Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ROBERT`S PLUS D.O.O.

ROBERT`S PLUS D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200924910007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2004 (22 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46755Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51682Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele346
Postupci279
Naručioci84

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.782.817,70 KMPDV osnova nije poznata
1.422.832,10 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 346 / 346 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,81

Poznato: 346 / 346 (100 %)

Udio s jednom ponudom32,08 %

Nazivnik: 346 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 346 · Samostalno: 346

Prva dodjela: 08.02.2015. · Posljednja dodjela: 13.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ROBERT`S PLUS D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ: 35 dodjelaJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE: 28 dodjelaOBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH: 27 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 26 dodjelaJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI: 23 dodjelaRADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 21 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 15 dodjelaJZU BOLNICA GRADIŠKA: 13 dodjelaSUD BOSNE I HERCEGOVINE: 12 dodjelaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU: 9 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201522
201637
201760
201858
201930
202027
202121
202219
202322
202420
202520
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201522 15101.947,21 KMPDV osnova nije poznata6,36 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201637 24379.298,43 KMPDV osnova nije poznata10,69 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201760 29367.491,44 KMPDV osnova nije poznata17,34 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201858 33342.514,22 KMPDV osnova nije poznata16,76 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201930 17159.481,01 KMPDV osnova nije poznata8,67 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202027 16170.047,34 KMPDV osnova nije poznata7,8 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202121 12127.887,19 KMPDV osnova nije poznata6,07 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202219 14156.139,78 KMPDV osnova nije poznata5,49 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202322 15440.190,46 KMPDV osnova nije poznata6,36 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202420 12217.371,97 KMPDV osnova nije poznata5,78 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202520 12209.518,91 KMPDV osnova nije poznata5,78 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 7110.929,74 KMPDV osnova nije poznata2,89 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ35 248.437,94 KMPDV osnova nije poznata10,12 %

Nazivnik: 346 dodjela

1,05 %

Nazivnik: 3330 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE28 188.813,13 KMPDV osnova nije poznata8,09 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 5269 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH27 18.195,01 KMPDV osnova nije poznata7,8 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 4660 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH26 98.407,31 KMPDV osnova nije poznata7,51 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 15760 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI23 43.236,19 KMPDV osnova nije poznata6,65 %

Nazivnik: 346 dodjela

1,12 %

Nazivnik: 2057 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE21 343.922,97 KMPDV osnova nije poznata6,07 %

Nazivnik: 346 dodjela

1,69 %

Nazivnik: 1244 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS15 420.689,38 KMPDV osnova nije poznata4,34 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 20457 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA GRADIŠKA13 7.860,45 KMPDV osnova nije poznata3,76 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 4152 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUD BOSNE I HERCEGOVINE12 54.080,41 KMPDV osnova nije poznata3,47 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 1901 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU9 50.040,58 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 2683 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA9 4.850,52 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ8 21.448,40 KMPDV osnova nije poznata2,31 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 2387 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU6 19.899,01 KMPDV osnova nije poznata1,73 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 787 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ6 137.748,72 KMPDV osnova nije poznata1,73 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 1095 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE5 81.469,86 KMPDV osnova nije poznata1,45 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 2150 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVNI FAKULTET5 40.770,80 KMPDV osnova nije poznata1,45 %

Nazivnik: 346 dodjela

4,76 %

Nazivnik: 105 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MEDICINSKI FAKULTET U SARAJEVU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

108.113,35 KMPDV osnova nije poznata1,16 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 528 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMARSKI FAKULTET U SARAJEVU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.438,85 KMPDV osnova nije poznata1,16 %

Nazivnik: 346 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 353 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.234,17 KMPDV osnova nije poznata1,16 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.410 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 346 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2127 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ414425321450
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE337532102200
OBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH212221325331
BRČKO DISTRIKT BIH0491120000000
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI007364201000
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE124320212022
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS231122001012
JZU BOLNICA GRADIŠKA000202330300
SUD BOSNE I HERCEGOVINE144201000000
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU002112210000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina334
Ostale usluge5
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)4
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja2
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina334 2.495.156,57 KMPDV osnova nije poznata96,53 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 334 / 334 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 8.229,52 KMPDV osnova nije poznata1,45 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.935,61 KMPDV osnova nije poznata1,16 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

