMPDV osnova nije poznata8,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 21 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202320 11402.154,98 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202434 1288.209,87 KMPDV osnova nije poznata13,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 34 dodjela (88,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
202529 14401.376,20 KMPDV osnova nije poznata11,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina23 1654.013 KMPDV osnova nije poznata9,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU108 325.740,50 KMPDV osnova nije poznata43,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

2,44 %

Nazivnik: 4432 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 108 / 108 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA TUZLA21 24.647,70 KMPDV osnova nije poznata8,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

14,48 %

Nazivnik: 145 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 21 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA20 36.010 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 3688 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA16 2.400 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

1,73 %

Nazivnik: 927 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP KOMUNALNO BRČKO DOO9 1.123.804,20 KMPDV osnova nije poznata3,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 4732 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "PAZAR"8 14.703 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

7,62 %

Nazivnik: 105 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI7 25.154,17 KMPDV osnova nije poznata2,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 2063 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA7 3.074 KMPDV osnova nije poznata2,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 2207 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''PANNONICA'' DOO TUZLA6 7.053 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 2960 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBRAVE"6 2.137,10 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

3,06 %

Nazivnik: 196 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO5 nije u izvoru2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3918 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
JU OŠ "SLAVINOVIĆI"5 9.190 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "TUŠANJ" TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.611,78 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

7,41 %

Nazivnik: 54 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3733 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
JU VETERINARSKI ZAVOD TK TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.159 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

1,75 %

Nazivnik: 171 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA TUZLANSKA RAZVOJNA AGENCIJA “TRAG” TUZLA - DEVELOPMENT AGENCY ''TRAG'' TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.880 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

3,8 %

Nazivnik: 79 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.160 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 512 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "DJEČIJI VRTIĆ" BIHAĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.378,20 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 283 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.256,40 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

3,77 %

Nazivnik: 53 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA OBRAZOVANJE I VASPITANJE I REHABILITACIJU SLUŠANJA I GOVORA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU2101714141517164431
JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA TUZLA0000000000984
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA0110131222421
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA0000045101311
JP KOMUNALNO BRČKO DOO0012002001120
JU OŠ "PAZAR"0000000002411
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI0000000000223
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA0110212000000
JP ''PANNONICA'' DOO TUZLA0101110011000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBRAVE"0000000001032

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge192
Usluge održavanja i popravki23
Kupovina22
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila5
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte3
Istražiteljske usluge i usluge na području sigurnosti2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Građevinske instalacije1
Pravne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge192 1.268.066,73 KMPDV osnova nije poznata76,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 187 / 192 dodjela (97,4 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki23 30.026,50 KMPDV osnova nije poznata9,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina22 32.919,88 KMPDV osnova nije poznata8,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 22 dodjela (95,45 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila5 10.656,40 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.100 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Istražiteljske usluge i usluge na području sigurnosti2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300.150 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.982,80 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pravne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.250 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost194
Usluge popravaka i održavanja23
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema12
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema7
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Građevinski radovi1
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost194 1.578.718,98 KMPDV osnova nije poznata77,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 185 / 194 dodjela (95,36 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja23 36.807 KMPDV osnova nije poznata9,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema12 11.886,77 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema7 23.934,91 KMPDV osnova nije poznata2,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6 6.350 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 58.980 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.498,70 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

122 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

225 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.982,80 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.846,15 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum222
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13
otvoreni postupak11
pregovarački postupak bez objave obavještenja4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum222 251.130,11 KMPDV osnova nije poznata88,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 221 / 222 dodjela (99,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13 253.763 KMPDV osnova nije poznata5,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak11 1.163.409,20 KMPDV osnova nije poznata4,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 11 dodjela (63,64 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine241 544.498,11 KMPDV osnova nije poznata96,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 232 / 241 dodjela (96,27 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton226 513.477,71 KMPDV osnova nije poznata90,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 225 / 226 dodjela (99,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzla134 341.919,65 KMPDV osnova nije poznata53,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 134 / 134 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA114 332.793,50 KMPDV osnova nije poznata45,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 114 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine9 1.123.804,20 KMPDV osnova nije poznata3,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.726,90 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.250 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

720 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

720 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
SEC ONE D.O.O.8 nije u izvoru3,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 8 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
SOKO BH5 nije u izvoru2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
POBJEDA-SIGURNOST5 nije u izvoru2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
CONDOR D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA TEHNIČKU I FIZČKU ZAŠTITU MIDDLE POINT ELECTRONICS D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Middle point1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BB GARD SECURITY1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AGENCIJA COBRA SECURITY D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Agencija Delta security doo Čitluk1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 95,6 % · Nazivnik: 250 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 250 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 250 (0,4 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
17.10.2024.17.10.2027.
12.12.2024.12.12.2027.
31.10.2025.30.04.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 11

