Preskoči na sadržaj

Dobavljač

NISKOGRADNJA MARJANOVIĆ DOO PRIJEDOR

NISKOGRADNJA MARJANOVIĆ DOO PRIJEDOR: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
PRIJEDOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402256500006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
2005 (21 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 51183Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele505
Postupci486
Naručioci27

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

63.452.134,88 KMPDV osnova nije poznata
32.442.561,41 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 493 / 505 dodjela (97,62 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

12 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,77

Poznato: 505 / 505 (100 %)

Udio s jednom ponudom13,07 %

Nazivnik: 505 dodjela

Dodjele u konzorciju2,38 %

12 / 505 · Samostalno: 493

Prva dodjela: 13.07.2015. · Posljednja dodjela: 13.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

NISKOGRADNJA MARJANOVIĆ DOO PRIJEDOR

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.VODOVOD A.D. PRIJEDOR: 279 dodjelaGRAD PRIJEDOR: 79 dodjelaAD "TOPLANA" PRIJEDOR: 26 dodjelaOPŠTINA NOVI GRAD: 21 dodjelaOPŠTINA KOZARSKA DUBICA: 19 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 14 dodjelaOPŠTINA OŠTRA LUKA: 11 dodjelaGRAD GRADIŠKA: 7 dodjelaШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПРИЈЕДОР'' ПРИЈЕДОР: 7 dodjelaОДС "ЕЛЕКТРОКРАЈИНА" А.Д. БАЊА ЛУКА: 6 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201514
201643
201754
201887
201926
202028
202120
202233
202336
202489
202559
2026 · Nepotpuna tekuća godina16
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201514 41.479.046,58 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201643 71.662.387,49 KMPDV osnova nije poznata8,51 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201754 62.238.726,99 KMPDV osnova nije poznata10,69 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201887 85.892.384,77 KMPDV osnova nije poznata17,23 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 87 dodjela (96,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
201926 94.169.601,49 KMPDV osnova nije poznata5,15 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 26 dodjela (88,46 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202028 114.344.008,38 KMPDV osnova nije poznata5,54 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 28 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202120 910.509.185,28 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202233 126.392.181,97 KMPDV osnova nije poznata6,53 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 33 dodjela (96,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202336 103.895.646,57 KMPDV osnova nije poznata7,13 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 36 dodjela (97,22 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202489 108.450.644,42 KMPDV osnova nije poznata17,62 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 88 / 89 dodjela (98,88 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202559 108.378.007,42 KMPDV osnova nije poznata11,68 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 59 dodjela (98,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina16 66.040.313,52 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR279 284.980,28 KMPDV osnova nije poznata55,25 %

Nazivnik: 505 dodjela

2,55 %

Nazivnik: 10951 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 279 / 279 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRIJEDOR79 23.236.145,96 KMPDV osnova nije poznata15,64 %

Nazivnik: 505 dodjela

4,71 %

Nazivnik: 1678 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 78 / 79 dodjela (98,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR26 22.155.513,52 KMPDV osnova nije poznata5,15 %

Nazivnik: 505 dodjela

1,37 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NOVI GRAD21 1.709.007,65 KMPDV osnova nije poznata4,16 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 2149 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KOZARSKA DUBICA19 2.258.581,80 KMPDV osnova nije poznata3,76 %

Nazivnik: 505 dodjela

1,1 %

Nazivnik: 1723 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 18 / 19 dodjela (94,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA14 3.165.528,20 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 5230 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 14 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OŠTRA LUKA11 864.722,60 KMPDV osnova nije poznata2,18 %

Nazivnik: 505 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 613 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADIŠKA7 742.671,06 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 2648 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПРИЈЕДОР'' ПРИЈЕДОР7 1.306.210,40 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 505 dodjela

1,84 %

Nazivnik: 381 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОДС "ЕЛЕКТРОКРАЈИНА" А.Д. БАЊА ЛУКА6 275.683,95 KMPDV osnova nije poznata1,19 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 1361 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ЈПШ "ШУМЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ" А.Д. СОКОЛАЦ5 151.772,50 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 3370 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.994.538,87 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1638 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KOSTAJNICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180.169,50 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 603 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "KULTURNO OBRAZOVNI CENTAR NOVI GRAD" NOVI GRAD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.766,71 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 505 dodjela