270.496 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi148
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške96
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema19
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje14
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)8
Programski paketi i informacijski sistemi4
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Usluge popravaka i održavanja1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi148 786.012,16 KMPDV osnova nije poznata42,77 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 148 / 148 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške96 719.406,51 KMPDV osnova nije poznata27,75 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 96 / 96 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64 862.084,59 KMPDV osnova nije poznata18,5 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema19 76.510,90 KMPDV osnova nije poznata5,49 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje14 17.475,15 KMPDV osnova nije poznata4,05 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)8 58.198,55 KMPDV osnova nije poznata2,31 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313.517,60 KMPDV osnova nije poznata1,16 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.598,64 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.773,95 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

530 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda148
otvoreni postupak119
direktni sporazum79
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda148 1.026.250,97 KMPDV osnova nije poznata42,77 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 148 / 148 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak119 1.612.754,84 KMPDV osnova nije poznata34,39 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 119 / 119 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum79 143.811,89 KMPDV osnova nije poznata22,83 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine138 1.481.146,87 KMPDV osnova nije poznata39,88 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 138 / 138 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska106 628.187,99 KMPDV osnova nije poznata30,64 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo47 492.232,53 KMPDV osnova nije poznata13,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton29 91.031,71 KMPDV osnova nije poznata8,38 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine26 98.407,31 KMPDV osnova nije poznata7,51 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton9 47.470,75 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton6 89.652,01 KMPDV osnova nije poznata1,73 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton6 178.460,46 KMPDV osnova nije poznata1,73 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.858,28 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.410 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.930 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.339,63 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.494,78 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.339,63 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Trebinje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.005,17 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.990,80 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.141,44 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.810 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.989,71 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.990,80 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 346 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 48

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 65,61 % · Nazivnik: 346 dodjela

EU fondovi: 4 · Poznato: 4 / 346 (1,16 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 346 (0,58 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
28.04.2025.28.04.2027.
18.05.2025.18.05.2027.
11.03.2026.10.03.2028.
21.05.2026.20.05.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 346

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Канцеларијски материјал и тонери за ласерске штампаче и копир апарат

CD и DVD

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR13.09.2026.5.700 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка батерија за метал детектореРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ10.06.2026.1.997 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Knjige za potrebe Univerzitetske bibliotekeUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU05.06.2026.3.965,62 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sijalica za studijsku TV i ENG rasvjetuRADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE21.05.2026.39.994,72 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Literatura (knjige) za bibliotekuUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU04.05.2026.1.057,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Urgentne popravke informacionih sistema - Nabavka usluga za potrebe NIR-a (Up To Date za 1 mjesec- april 2026.god)UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS23.04.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka stručne literatureOBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH14.04.2026.779,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka alkalnih baterija za produkcijske uređajeRADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE11.03.2026.44.797 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga za potrebe NIR-a (Up To Date za 1 mjesec-Mart 2026.god.)UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS03.03.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka stručno informativnih časopisa iz oblasti tehnike (BUG i MREŽA (godišnja pretplata)) za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA05.02.2026.638 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka baterija i isporuka i ugradnja baterije u platformu za prevoz invalidnih osoba u PU Vogošća

Nabavka baterija

MUP KANTONA SARAJEVO19.12.2025.558,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka medicinskih knjiga i literature prema potrebama NIIR-aUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS20.10.2025.38.490,72 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka knjigaOBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH19.10.2025.803,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Literatura (knjige) za bibliotekuUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU25.09.2025.1.409,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka literature (knjiga) za bibliotekuUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU17.08.2025.3.531,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka stručne literatureOBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH28.07.2025.832,02 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка књига за потребе Медицинског факултета, Филозофског факултета, Факултета безбједносних наука, Филолошког факултета и Економског факултета Универзитета у Бањој Луци

Јавна набавка књига за потребе Медицинског факултета Универзитета у Бањој Луци

УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ24.07.2025.19.901,65 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка књига за потребе Медицинског факултета, Филозофског факултета, Факултета безбједносних наука, Филолошког факултета и Економског факултета Универзитета у Бањој Луци

Јавна набавка књига за потребе Економског факултета Универзитета у Бањој Луци

УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ24.07.2025.2.899,11 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка књига за потребе Медицинског факултета, Филозофског факултета, Факултета безбједносних наука, Филолошког факултета и Економског факултета Универзитета у Бањој Луци

Јавна набавка књига за потребе Факултета безбједносних наука Универзитета у Бањој Луци

УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ24.07.2025.2.199,67 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка књига за потребе Медицинског факултета, Филозофског факултета, Факултета безбједносних наука, Филолошког факултета и Економског факултета Универзитета у Бањој Луци

Јавна набавка књига за потребе Филозофског факултета Универзитета у Бањој Луци

УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ24.07.2025.4.543,62 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47