Preskoči na sadržaj

Dobavljač

VINKOVIĆ D.O.O.

VINKOVIĆ D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ORAŠJE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4254014410003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2002 (24 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46393Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51156Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele170
Postupci166
Naručioci35

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

15.592.236,61 KMPDV osnova nije poznata
7.972.183,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 158 / 170 dodjela (92,94 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

12 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,81

Poznato: 170 / 170 (100 %)

Udio s jednom ponudom22,35 %

Nazivnik: 170 dodjela

Dodjele u konzorciju7,06 %

12 / 170 · Samostalno: 158

Prva dodjela: 12.02.2015. · Posljednja dodjela: 24.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

VINKOVIĆ D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPŠTINA ŠAMAC: 22 dodjelaGRAD ORAŠJE: 15 dodjelaOPŠTINA VUKOSAVLJE: 13 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA DOMALJEVAC: 13 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 12 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK: 10 dodjelaZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE: 10 dodjelaFEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA: 9 dodjelaOPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC: 6 dodjelaREPUBLIČKI SEKRETARIJAT ZA RASELJENA LICA I MIGRACIJE: 6 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20166
201717
201820
201916
202018
202117
202217
202315
202413
202514
2026 · Nepotpuna tekuća godina12
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 318.251,25 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 4104.444 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201717 121.611.381,52 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201820 131.167.375,52 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201916 11529.826,57 KMPDV osnova nije poznata9,41 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 16 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202018 123.119.939,03 KMPDV osnova nije poznata10,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202117 102.206.401,65 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 17 dodjela (88,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202217 113.549.620,26 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202315 10265.210,46 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 15 dodjela (86,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202413 5677.795,22 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 13 dodjela (69,23 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
202514 71.130.635,22 KMPDV osnova nije poznata8,24 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina12 51.211.355,91 KMPDV osnova nije poznata7,06 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC22 423.757,31 KMPDV osnova nije poznata12,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

2,43 %

Nazivnik: 904 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ORAŠJE15 1.670.663,83 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 170 dodjela

1,44 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA VUKOSAVLJE13 663.219,70 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 170 dodjela

1,69 %

Nazivnik: 769 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA DOMALJEVAC13 33.889,75 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 170 dodjela

11,4 %

Nazivnik: 114 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH12 794.313,65 KMPDV osnova nije poznata7,06 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 15760 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 12 dodjela (41,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK10 86.141,07 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 170 dodjela

6,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE10 1.261.746,50 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 170 dodjela

2,57 %

Nazivnik: 389 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA9 7.778.241,47 KMPDV osnova nije poznata5,29 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,81 %

Nazivnik: 1117 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC6 456.897,97 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

1,4 %

Nazivnik: 428 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI SEKRETARIJAT ZA RASELJENA LICA I MIGRACIJE6 84.259,39 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 658 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 6 dodjela (16,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PELAGIĆEVO5 277.047,80 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

1,8 %

Nazivnik: 278 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

99.157,74 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 14910 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽUPANIJSKA BOLNICA ORAŠJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.764,50 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 1168 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

218.415,09 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 170 dodjela

2,7 %

Nazivnik: 148 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA ŽUPANIJE POSAVSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87.050,80 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 170 dodjela

2,58 %

Nazivnik: 155 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA ORAŠJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

373.950,28 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

4,92 %

Nazivnik: 61 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CESTE D.D. MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.905,41 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 795 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠKOLSKI CENTAR FRA MARTINA NEDIĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

91.099,77 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽUPANIJSKA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.553,85 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

