Preskoči na sadržaj

Dobavljač

BOSANSKA RUDARSKA TEHNIKA

BOSANSKA RUDARSKA TEHNIKA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218853630004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 51289Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele33
Postupci33
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.534.966,63 KMPDV osnova nije poznata
1.296.107,86 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,58

Poznato: 33 / 33 (100 %)

Udio s jednom ponudom33,33 %

Nazivnik: 33 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 33 · Samostalno: 33

Prva dodjela: 11.10.2015. · Posljednja dodjela: 17.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

BOSANSKA RUDARSKA TEHNIKA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 17 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 10 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 4 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 1 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20168
201710
20183
20192
20201
20211
20221
20231
20241
20251
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213.298,98 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 131.573,30 KMPDV osnova nije poznata24,24 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201710 439.699,35 KMPDV osnova nije poznata30,3 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

286.795 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283.600 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1250.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1300.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1400.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1500.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1300.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1450.000 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ17 2.467.609 KMPDV osnova nije poznata51,52 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 7218 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA10 40.792,08 KMPDV osnova nije poznata30,3 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 13848 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.968,35 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.689 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.908,20 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3617 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ006211111112
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA181000000000
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA002110000000
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA001000000000
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ100000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina32
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina32 2.529.146,63 KMPDV osnova nije poznata96,97 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.820 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Industrijske mašine14
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo7
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Industrijske mašine14 2.460.367,13 KMPDV osnova nije poznata42,42 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo7 39.113 KMPDV osnova nije poznata21,21 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.448 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.914,30 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.908,20 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.676 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.355 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.365 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.820 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum19
otvoreni postupak11
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum19 54.618,30 KMPDV osnova nije poznata57,58 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak11 2.456.876 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.472,33 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine33 2.534.966,63 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 10

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 66,67 % · Nazivnik: 33 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 33 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 33 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
26.02.2026.26.02.2027.
17.06.2026.17.06.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 33

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka rezervnih dijelova za elektrohidraulično upravljanje sekcijama EEPRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ17.06.2026.300.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektrohidraulično upravljanje sekcijama EEPRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ26.02.2026.150.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektrohidraulično upravljanje sekcijama EEPRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ24.04.2025.300.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektrohidraulično upravljanje sekcijama EEPRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ06.06.2024.500.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektro hidraulično upravljanje širokočelnom opremomRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ08.05.2023.400.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektro hidraulično upravljanje širokočelnom opremomRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ02.05.2022.300.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektro hidraulično upravljanje širokočelnom opremomRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ24.05.2021.250.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektro hidraulično upravljanje širokočelnom opremomRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ03.11.2020.80.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

350-19ARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA23.12.2019.3.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektro hidraulično upravljanje širokočelnom opremomRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ15.12.2019.80.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

554-18ARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA21.10.2018.975 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za elektro hidraulično upravljanje širokočelnom opremomRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ21.09.2018.80.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga reparacije kablova za sistem upravljanja SHP BW-17RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ21.02.2018.5.820 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kuglasti ventiliRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA14.12.2017.10.173,35 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Samosigurna jediniga el. napajanja u kučištu otpornom na pritisakRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ03.12.2017.4.499 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka stakla zaštitnog na uprav.jedinici i kabla upravljačkogRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ27.11.2017.5.395 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka manometara 0-600bar fi 50RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ14.11.2017.1.355 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

408-17-MRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA23.10.2017.1.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Samosigurna jedinica el.napajanja u kućoštu otpornog na pritisakRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ21.08.2017.4.499 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rudarska opremaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA14.08.2017.2.689 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 17:33