Preskoči na sadržaj

Dobavljač

DROBEX D.O.O. BERKOVIĆI

DROBEX D.O.O. BERKOVIĆI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BERKOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402799460004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47325Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51580Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele62
Postupci62
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.754.808 KMPDV osnova nije poznata
897.219,08 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 57 / 62 dodjela (91,94 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

5 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,16

Poznato: 62 / 62 (100 %)

Udio s jednom ponudom25,81 %

Nazivnik: 62 dodjela

Dodjele u konzorciju8,06 %

5 / 62 · Samostalno: 57

Prva dodjela: 23.03.2015. · Posljednja dodjela: 08.12.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

DROBEX D.O.O. BERKOVIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KOMUNALAC A.D. DERVENTA: 7 dodjelaKP "VODOVOD" AD: 7 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 7 dodjelaVODOVOD A.D. PRIJEDOR: 5 dodjelaVODOVOD A.D. DOBOJ: 5 dodjelaЈП "ВОДОВОД" АД ТРЕБИЊЕ: 4 dodjelaJP "RAD" D.D. TEŠANJ: 4 dodjelaJKP "KOMVOD" A.D. BROD: 3 dodjela"RAD" A.D. TESLIĆ: 2 dodjelaA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20156
20165
20178
201810
20196
20203
20213
20224
202311
20246
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20156 61.056.471 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20165 542.440 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20178 878.695 KMPDV osnova nije poznata12,9 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201810 10217.181 KMPDV osnova nije poznata16,13 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 590.040,50 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

340.830 KMPDV osnova nije poznata4,84 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

340.960 KMPDV osnova nije poznata4,84 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

481.730 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202311 679.327,50 KMPDV osnova nije poznata17,74 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20246 427.133 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KOMUNALAC A.D. DERVENTA7 36.740 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 957 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP "VODOVOD" AD7 110.699 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 2212 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI7 103.019,50 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR5 96.897,50 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 10950 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. DOBOJ5 23.767 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 2273 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈП "ВОДОВОД" АД ТРЕБИЊЕ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.475 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 62 dodjela

1,32 %

Nazivnik: 302 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JP "RAD" D.D. TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.020 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 1177 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.700 KMPDV osnova nije poznata4,84 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3328 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"RAD" A.D. TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 496 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

999.900 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 7184 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO ,,VODOVOD I KOMUNALIJE'' ZVORNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.332,50 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 666 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KP "VODOVOD I KANALIZACIJA" A.D. BROD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61.970 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 842 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.250 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 490 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.030 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD" AKCIONARSKO DRUŠTVO BILEĆA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.880 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

2,7 %

Nazivnik: 74 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD" D.O.O. BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.027,50 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 392 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''PANNONICA'' DOO TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.285 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 2957 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "OLIMPIJSKI BAZEN OTOKA" D.O.O1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.290 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1243 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.200 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 256 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.390 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 582 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
KOMUNALAC A.D. DERVENTA0001110121
KP "VODOVOD" AD1001000032
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI0000211030
VODOVOD A.D. PRIJEDOR1110100100
VODOVOD A.D. DOBOJ1011101000
ЈП "ВОДОВОД" АД ТРЕБИЊЕ0101001010
JP "RAD" D.D. TEŠANJ0101010100
JKP "KOMVOD" A.D. BROD0000000102
"RAD" A.D. TESLIĆ0110000000
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA1000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina61
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina61 1.750.008 KMPDV osnova nije poznata98,39 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 61 dodjela (91,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.800 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Hemijski proizvodi59
Usluge popravaka i održavanja5
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi59 1.737.520 KMPDV osnova nije poznata95,16 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 59 dodjela (91,53 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja5 81.725 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.488 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.960 KMPDV osnova nije poznata1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda33
direktni sporazum20
otvoreni postupak9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda33 1.486.662 KMPDV osnova nije poznata53,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 33 dodjela (93,94 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
direktni sporazum20 59.118,50 KMPDV osnova nije poznata32,26 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak9 209.027,50 KMPDV osnova nije poznata14,52 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 9 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska43 1.442.391 KMPDV osnova nije poznata69,35 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 43 dodjela (88,37 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine19 312.417 KMPDV osnova nije poznata30,65 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton11 227.039,50 KMPDV osnova nije poznata17,74 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prnjavor7 110.699 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zavidovići7 103.019,50 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa7 36.740 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA7 36.740 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRNJAVOR7 110.699 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI7 103.019,50 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor5 96.897,50 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Doboj5 23.767 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD5 64.670 KMPDV osnova nije poznata8,06 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Trebinje4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.475 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.735 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.020 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

