Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TOP SPORT DOO

TOP SPORT DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402708410000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45889Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51705Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele742
Postupci665
Naručioci220

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

13.311.487,94 KMPDV osnova nije poznata
6.806.055,71 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 714 / 742 dodjela (96,23 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 28

28 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,4

Poznato: 742 / 742 (100 %)

Udio s jednom ponudom19,68 %

Nazivnik: 742 dodjela

Dodjele u konzorciju3,77 %

28 / 742 · Samostalno: 714

Prva dodjela: 11.01.2015. · Posljednja dodjela: 21.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TOP SPORT DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.BRČKO DISTRIKT BIH: 87 dodjelaGRAD BIJELJINA: 35 dodjelaJP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.: 25 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 22 dodjelaJU DJEČIJI VRTIĆ PČELICA MAJA NOVI GRAD: 21 dodjelaЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ: 19 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 17 dodjelaJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA: 12 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ": 12 dodjelaOPŠTINA TESLIĆ: 11 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201531
201634
201743
201837
201953
202040
202146
202258
202389
2024126
2025100
2026 · Nepotpuna tekuća godina85
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201531 18136.567,95 KMPDV osnova nije poznata4,18 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201634 24437.821,93 KMPDV osnova nije poznata4,58 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201743 22282.815 KMPDV osnova nije poznata5,8 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201837 25540.549,25 KMPDV osnova nije poznata4,99 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201953 30311.914,38 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202040 28661.792,92 KMPDV osnova nije poznata5,39 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 40 dodjela (97,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202146 34940.915,02 KMPDV osnova nije poznata6,2 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202258 341.681.029,39 KMPDV osnova nije poznata7,82 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 58 dodjela (91,38 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
202389 531.787.280,41 KMPDV osnova nije poznata11,99 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 89 dodjela (95,51 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
2024126 682.169.889,53 KMPDV osnova nije poznata16,98 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 126 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
2025100 561.982.520,25 KMPDV osnova nije poznata13,48 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 96 / 100 dodjela (96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina85 562.378.391,91 KMPDV osnova nije poznata11,46 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 77 / 85 dodjela (90,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH87 635.403,40 KMPDV osnova nije poznata11,73 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 15784 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 86 / 87 dodjela (98,85 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA35 548.332,70 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 742 dodjela

1,45 %

Nazivnik: 2409 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 35 dodjela (91,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.25 172.984,58 KMPDV osnova nije poznata3,37 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 2958 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA22 836.293 KMPDV osnova nije poznata2,96 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 5234 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 22 dodjela (63,64 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
JU DJEČIJI VRTIĆ PČELICA MAJA NOVI GRAD21 31.666,21 KMPDV osnova nije poznata2,83 %

Nazivnik: 742 dodjela

2,23 %

Nazivnik: 942 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ19 146.785,50 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 742 dodjela

1,96 %

Nazivnik: 969 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH17 25.854 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 8894 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA12 115.270,90 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 742 dodjela

1,39 %

Nazivnik: 866 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ"12 14.250,31 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 1226 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA TESLIĆ11 612.138,50 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,59 %

Nazivnik: 1862 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JU OŠ "KNEZ IVO OD SEMBERIJE"11 29.991,34 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 742 dodjela

6,08 %

Nazivnik: 181 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР10 28.152,29 KMPDV osnova nije poznata1,35 %

Nazivnik: 742 dodjela

2,44 %

Nazivnik: 410 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DJEČIJI CENTAR ''BUBAMARA'' PALE9 41.170 KMPDV osnova nije poznata1,21 %

Nazivnik: 742 dodjela

6,34 %

Nazivnik: 142 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE DJECE "NAŠA RADOST" TREBINJE8 137.126 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 742 dodjela

7,34 %

Nazivnik: 109 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД БИЈЕЉИНА8 161.550,90 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 742 dodjela

2,92 %

Nazivnik: 274 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE,,RADOST"BRATUNAC8 58.145 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 742 dodjela

1,56 %

Nazivnik: 513 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD DERVENTA7 298.915 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 3844 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU7 391.478 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ROGATICA7 100.227 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 1062 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "DŽEMALUDIN ČAUŠEVIĆ"7 14.487 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 742 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1825 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
BRČKO DISTRIKT BIH466615139613711
GRAD BIJELJINA122233334633
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.421413323002
GRAD BANJA LUKA000000193522
JU DJEČIJI VRTIĆ PČELICA MAJA NOVI GRAD0000230004120
ЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ113111102242
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH6010000000010
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA000004122201
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ"132200012100
OPŠTINA TESLIĆ000000022403

