Preskoči na sadržaj

Dobavljač

INEX-PROMET DOO

INEX-PROMET DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400012800005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45427Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51495Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele81
Postupci80
Naručioci12

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.431.377,62 KMPDV osnova nije poznata
2.265.727,40 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,84

Poznato: 81 / 81 (100 %)

Udio s jednom ponudom40,74 %

Nazivnik: 81 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 81 · Samostalno: 81

Prva dodjela: 29.12.2014. · Posljednja dodjela: 22.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

INEX-PROMET DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.: 36 dodjela"RAD" A.D. TESLIĆ: 10 dodjelaJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA: 9 dodjelaKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO: 7 dodjelaVODOVOD A.D. BANJA LUKA: 5 dodjelaAD "TOPLANA" PRIJEDOR: 4 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 3 dodjelaJP TOPLANA D.D. TEŠANJ: 3 dodjelaGRAD ZVORNIK: 1 dodjelaGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20158
201614
201711
20186
20197
20207
20214
20227
20234
20245
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.934 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20158 4358.649,14 KMPDV osnova nije poznata9,88 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201614 7292.773,30 KMPDV osnova nije poznata17,28 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201711 7822.074,04 KMPDV osnova nije poznata13,58 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20186 389.590 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 4411.397,10 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20207 3250.714,94 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

266.127,10 KMPDV osnova nije poznata4,94 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20227 5458.624 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4503.602 KMPDV osnova nije poznata4,94 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 4321.064 KMPDV osnova nije poznata6,17 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3532.242 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4322.586 KMPDV osnova nije poznata4,94 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.36 1.715.806,14 KMPDV osnova nije poznata44,44 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,86 %

Nazivnik: 4206 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"RAD" A.D. TESLIĆ10 287.516 KMPDV osnova nije poznata12,35 %

Nazivnik: 81 dodjela

2,02 %

Nazivnik: 496 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA9 647.242,14 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 1256 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO7 142.375,60 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 4016 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. BANJA LUKA5 1.020.020 KMPDV osnova nije poznata6,17 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 11391 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.861 KMPDV osnova nije poznata4,94 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

332.000 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7166 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.994 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2224 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.506 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 729 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

209.934,10 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1539 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "ZVORNIK STAN"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.794 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

20 %

Nazivnik: 5 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.328,64 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7188 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.1583343321111
"RAD" A.D. TESLIĆ0110210011111
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA0113000011200
KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO0011012000101
VODOVOD A.D. BANJA LUKA0010010011010
AD "TOPLANA" PRIJEDOR0001102000000
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI0111000000000
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ0010000020000
GRAD ZVORNIK0000000100000
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ0001000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina81
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina81 4.431.377,62 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Hemijski proizvodi39
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)37
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi39 2.102.968,18 KMPDV osnova nije poznata48,15 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)37 2.259.687,44 KMPDV osnova nije poznata45,68 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65.795 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.927 KMPDV osnova nije poznata2,47 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

640 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum36
otvoreni postupak25
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda20
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum36 115.500,34 KMPDV osnova nije poznata44,44 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak25 3.770.744,38 KMPDV osnova nije poznata30,86 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda20 545.132,90 KMPDV osnova nije poznata24,69 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska75 4.090.383,62 KMPDV osnova nije poznata92,59 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 75 / 75 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj37 1.925.740,24 KMPDV osnova nije poznata45,68 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina10 650.570,78 KMPDV osnova nije poznata12,35 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ10 287.516 KMPDV osnova nije poznata12,35 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo7 142.375,60 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNO NOVO SARAJEVO7 142.375,60 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine6 340.994 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka5 1.020.020 KMPDV osnova nije poznata6,17 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.861 KMPDV osnova nije poznata4,94 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.994 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.994 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.300 KMPDV osnova nije poznata2,47 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.794 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 20

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 69,14 % · Nazivnik: 81 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 81 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 81 (1,23 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
02.03.2026.02.03.2027.
15.04.2026.15.04.2027.
22.06.2026.22.06.2027.
30.06.2025.30.06.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 20

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка алуминијум сулфатаKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO02.03.2026.34.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Алуминијум сулфатKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO19.05.2024.26.460 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку - Алуминијум сулфат"RAD" A.D. TESLIĆ31.05.2023.24.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Уговор за набавку челичних предизолованих цијеви, вентила и компензатораJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA22.08.2022.26.962 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Хемијски производиGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.21.06.2022.34.756 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку - Алуминијум сулфат"RAD" A.D. TESLIĆ19.06.2022.30.350 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Адитив за угаљ и предизоловане цијевиGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.11.11.2021.28.799,10 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХЕМИЈСКИ ПРОИЗВОДИGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.20.09.2021.25.860 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка алуминујум сулфатаKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO13.12.2020.34.720 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку Алуминијум сулфата"RAD" A.D. TESLIĆ24.10.2019.44.990 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку алуминијум сулфата"RAD" A.D. TESLIĆ01.10.2018.17.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку алуминијум сулфата"RAD" A.D. TESLIĆ11.03.2018.12.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка алуминијум сулфатаKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO12.11.2017.18.400 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

АДИТИВ - КАТАЛИЗАТОР ЗА САГОРИЈЕВАЊЕ УГЉАGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.06.11.2017.42.840 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХЕМИКАЛИЈЕ ЗА ТЕХНОЛОШКУ ВОДУGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.21.09.2017.28.301 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХЕМИКАЛИЈЕ ЗА ТЕХНОЛОШКУ ВОДУGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.03.10.2016.14.644 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку Алуминијум сулфата"RAD" A.D. TESLIĆ20.09.2016.15.470 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Алуминјум сулфатKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO05.09.2016.18.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Цијеви за даљинско гријање и пратећи материјалGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.23.08.2016.47.800,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев за достављање понуда за набавку алуминијум сулфата за пречишћавање воде за пиће"RAD" A.D. TESLIĆ22.07.2015.17.680 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23