999.900 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.680 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.250 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.332,50 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BILEĆA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.880 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PATENTING D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,84 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Patenting d.o.o.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 22

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 85,48 % · Nazivnik: 62 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 62 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 62 (1,61 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
25.08.2015.25.08.2016.
21.11.2016.21.11.2017.
22.02.2017.30.12.2017.
28.03.2017.28.03.2018.
11.04.2017.11.04.2018.
14.04.2015.14.04.2018.
25.08.2016.25.08.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
20.12.2017.20.12.2018.
31.12.2018.30.12.2019.
06.09.2018.06.09.2020.
31.03.2019.31.03.2021.
07.06.2018.07.06.2021.
28.06.2018.28.06.2021.
14.01.2019.14.01.2022.
14.04.2020.14.04.2022.
10.09.2020.10.09.2022.
07.03.2021.07.03.2023.
28.03.2022.28.03.2023.
28.09.2022.28.09.2023.
23.04.2023.23.04.2024.
26.05.2023.26.05.2025.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 62

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
НАБАВКА ХЛОРА ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈУ ВОДЕ ЗА ПИЋЕ СА БАЖДАРЕЊЕМ ХЛОРНИХ БОЦАJAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD" AKCIONARSKO DRUŠTVO BILEĆA08.12.2024.17.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХемикалијеKP "VODOVOD" AD03.12.2024.210 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХемикалијеKP "VODOVOD" AD20.05.2024.1.323 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka hemisjskih sredstavaJKP "KOMVOD" A.D. BROD15.04.2024.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robaJKP "KOMVOD" A.D. BROD05.03.2024.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Гасни хлор и натријум хипохлоритKOMUNALAC A.D. DERVENTA03.03.2024.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА ХЛОРА ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈУ ВОДЕ ЗА ПИЋЕ СА БАЖДАРЕЊЕМ ХЛОРНИХ БОЦАJAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD" AKCIONARSKO DRUŠTVO BILEĆA13.11.2023.14.880 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka hloraJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI07.08.2023.1.349 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка хлора за дезинфекцију воде за пице са баждарењем хлорних боцаЈП "ВОДОВОД" АД ТРЕБИЊЕ18.07.2023.7.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХемикалијеKP "VODOVOD" AD18.07.2023.1.071 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka tečnog hlora u bocama i Natrijum hipohloritaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI26.05.2023.30.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХемикалијеKP "VODOVOD" AD11.05.2023.1.155 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka tečnog hloraJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI10.05.2023.182,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka tečnog hlora i baždarenje boca za hlorA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA23.04.2023.12.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Натријум хипохлоритKP "VODOVOD" AD17.04.2023.90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Баждарење боца за хлорKOMUNALAC A.D. DERVENTA22.02.2023.4.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Гасни хлор и натријум хипохлоритKOMUNALAC A.D. DERVENTA13.02.2023.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda Otvoreni postupak broj:2-4721-155/22 nabavka hemikalija za preradu vode za 2023.godinuJKP "KOMVOD" A.D. BROD08.12.2022.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Natrijum hipohlorit, aluminijum sulfat, hlor tečni i polielektrolitJP "RAD" D.D. TEŠANJ28.09.2022.47.700 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hlor, hipohlorit i baždarenje hlornih bocaVODOVOD A.D. PRIJEDOR28.03.2022.28.050 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 04:17