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina659
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo46
Završni građevinski radovi25
Ostale usluge7
Usluge održavanja i popravki2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Priprema gradilišta1
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina659 9.770.941,76 KMPDV osnova nije poznata88,81 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 656 / 659 dodjela (99,54 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo46 1.634.458,49 KMPDV osnova nije poznata6,2 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 46 dodjela (52,17 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 22

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi25 1.810.048,69 KMPDV osnova nije poznata3,37 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 25 dodjela (88 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Ostale usluge7 23.752,17 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.009,83 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.960 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57.817 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.500 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje377
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor227
Građevinski radovi68
Odjeća, obuća, prtljag i pribor40
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo7
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu6
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4
Industrijske mašine4
Usluge popravaka i održavanja4
Štampani materijal i srodni proizvodi3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Hemijski proizvodi1
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje377 6.649.812,76 KMPDV osnova nije poznata50,81 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 375 / 377 dodjela (99,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor227 3.666.792,62 KMPDV osnova nije poznata30,59 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 226 / 227 dodjela (99,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi68 3.234.729,03 KMPDV osnova nije poznata9,16 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 68 dodjela (64,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 24

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor40 99.238,60 KMPDV osnova nije poznata5,39 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9 338.656,25 KMPDV osnova nije poznata1,21 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8 108.582,63 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo7 206.889 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu6 354.418 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.699,06 KMPDV osnova nije poznata0,54 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.802 KMPDV osnova nije poznata0,54 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.690 KMPDV osnova nije poznata0,54 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.865 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

141.185 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.280 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.400 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

900 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.500 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.650 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.500 KMPDV osnova nije poznata0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum333
otvoreni postupak219
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda185
pregovarački postupak bez objave obavještenja5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum333 977.032,82 KMPDV osnova nije poznata44,88 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 333 / 333 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak219 9.703.508,81 KMPDV osnova nije poznata29,51 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 198 / 219 dodjela (90,41 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 21

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda185 2.601.499,81 KMPDV osnova nije poznata24,93 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 180 / 185 dodjela (97,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja5 29.446,50 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska431 9.162.368,48 KMPDV osnova nije poznata58,09 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 412 / 431 dodjela (95,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 19

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine199 3.427.117,06 KMPDV osnova nije poznata26,82 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 191 / 199 dodjela (95,98 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine105 674.681,40 KMPDV osnova nije poznata14,15 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 104 / 105 dodjela (99,05 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton66 909.068,05 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 66 dodjela (96,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Bijeljina59 767.539,71 KMPDV osnova nije poznata7,95 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 59 dodjela (94,92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo59 1.070.139,83 KMPDV osnova nije poznata7,95 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 59 dodjela (96,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Banja Luka27 936.572 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 27 dodjela (70,37 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD24 80.384,16 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo24 615.981,09 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 24 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo16 534.196,80 KMPDV osnova nije poznata2,16 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla15 315.260,90 KMPDV osnova nije poznata2,02 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton14 317.619 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 14 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Derventa14 326.195 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA14 326.195 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ14 630.394,50 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TUZLA14 148.860,90 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PALE (RS)14 205.689,59 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor13 666.778,29 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton13 313.111,70 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton12 74.728,95 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 12 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GLOVIS6 nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
MUSCULUS D.O.O. BEOGRAD6 nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
GRADJENJE DJURIC5 nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
PGP GRADITELJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
MONT-GRADNJA DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DIVEL DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DOO MARTIĆ INTER COPP2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
TEKTON DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,27 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
MIBRAL DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MONT GRADNJA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ABC SOLUTIONS D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GALAX NISKOGRADNJA DD BRČKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PROGRES-GRADNJA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"ASILTING"DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MAVAS DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MOST DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PROMET TABIC DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PROKOP INŽENJERING DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
LASTESARO DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,13 %

Nazivnik: 742 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 28

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 70,49 % · Nazivnik: 742 dodjela

EU fondovi: 3 · Poznato: 3 / 742 (0,4 %)

Pravni lijekovi: 11 · Poznato: 11 / 742 (1,48 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
25.03.2026.25.03.2027.
22.01.2026.30.12.2027.
26.02.2026.26.02.2028.
26.02.2026.26.02.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 8 / 8 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Набавка играчакаDJEČIJI VRTIĆ "ČIKA JOVA ZMAJ"04.04.2024.1.037 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дјечијих креветаDJEČIJI VRTIĆ "ČIKA JOVA ZMAJ"29.12.2022.6.686,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