60 %

Nazivnik: 5 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.014,56 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 170 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3711 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
OPŠTINA ŠAMAC001614321121
GRAD ORAŠJE330101100033
OPŠTINA VUKOSAVLJE002120410030
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA DOMALJEVAC003020011114
BRČKO DISTRIKT BIH001001122410
OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK102110012200
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE000000000523
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA001104120000
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC011101011000
REPUBLIČKI SEKRETARIJAT ZA RASELJENA LICA I MIGRACIJE000220200000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo87
Završni građevinski radovi40
Kupovina33
Građevinske instalacije9
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo87 14.429.228,71 KMPDV osnova nije poznata51,18 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 75 / 87 dodjela (86,21 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi40 928.090,60 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina33 181.070,57 KMPDV osnova nije poznata19,41 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije9 50.871,73 KMPDV osnova nije poznata5,29 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.975 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi132
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)22
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije10
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Usluge popravaka i održavanja2
Poljoprivredne mašine1
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Industrijske mašine1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi132 15.322.835,52 KMPDV osnova nije poznata77,65 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 132 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)22 338.453,42 KMPDV osnova nije poznata12,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije10 69.580,67 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.257 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.031,09 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.092,31 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.368,58 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.222,32 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.411,28 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.285,48 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.707,53 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak57
direktni sporazum52
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda47
pregovarački postupak bez objave obavještenja14
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak57 13.277.244,42 KMPDV osnova nije poznata33,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 57 dodjela (80,7 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
direktni sporazum52 171.496,31 KMPDV osnova nije poznata30,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda47 1.436.289,78 KMPDV osnova nije poznata27,65 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja14 707.206,10 KMPDV osnova nije poznata8,24 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine109 12.863.201,31 KMPDV osnova nije poznata64,12 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 109 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton84 4.647.092,84 KMPDV osnova nije poznata49,41 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska49 1.934.721,65 KMPDV osnova nije poznata28,82 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 49 dodjela (89,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
ORAŠJE25 2.236.142,30 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC22 423.757,31 KMPDV osnova nije poznata12,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VUKOSAVLJE13 663.219,70 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine12 794.313,65 KMPDV osnova nije poznata7,06 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 12 dodjela (41,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
DOMALJEVAC - ŠAMAC6 456.897,97 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PELAGIĆEVO5 277.047,80 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

188.857,06 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.946 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

290.000 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

290.000 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

165.945,55 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.946 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MAGNET9 nije u izvoru5,29 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 9 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
KGH-INSTALACIJE DOO6 nije u izvoru3,53 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
GALAX NISKOGRADNJA DD BRČKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,18 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PIKASO D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GALAX DOO DONJI ŽABAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
REMA D.O.O1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,59 %

Nazivnik: 170 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 66,47 % · Nazivnik: 170 dodjela

EU fondovi: 3 · Poznato: 3 / 170 (1,76 %)

Pravni lijekovi: 3 · Poznato: 3 / 170 (1,76 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Kupovina poslovnih prostorija u Orašju za smještaj Kantonalnog poreznog ureda OrašjePOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH22.12.2021.256.410,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 47

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
III фаза изградње Дома културе у МЗ-и Хрватска Тишина

ЛОТ1

OPŠTINA ŠAMAC01.07.2026.18.532,42 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova sanacije školske sportske dvorane i svlačionicaZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE30.06.2026.16.120 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova zamjene podnih obloga u učionicamaZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE28.05.2026.19.600 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za obnovu/rekonstrukciju tri stambene jedinice povratnika i raseljenih osoba u Opštini VukosavljeOPŠTINA VUKOSAVLJE18.12.2025.25.566,07 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Друга фаза изградње капеле у Хрватској ТишиниOPŠTINA ŠAMAC19.11.2025.25.625,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova na sanaciji poda u četiri učionice na prvom katu školeZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE14.07.2025.16.380 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka građevinskog materijala za obnovu/rekonstrukciju četiri stambene jedinice povratnika i raseljenih osoba u opštini VukosavljeOPŠTINA VUKOSAVLJE22.06.2025.34.183,04 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova sanacije poda na prvom katu u objektu školeZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE10.12.2024.16.829 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova uređenja potkrovlja u zgradi Općinskog suda u OrašjuZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE04.12.2024.18.025 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova postavljanja podnih oblogaOSNOVNA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA DONJA MAHALA26.11.2023.12.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Građevinsko/zanatski radovi za zamjenu stropa prvog kata na zgradi PatologijeŽUPANIJSKA BOLNICA ORAŠJE16.10.2023.19.950 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација Дома културе у МЗ-и ШкарићOPŠTINA ŠAMAC12.10.2023.46.985 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena krova na zgradi PatologijeŽUPANIJSKA BOLNICA ORAŠJE13.08.2023.22.857 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova vanjskog uređenja poslovnog objektaVLADA ŽUPANIJE POSAVSKE24.08.2022.71.879,50 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova, rekonstrukcija i dogradnja ureda na zgradi Vatrogasnog doma Donja MahalaŽUPANIJSKA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE13.08.2022.32.862,85 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Проширење сеоског дома у МЗ-и ГајевиOPŠTINA ŠAMAC01.06.2022.29.927,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova Osnovne škole Stjepana Radića u Boku za utopljavanje objekta područnog odjela u MatićimaMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE06.12.2021.61.325 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja postrojenja za prečišćavanje vode od mangana sa rezervoarima u MZ JezeroOPŠTINA VUKOSAVLJE12.07.2021.95.388,33 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација крова на Дому културе у МЗ-и КорницаOPŠTINA ŠAMAC30.06.2021.23.076,33 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na rekonstrukciji poslovnih prostorijaGRAD ORAŠJE05.05.2021.30.768,50 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 19:47