Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ECOVAL D.O.O. TRAVNIK

ECOVAL D.O.O. TRAVNIK: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TRAVNIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236446140009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45949Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51293Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele61
Postupci61
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.310.174,85 KMPDV osnova nije poznata
669.881,76 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,92

Poznato: 61 / 61 (100 %)

Udio s jednom ponudom19,67 %

Nazivnik: 61 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 61 · Samostalno: 61

Prva dodjela: 01.02.2015. · Posljednja dodjela: 29.01.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ECOVAL D.O.O. TRAVNIK

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK: 12 dodjelaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK: 8 dodjelaJAVNA USTANOVA "ZAVIČAJNI MUZEJ TRAVNIK": 7 dodjelaUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK: 6 dodjelaJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK: 6 dodjelaOPĆINA TRAVNIK: 5 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB: 5 dodjelaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK: 4 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaJP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20164
20179
20189
201910
20207
20213
20227
20236
20241
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 358.304,64 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3110.442,13 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 9127.133,44 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 8131.157,75 KMPDV osnova nije poznata14,75 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201910 6146.682,59 KMPDV osnova nije poznata16,39 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20207 588.258,57 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

333.971,50 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20227 6187.334,03 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 5363.064,20 KMPDV osnova nije poznata9,84 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

163.826 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK12 408.700,64 KMPDV osnova nije poznata19,67 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,67 %

Nazivnik: 717 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK8 63.760,08 KMPDV osnova nije poznata13,11 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 710 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "ZAVIČAJNI MUZEJ TRAVNIK"7 22.820,49 KMPDV osnova nije poznata11,48 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,2 %

Nazivnik: 581 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK6 115.660,76 KMPDV osnova nije poznata9,84 %

Nazivnik: 61 dodjela

5,5 %

Nazivnik: 109 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK6 28.908,66 KMPDV osnova nije poznata9,84 %

Nazivnik: 61 dodjela

2,17 %

Nazivnik: 277 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK5 82.058 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB5 125.720,33 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,55 %

Nazivnik: 323 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.648,71 KMPDV osnova nije poznata6,56 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,17 %

Nazivnik: 343 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.283,68 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59,51 KMPDV osnova nije poznata3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2428 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "BAŠBUNAR" TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

291.056 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,89 %

Nazivnik: 53 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA KULTURU OPĆINE TRAVNIK" TRAVNIK P.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

707,99 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.790 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 61 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK0201430101
JAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK0111111110
JAVNA USTANOVA "ZAVIČAJNI MUZEJ TRAVNIK"0012110110
UPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK0011111010
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK0011111100
OPĆINA TRAVNIK2010000200
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB1001000120
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK0011200000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO2001000000
JP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK0110000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina61
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina61 1.310.174,85 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije61
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije61 1.310.174,85 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum30
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda26
otvoreni postupak5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum30 102.616,53 KMPDV osnova nije poznata49,18 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda26 627.156,62 KMPDV osnova nije poznata42,62 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak5 580.401,70 KMPDV osnova nije poznata8,2 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine61 1.310.174,85 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton57 1.168.101,17 KMPDV osnova nije poznata93,44 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK38 949.912,54 KMPDV osnova nije poznata62,3 %

Nazivnik: 61 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 19

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 91,8 % · Nazivnik: 61 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 61 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 61 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 26

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
nabavka gorivaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK11.09.2023.15.235,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pogonsko gorivoZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB16.07.2023.32.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka eurodizela i benzinaUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK21.02.2023.18.390 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka gorivaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK28.08.2022.12.345 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pogonsko gorivo Euro disel 5ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB28.04.2022.39.998,40 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka goriva za potrebe općine TravnikOPĆINA TRAVNIK01.03.2022.41.955 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka goriva za potrebe Upravne organizacije Teritorijalna vatrogasna jedinicaUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK29.12.2021.20.675 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka gorivaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK22.08.2021.8.396,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pogonsko gorivoJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK04.11.2020.44.440 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka gorivaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK06.08.2020.5.680 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka goriva za potrebe Upravne organizacije Teritorijalna vatrogasna jedinica TravnikUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK13.02.2020.17.780 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dizel gorivaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK30.12.2019.6.880 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka pogonskog gorivaJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK16.10.2019.43.743,36 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka gorivaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK22.08.2019.6.805 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pogonsko gorivoJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK03.03.2019.42.825,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka goriva za potrebe Upravne organizacije Teritorijalna vatrogasna jedinica TravnikUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK07.01.2019.18.709,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK02.01.2019.6.100 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pogonsko gorivo i mazivoZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB20.03.2018.31.026,73 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka pogonskog goriva za potrebe UO TVJ Travnik za 2018. godinuUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK13.02.2018.18.913,93 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva za potrebe SlužbeSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK09.01.2018.6.268,71 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38