1,75 %

Nazivnik: 228 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KRUPA NA UNI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

383.354,96 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

2,21 %

Nazivnik: 136 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI ŽELJEZNE RUDE " LJUBIJA" A.D. PRIJEDOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

340.703,20 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

100 %

Nazivnik: 2 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

770.000 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 792 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU NP KOZARA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.265 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 380 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI SEKRETARIJAT ZA RASELJENA LICA I MIGRACIJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 658 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ,,OPĆINSKI FOND ZA KOMUNALNE DJELATNOSTI I INFRASTRUKTURU''1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

129.000 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 503 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
VODOVOD A.D. PRIJEDOR0304460121101964471
GRAD PRIJEDOR845614105521019
AD "TOPLANA" PRIJEDOR321130423511
OPŠTINA NOVI GRAD020701232202
OPŠTINA KOZARSKA DUBICA001915120000
GRAD BANJA LUKA000024221030
OPŠTINA OŠTRA LUKA001021011212
GRAD GRADIŠKA000001330000
ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПРИЈЕДОР'' ПРИЈЕДОР000010103011
ОДС "ЕЛЕКТРОКРАЈИНА" А.Д. БАЊА ЛУКА000100113000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina242
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo119
Usluge održavanja i popravki46
Ostale usluge30
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge20
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte20
Završni građevinski radovi16
Građevinske instalacije3
Priprema gradilišta3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2
Hotelske i ugostiteljske usluge1
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina242 21.680.353,23 KMPDV osnova nije poznata47,92 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 242 / 242 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo119 28.230.137,85 KMPDV osnova nije poznata23,56 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 110 / 119 dodjela (92,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki46 5.091.612 KMPDV osnova nije poznata9,11 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge30 1.492.966,39 KMPDV osnova nije poznata5,94 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 30 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge20 231.496,10 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte20 628.759,33 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi16 4.908.470,94 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

357.637,70 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

477.095,64 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

340.703,20 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.890 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

750 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

262,50 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi156
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)129
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi94
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša48
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)41
Usluge popravaka i održavanja21
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi18
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva7
Komunalne usluge5
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi156 34.012.167,81 KMPDV osnova nije poznata30,89 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 146 / 156 dodjela (93,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)129 38.425,75 KMPDV osnova nije poznata25,54 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 129 / 129 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi94 188.616,98 KMPDV osnova nije poznata18,61 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 94 / 94 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša48 1.458.486,64 KMPDV osnova nije poznata9,5 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 48 dodjela (95,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)41 18.317.068,83 KMPDV osnova nije poznata8,12 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja21 5.238.826,50 KMPDV osnova nije poznata4,16 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi18 21.414.772,50 KMPDV osnova nije poznata3,56 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva7 401.813,20 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge5 19.584 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.040,17 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.500 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum325
otvoreni postupak127
pregovarački postupak bez objave obavještenja25
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19
ograničeni postupak9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum325 230.710,46 KMPDV osnova nije poznata64,36 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 325 / 325 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak127 48.983.893,68 KMPDV osnova nije poznata25,15 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 127 dodjela (92,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja25 7.546.151,20 KMPDV osnova nije poznata4,95 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 25 dodjela (88 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19 622.559,54 KMPDV osnova nije poznata3,76 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ograničeni postupak9 6.068.820 KMPDV osnova nije poznata1,78 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska499 62.553.134,88 KMPDV osnova nije poznata98,81 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 490 / 499 dodjela (98,2 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Prijedor387 46.055.842,96 KMPDV osnova nije poznata76,63 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 386 / 387 dodjela (99,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD25 1.715.774,36 KMPDV osnova nije poznata4,95 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOZARSKA DUBICA19 2.258.581,80 KMPDV osnova nije poznata3,76 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 19 dodjela (94,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Banja Luka14 3.165.528,20 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 14 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OŠTRA LUKA11 864.722,60 KMPDV osnova nije poznata2,18 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška7 742.671,06 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine6 899.000 KMPDV osnova nije poznata1,19 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 6 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton5 899.000 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
KOSTAJNICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180.169,50 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KRUPA NA UNI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

383.354,96 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

899.000 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BOSANSKI PETROVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TOMISLAVGRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ROCO COMMERCE D.O.O. LIVNO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
NETMONT D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
NIGRA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,59 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
I-SELIMOVIĆ D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRADJENJE DJURIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ELTA-KABEL D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DIVEL DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DESKINŽINJERING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ELMATING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 505 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 30

