Preskoči na sadržaj

Dobavljač

GEOTEHNOS D.O.O. SARAJEVO

GEOTEHNOS D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200087500008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2002 (24 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43695Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51404Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele60
Postupci58
Naručioci24

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

410.790,99 KMPDV osnova nije poznata
210.034,10 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,53

Poznato: 60 / 60 (100 %)

Udio s jednom ponudom5 %

Nazivnik: 60 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 60 · Samostalno: 60

Prva dodjela: 09.12.2014. · Posljednja dodjela: 25.02.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

GEOTEHNOS D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO: 11 dodjelaOPĆINA ODŽAK: 5 dodjelaOPĆINA TRNOVO: 4 dodjelaOPĆINA NOVO SARAJEVO: 4 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 3 dodjelaOPĆINA CAZIN: 3 dodjelaOPĆINA ILIDŽA: 3 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 3 dodjelaOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaKJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20156
20168
20175
201810
20194
20205
20216
20225
20234
20245
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.519,99 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20156 448.580 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 453.134 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 449.122 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201810 690.866 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

324.794 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 438.960 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 640.715 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 522.750 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.375 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 324.995 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.980 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO11 143.391 KMPDV osnova nije poznata18,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

2,67 %

Nazivnik: 412 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ODŽAK5 29.910 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 3694 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRNOVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.300 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 852 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.300 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2279 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.955 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.065 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1212 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.600 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3239 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.190 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7216 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.510 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.900 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2511 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.420 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 10886 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.040 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.045 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.850 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1461 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.800 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1840 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.160 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 479 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.860 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5466 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2368 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.200 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2523 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA JAVNA USTANOVA "GERONTOLOŠKI CENTAR" SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

950 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1172 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO03132200000
OPĆINA ODŽAK00120110000
OPĆINA TRNOVO00210000100
OPĆINA NOVO SARAJEVO10100110000
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO00000011010
OPĆINA CAZIN20000010000
OPĆINA ILIDŽA00000000030
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ20010000000
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO02000100000
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.00000001010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza39
Ostale usluge17
Priprema gradilišta2
Istraživačke i razvojne usluge1
Kupovina1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza39 293.345,99 KMPDV osnova nije poznata65 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge17 95.760 KMPDV osnova nije poznata28,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.640 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.750 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.295 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge50
Građevinski radovi4
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge50 346.120,99 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.670 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.460 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.400 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.295 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.845 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum46
otvoreni postupak11
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum46 222.199,99 KMPDV osnova nije poznata76,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak11 143.391 KMPDV osnova nije poznata18,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.200 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine60 410.790,99 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo37 267.671 KMPDV osnova nije poznata61,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo9 47.295 KMPDV osnova nije poznata15 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton5 29.910 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ODŽAK5 29.910 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.565 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.300 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRNOVO (FBIH)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.300 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.600 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.955 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.065 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.850 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.040 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.160 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.519,99 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.519,99 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 81,67 % · Nazivnik: 60 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 60 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 60 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 60

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluga izvođenja istražnih radova na lokalitetu klizišta Curine njive - Općina Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO25.02.2025.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge inženjeringa na području geotehnike za objekat društvene infrastrukture sa vanjskim uređenjem u ulici Smaila Šikala broj 54OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO05.07.2024.5.695 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 19/24-"Izrada geološkog elaborata za potrebe pribavljanja odobrenja za građenje za rekonstrukciju vodovodne/kanalizacione mreže"KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.31.03.2024.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 18/24 Izrada elaborata o inženjerskogeološkim i geotehničkim karakteristikama terena za vanjsko uređenje oko ispusnog kanala bušotine IB-1 kod rijeke Željeznice, Općina IlidžaOPĆINA ILIDŽA28.01.2024.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 04/24 Labaratorijska ispitivanja i izrada elaborata za projekat šetnice na IlidžiOPĆINA ILIDŽA17.01.2024.5.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 165/23 Usluga izrade geomehaničkog nalaza za projekat „Izgradnje šetnice u major koritu rijeke Željeznice”OPĆINA ILIDŽA08.01.2024.5.960 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge u vezi s provjerom projektne dokumentacije za planinarski dom Donja Grkarica po lotovima

LOT 3: Ovjera projektne dokumentacije za projekat „Poslovni objekat planinarskog doma na lokalitetu Donja Grkarica sa inženjerskogeološkog i geotehničkog aspekta i izrada inženjerskogeološkog i geotehničkog elaborata o uslovima temeljenja objekta planinarski dom Donja Grkarica.

OPĆINA TRNOVO14.11.2023.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade stručnog mišljenja o inžinjerskim i geotehničkim karakteristikama terena na području SP "Skakavac"KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA13.07.2023.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada geotehničkog nalaza zemljišta u postupku izdavanja odobrenja za izgradnju prihvatilištaKANTONALNA JAVNA USTANOVA "GERONTOLOŠKI CENTAR" SARAJEVO06.06.2023.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Geološke uslugeGRAĐEVINSKI FAKULTET04.01.2023.5.925 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade Elaborata o inženjersko-geološkim i geotehničkim karakteristikama tla za potrebe izrade idejnog i glavnog projekta Hidroflex postrojenja sa vanjskim uređajem za potrebe vodosnadbijevanja ulice Kralja Stjepana Tomaševića u naselju Briješće i "Izrada Elaborata o inženjrskogeološkim i geotehničkim karakteristikama tla za izradu glavnog projekta ograde dvorišta OŠ "Avdo Smajlović " i "Buća Potoku"OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO21.11.2022.4.390 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge geološkog ispitivanja tla na BjelašniciKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO13.11.2022.4.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Elaborata o inženjersko –geološkim i geotehničkim karakteristikama terena na lokaciji ulica Hadži-Mustafe Bostarića – Abadžin put od broja 2 do 14, Općina Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO09.10.2022.4.060 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 155/22 "Usluga geološkog istraživanja"KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.25.09.2022.4.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad hidrogeološkim istražnim radovima (Donji Zovik) faza IIJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.05.07.2022.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade "Izrada Elaborata o inženjerskogeološkim i geotehničkim karakteristikama tla za potrebe izrade idejnog i glvnog projekta sistema za vodosnadbijevanje u ulici Kralja Stjepana Tomaševića" i "Izrada Elaborata o inženjerskogeološkim i geotehničkim karakteristikama tla za potrebe izrade idejnog i glavnog projekta potpornog zida u ulici Sulejmana pačariza Hodže"OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO26.12.2021.5.870 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE IZRADE ELABORATA ISTRAŽNIH RADOVA I ISTRAŽNOG BUŠENJA NA REGIONALNOJ CESTI R-437, DIONICA KOŠPINA LUKA – DŽANIĆI ZA POTREBE PROJEKTOVANJA POTPORNIH KONSTRUKCIJA

LOT 2 – Usluge izvođenja geotehničkih istražnih bušotina na regionalnoj cesti R-437, dionica Košpina Luka-Džanići za potrebe projektovanja potpornih konstrukcija

MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K19.12.2021.16.160 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada geotehničkog izvještaja na lokalitetu objekta Osnovne škole "Velešićki heroji" u ulici Velešići br 2OPĆINA NOVO SARAJEVO23.11.2021.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge geološkog ispitivanja i izrade geološkog i geotehničkog elaborata za klizište Nuhanovići-KlenovacOPĆINA CAZIN23.11.2021.5.845 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka izrade Geološkog elaborata za uže/konkretno područje gradnje, sanacije dijela klizišta i projekat vanjskog uređenja na Sanitarnoj deponiji (jame grobnice)KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO22.11.2021.5.860 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:51