Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PROTEKTA D.O.O.

PROTEKTA D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
NOVI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201864960006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2013 (13 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
01.11.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 51263Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele61
Postupci59
Naručioci11

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.165.255,68 KMPDV osnova nije poznata
595.785,77 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 60 / 61 dodjela (98,36 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,69

Poznato: 61 / 61 (100 %)

Udio s jednom ponudom27,87 %

Nazivnik: 61 dodjela

Dodjele u konzorciju1,64 %

1 / 61 · Samostalno: 60

Prva dodjela: 07.12.2015. · Posljednja dodjela: 15.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PROTEKTA D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA: 37 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 9 dodjelaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE: 4 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU: 2 dodjelaMUP KANTONA SARAJEVO: 2 dodjelaSUD BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaKANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO: 1 dodjelaPREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20192
20204
20212
20229
20239
20249
202512
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.611 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

111.845 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

373.880 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

227.611,70 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 2152.062,80 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 4394.900,60 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 3203.235 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202512 5197.110 KMPDV osnova nije poznata19,67 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 292.999,58 KMPDV osnova nije poznata18,03 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA37 858.595,10 KMPDV osnova nije poznata60,66 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,94 %

Nazivnik: 3920 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 37 dodjela (97,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO9 46.874,98 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 10923 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.540 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3764 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.775,60 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.090 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3201 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.431 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1123 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUD BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.990 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

480 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1912 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.112 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 466 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

427 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3448 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.940 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6429 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520192020202120222023202420252026
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA022176658
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO000020223
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE000000130
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO000001010
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU100001000
MUP KANTONA SARAJEVO100000010
SUD BOSNE I HERCEGOVINE100000000
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO000001000
JAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO000100000
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE001000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina46
Usluge održavanja i popravki8
Ostale usluge5
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Završni građevinski radovi1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina46 1.057.886,68 KMPDV osnova nije poznata75,41 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki8 88.830 KMPDV osnova nije poznata13,11 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 12.540 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.999 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)15
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema11
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8
Usluge popravaka i održavanja7
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema5
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Industrijske mašine3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Građevinski radovi1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)15 576.445,65 KMPDV osnova nije poznata24,59 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema11 268.215,30 KMPDV osnova nije poznata18,03 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8 263.652,58 KMPDV osnova nije poznata13,11 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja7 85.330 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema5 93.355 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.794 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.195 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.431,75 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.000 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.940 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

427 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

202.875,60 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.895 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.350 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum35
otvoreni postupak16
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda10
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum35 129.706,33 KMPDV osnova nije poznata57,38 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak16 915.735,35 KMPDV osnova nije poznata26,23 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda10 119.814 KMPDV osnova nije poznata16,39 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska41 877.135,10 KMPDV osnova nije poznata67,21 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 41 dodjela (97,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine15 273.673,58 KMPDV osnova nije poznata24,59 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.023 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
SECTOR SECURITY DOO BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAĐEVINSKI INSTITUT "GIBL" D.O.O. BANJALUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NPL-PROJECT DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
UNIOTEC D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 73,77 % · Nazivnik: 61 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 61 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 61 (1,64 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
15.02.2026.15.02.2027.
15.02.2026.15.02.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 61

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Deaktivator naljepnica protiv krađeJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO15.10.2026.2.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сигурносне табле са контролом приступа за објекат ДирекцијеPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA06.10.2026.3.510 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Видео надзорPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA10.09.2026.5.925 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna isporuka alarmnih oznaka protiv krađe za potrebe bescarinske prodavniceJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO18.08.2026.2.869,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Пројектовање, извођење радова и опремање објекта Поштанско-логистичког центра Бањалука према пројектној документацији, уз исхођење потребних дозволаPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA06.05.2026.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге сервиса балистичких преграда уграђених у ЈПМPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA08.04.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сигурносне табле са контролом приступа за објекат ДирекцијеPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA17.03.2026.5.999,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna isporuka alarmnih oznaka protiv krađe za potrebe bescarinske prodavnice.JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO02.03.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање сигурносних торби - 41 комад

Лот 1 - Замјена тинтних врећица

POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA15.02.2026.50.020 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање сигурносних торби - 41 комад

Лот 2 - Отклањање кварова

POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA15.02.2026.3.440 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Машина за везивање свежњеваPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA12.01.2026.6.835 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke opreme, mašina

Usluge popravke redomata, Sektora za građanska stanja Novi Grad

MUP KANTONA SARAJEVO22.12.2025.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Naljepnice protiv krađe proizvoda u bescarinskoj trogivini.JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO17.09.2025.3.995 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и уградња примопредајног непробојног пулта у предтрезорски простор у Поштанском центру 76200 БијељинаPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA03.08.2025.24.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Балистичке преграде у Пошти 78418 Нова ТополаPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA22.07.2025.110.575 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Машина за уништавање папираPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA22.07.2025.24.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA KASA

Sigurnosne kase-LOT 2

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO15.07.2025.8.900 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja nadzornog i sigurnosnog sistema za kontrolu pristupa, na vratima, u Posti 71123 Istocno Sarajevo.POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA29.04.2025.1.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Сефови за чување оружјаPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA27.04.2025.1.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге инсталирања и програмирања система контроле приступа у просторијама Директора полицијеMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE06.04.2025.3.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46