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 74,85 % · Nazivnik: 505 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 505 (0 %)

Pravni lijekovi: 14 · Poznato: 14 / 505 (2,77 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
16.12.2024.16.12.2026.
08.07.2026.08.07.2027.
30.01.2025.30.01.2028.
23.02.2026.23.02.2028.
13.07.2026.13.07.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 12 / 12 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Санација локалног пута, општина Крупа на УниЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ04.08.2024.66.404,73 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Реконструкција локалног пута, Општина Нови ГрадЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ23.06.2019.416.013,07 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање локалних путева, Општина Оштра ЛукаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ21.02.2019.208.791,36 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање локалних путева, Општина Крупа на УниЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ10.12.2018.101.358,11 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација локалних путева, Општина КостајницаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ12.11.2018.138.689,73 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација локалних путева, Општина Нови ГрадЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ12.11.2018.196.347,26 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Изградња система за водоснабдијевање, Општина Нови ГрадЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ05.12.2017.105.967,01 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija gradske ulice i lokalnog puta, Grad PrijedorЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ14.11.2017.321.285,42 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација улице и локалних путева, Општина КостајницаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ02.05.2017.123.026,49 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација локалних путева, Општина Нови ГрадЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ24.08.2016.589.570,12 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Чишћење канала, Општина Козарска ДубицаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ30.05.2016.116.337,47 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација клизишта, Општина Нови ГрадЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ29.05.2016.28.597,22 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 505

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Уклањање дивљих депонија на подручју градаGRAD PRIJEDOR13.10.2026.25.625,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање и уређење обала ријеке Сане и осталих водотокаGRAD PRIJEDOR28.09.2026.32.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња приступне саобраћајнице са вреловодом за дјечији вртић на ПећанимаGRAD PRIJEDOR06.09.2026.957.048,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња обалних зидова поред МилошевицеGRAD PRIJEDOR12.08.2026.185.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање улица и путева са асфалтним коловозним засторомGRAD PRIJEDOR13.07.2026.853.790 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање путева и улица на подручју града Приједора

Лот 1 Асфалтирање путних праваца у мјесним заједницама: Горњи Орловци, Божићи, Приједор 2, Др.Младен Стојановић, Козаруша, Доња Пухарска, Чиркин Поље, Горња Драготиња и Доња Драготиња

GRAD PRIJEDOR08.07.2026.1.281.909,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање дијела улице Чејречки путGRAD PRIJEDOR02.07.2026.25.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Drvna biomasaAD "TOPLANA" PRIJEDOR21.06.2026.229.993 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Вањско уређење дјечијег вртића на ПећанимаGRAD PRIJEDOR07.06.2026.280.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Реконструкција шумског камионског пута „Голубача“ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПРИЈЕДОР'' ПРИЈЕДОР17.05.2026.282.227,47 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija asfaltnog kolovoza na području opštine Novi GradOPŠTINA NOVI GRAD10.05.2026.87.840 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга превоза поводом обиљежавања „Дана сјећања на жртве усташког злочина – геноцида НДХ у концентрационом логору Јасеновац и његовом највећем стратишту Доњој Градини“OPŠTINA NOVI GRAD16.04.2026.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Redovno održavanje i zaštita lokalnih i nekategorisanih puteva u 2026. godiniOPŠTINA OŠTRA LUKA30.03.2026.119.004 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање улица и путева са макадамским коловозним засторомGRAD PRIJEDOR23.02.2026.1.622.290 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge iznajmljivanja cisterne za odštopavanje kanalizacijeVODOVOD A.D. PRIJEDOR12.01.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje puta u naselju KozicaOPŠTINA OŠTRA LUKA11.01.2026.55.936 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка радова санацију дијела улице Васе ПелагићаOPŠTINA KOSTAJNICA10.12.2025.20.370 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge iznajmljivanja cisterne za odštopavanje kanalizacijeVODOVOD A.D. PRIJEDOR09.12.2025.225 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge iznajmljivanje cisterne za odštopavanje kanalizacijeVODOVOD A.D. PRIJEDOR07.12.2025.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge iznajmljivanja cisterne za odštopavanje kanalizacijeVODOVOD A.D. PRIJEDOR22.11.2025.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 06:28