предмет набавкеMEDICINSKA ŠKOLA22.09.2019.1.840 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

рукометни головиMEDICINSKA ŠKOLA22.09.2019.2.051 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

лоптеMEDICINSKA ŠKOLA21.09.2019.2.580 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

спортска опремаMEDICINSKA ŠKOLA21.09.2019.2,18 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Испорука опреме за физичку активност за ОШ Свети Сава - Добој, Градску управу Зворник, ОШ Никола Тесла - Пилица, ЈУ СШЦ Петар Кочић - Зворник, и Министарство здравља и социјалне заштите Републике СрпскеMINISTARSTVO ZDRAVLJA I SOCIJALNE ZAŠTITE REPUBLIKE SRPSKE16.06.2019.9.030,95 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Набавка опремеJU SREDNJOSKOLSKI CENTAR PETAR KOCIC ZVORNIK21.05.2019.8.220 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 185

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka sportske opreme (zidnih koševa) za JU OŠ "Klokotnica"JU OŠ KLOKOTNICA06.10.2026.9.650 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и испорука опреме за ЈУ за предшколско васпитање и образовање „Први кораци“ ВласеницaOPŠTINA VLASENICA29.09.2026.49.524 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка наставних средставаOSNOVNA ŠKOLA MLADEN STOJANOVIĆ LAKTAŠI27.09.2026.13.582,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка намјештаја за дјечије вртићеJAVNA PREDŠKOLSKA USTANOVA "LEPA RADIĆ" GRADIŠKA06.09.2026.49.700 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка намјештајаJAVNA USTANOVA CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE LAKTAŠI31.08.2026.49.700 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka namještaja

LOT 1: Nabavka namještaja za dječije vrtiće

JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA02.08.2026.28.970 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за уређење града -дјечије играоне у центру града, са обављањем услуга монтажеOPŠTINA SRBAC13.07.2026.18.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija podova u učionicamaOSNOVNA ŠKOLA "MEHMEDALIJA MAK DIZDAR" DOBRINJE30.06.2026.42.658,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка радова санације спортског паркета у спортској дворани „Славија“ Источно Ново СарајевоЈАВНА УСТАНОВА СПОРТСКО РЕКРЕАЦИОНИ ЦЕНТАР СЛАВИЈА14.05.2026.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дидактичког материјала и спортских реквизита за учеснике у пројекту "Социјализација дјеце Републике Српске"

ЛОТ 1 - Набавка дидактичког материјала за учеснике у пројекту "Социјализација дјеце Републике Српске"

ЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ16.04.2026.3.600 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дидактичког материјала и спортских реквизита за учеснике у пројекту "Социјализација дјеце Републике Српске"

ЛОТ 2 - Набавка спортских реквизита за учеснике у пројекту "Социјализација дјеце Републике Српске"

ЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ16.04.2026.5.790 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sportska opremaJAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVO SARAJEVO "ONSA" D.O.O. SARAJEVO12.04.2026.5.194,80 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka akumulatorske kombinovane mašine za pranje tvrdih podlogaOPĆINA TEOČAK08.04.2026.8.120 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka namještaja za dječiji vrtićJAVNA USTANOVA ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE DJECE PREDŠKOLSKOG UZRASTA LUKAVAC25.03.2026.21.600 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе - наставна средстваJP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.25.03.2026.34.270 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka sprava za dvorište u objektu Obdaništa i zabavišta Naša djeca BrčkoBRČKO DISTRIKT BIH15.01.2026.15.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

КАНЦЕЛАРИЈСКИ НАМЈЕШТАЈ СА ИСПОРУКОМ И МОНТАЖОМ ЗА ПОТРЕБЕ БИБЛИОТЕКЕЈУ НАРОДНА БИБЛИОТЕКА "ФИЛИП ВИШЊИЋ" БИЈЕЉИНА07.01.2026.18.980 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка намјештаја за радне собеJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE DJECE "NAŠA RADOST" TREBINJE08.12.2025.19.821 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дидактичких средставаJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE DJECE "NAŠA RADOST" TREBINJE03.12.2025.14.902 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и монтажа реквизита за дјечија игралишта на подручју општине ФочаГРАД ФОЧА16.11.2025.18.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 03:37