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga LOT 1: Usluge fizičke zaštite - čuvarske službe na Centralnoj gradskoj pijaci u Tuzli, ul. Tabašnice br. 12, LOT 2: Usluge nadzornog centra sa intervencijom po aktivaciji panik tipke ili po pozivu na pijaci "Mala pijaca Istok" ul. Radeta Peleša bb, Tuzla, LOT 3: Usluge nadzornog centra sa intervencijom na pijaci Simin Han ul. III Tuzlanske brigade bb, Tuzla

Nabavka usluga LOT 1: Usluge fizičke zaštite - čuvarske službe na Centralnoj gradskoj pijaci u Tuzli, ul. Tabašnice br. 12

TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU29.12.2025.59.130 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga LOT 1: Usluge fizičke zaštite - čuvarske službe na Centralnoj gradskoj pijaci u Tuzli, ul. Tabašnice br. 12, LOT 2: Usluge nadzornog centra sa intervencijom po aktivaciji panik tipke ili po pozivu na pijaci "Mala pijaca Istok" ul. Radeta Peleša bb, Tuzla, LOT 3: Usluge nadzornog centra sa intervencijom na pijaci Simin Han ul. III Tuzlanske brigade bb, Tuzla

Nabavka usluga LOT 2: Usluge nadzornog centra sa intervencijom po aktivaciji panik tipke ili po pozivu na pijaci "Mala pijaca Istok" ul. Radeta Peleša bb, Tuzla

TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU29.12.2025.1.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga LOT 1: Usluge fizičke zaštite - čuvarske službe na Centralnoj gradskoj pijaci u Tuzli, ul. Tabašnice br. 12, LOT 2: Usluge nadzornog centra sa intervencijom po aktivaciji panik tipke ili po pozivu na pijaci "Mala pijaca Istok" ul. Radeta Peleša bb, Tuzla, LOT 3: Usluge nadzornog centra sa intervencijom na pijaci Simin Han ul. III Tuzlanske brigade bb, Tuzla

Nabavka usluga LOT 3: Usluge nadzornog centra sa intervencijom na pijaci Simin Han ul. III Tuzlanske brigade bb, Tuzla

TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU29.12.2025.1.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga obezbjeđenja prostorija za gotovinsku naplatu i transporta novca JP „Komunalno Brčko“ d.o.o. Brčko, broj 02.07/3-001898/25JP KOMUNALNO BRČKO DOO24.09.2025.299.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

TENDER BROJ: 3000000883 - Usluge obavljanja fizičko/tehničke zaštite (najam opreme tehničke zaštite) ljudi i imovine JP Elektroprivreda BiH d.d.- Sarajevo, DOC-a (priključka i monitoringa sistema tehničke zaštite na dojavni centar agencije) sa intervencijom i održavanjem opreme u vlasništvu JP Elektroprivreda BiH d.d.- SarajevoJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO12.12.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Fizička i tehnička zaštita, prijevoz i osiguranje novca, redovni servisi tehničke zaštite i ophodnjaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR17.10.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga fizičkog obezbjeđenja objekata i transport novca - broj 02.07/3-02643/22JP KOMUNALNO BRČKO DOO09.02.2023.319.680 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tender broj: 3000000515 - Nabavka usluge obavljanja fizičko/tehničke zaštite (najam opreme tehničke zaštite) ljudi i imovine JP Elektroprivreda BiH d.d.- Sarajevo, DOC-a (priključka i monitoringa sistema tehničke zaštite na dojavni centar agencije) sa intervencijom i održavanjem opreme u vlasništvu JP Elektroprivreda BiH d.d.- SarajevoJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO20.07.2022.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga fizičkog obezbjeđenja objekata i transport novca - 02.07/3-02637/19JP KOMUNALNO BRČKO DOO23.02.2020.268.999,20 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tender broj: 20000235339 - Usluge obavljanja tehničke zaštite ljudi i imovine u objektima i prostorima JP Elektroprivreda BiH d.d.-Sarajevo, DOC-a sa intervencijom i održavanjem opreme u vlasništvu JP Elektroprivreda BiH d.d.- SarajevoJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO03.01.2019.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga - fizičko obezbjeđenje objekata i transport novcaJP KOMUNALNO BRČKO DOO31.01.2017.213.300 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 20:22