Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SIMPRO GRADNJA DOO DOBOJ

SIMPRO GRADNJA DOO DOBOJ: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4403153060004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47315Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51581Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele61
Postupci59
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.532.508,48 KMPDV osnova nije poznata
783.559,14 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 59 / 61 dodjela (96,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,69

Poznato: 61 / 61 (100 %)

Udio s jednom ponudom13,11 %

Nazivnik: 61 dodjela

Dodjele u konzorciju3,28 %

2 / 61 · Samostalno: 59

Prva dodjela: 08.02.2015. · Posljednja dodjela: 22.10.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SIMPRO GRADNJA DOO DOBOJ

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ: 16 dodjelaGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.: 10 dodjelaZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ: 9 dodjelaOPŠTINA PETROVO: 5 dodjelaGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ: 4 dodjelaFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE: 3 dodjelaCENTRALNO GRIJANJE D.D.: 2 dodjelaOPŠTINA VUKOSAVLJE: 2 dodjelaЈУ ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДОБОЈ: 2 dodjela"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201519
20168
20179
20183
20192
20204
20217
20221
20237
20241
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201519 5447.738,86 KMPDV osnova nije poznata31,15 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 423.501,79 KMPDV osnova nije poznata13,11 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 518.667,04 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.676,80 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2200.175,85 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2161.681,35 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20217 552.355,30 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

121.791,60 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 3341.016,89 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1259.903 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ16 376.069,75 KMPDV osnova nije poznata26,23 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 8209 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.10 470.918,48 KMPDV osnova nije poznata16,39 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 4204 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ9 34.449,56 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 3037 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PETROVO5 392.880,96 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,11 %

Nazivnik: 452 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

60.016,25 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 1534 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.350,30 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 11276 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 1590 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPŠTINA VUKOSAVLJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 769 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДОБОЈ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.701,71 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1742 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.537,90 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3767 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NARODNA BIBLIOTEKA PETROVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.791,60 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

20 %

Nazivnik: 5 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.171,45 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3759 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.901,53 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6034 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.611,79 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 780 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

131.546,20 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1236 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.561 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3328 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ12121000000
GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.3020000041
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ0432000000
OPŠTINA PETROVO1000121000
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ0000121000
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE0210000000
CENTRALNO GRIJANJE D.D.0000002000
OPŠTINA VUKOSAVLJE2000000000
ЈУ ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДОБОЈ0000000020
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA0000002000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Završni građevinski radovi20
Kupovina16
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo9
Građevinske instalacije7
Ostale usluge4
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza3
Pravne usluge1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi20 878.232,22 KMPDV osnova nije poznata32,79 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina16 55.113,38 KMPDV osnova nije poznata26,23 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo9 552.159,01 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije7 29.466,20 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.070,77 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.546 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pravne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.203 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.717,90 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi39
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)14
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi3
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi39 1.398.367,59 KMPDV osnova nije poznata63,93 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 39 dodjela (94,87 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)14 123.696,99 KMPDV osnova nije poznata22,95 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

560 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.980 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

820 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.717,90 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

546 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum41
otvoreni postupak12
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum41 92.536,52 KMPDV osnova nije poznata67,21 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak12 1.209.730,72 KMPDV osnova nije poznata19,67 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 12 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 214.964,84 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.276,40 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska57 1.529.970,58 KMPDV osnova nije poznata93,44 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj16 532.636,44 KMPDV osnova nije poznata26,23 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PETROVO6 414.672,56 KMPDV osnova nije poznata9,84 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
VUKOSAVLJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.561 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Fizička osoba / obrt2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 80,33 % · Nazivnik: 61 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 61 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 61 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 7

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Sanacija JU Narodna biblioteka PetrovoNARODNA BIBLIOTEKA PETROVO27.10.2022.21.791,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda, broj: 2-4191-166/20 za nabavku građevinskog materijala, po LOT-ovima

LOT 1 - Materijal za gradnju

JKP "KOMVOD" A.D. BROD21.01.2021.28.561 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација храма Покрова Пресвете Богородице у ПетровуOPŠTINA PETROVO02.08.2020.34.180 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење радова на санацији просторија у старој школи у РитешићуGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ30.03.2020.12.841,03 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење радова на санацији пословних просторија бр.18 у оасажу у ДобојуGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ22.05.2019.33.425,85 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Замјена хоризонталних и вертикалних олука на објектима Ортопедије, Хирургије и Очног ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ ДобојJZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ20.10.2015.14.381,75 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња сувог моста у пословној зони у мјесној заједници КарановацOPŠTINA PETROVO16.04.2015.69.783,61 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46