Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ZAVOD ZA VODOPRIVREDU D.O.O. BIJELJINA

ZAVOD ZA VODOPRIVREDU D.O.O. BIJELJINA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400385310008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48694Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51128Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele71
Postupci68
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.905.837,60 KMPDV osnova nije poznata
2.508.314,94 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 57 / 71 dodjela (80,28 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 14

14 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,42

Poznato: 71 / 71 (100 %)

Udio s jednom ponudom50,7 %

Nazivnik: 71 dodjela

Dodjele u konzorciju19,72 %

14 / 71 · Samostalno: 57

Prva dodjela: 12.03.2015. · Posljednja dodjela: 24.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ZAVOD ZA VODOPRIVREDU D.O.O. BIJELJINA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE": 27 dodjelaЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ: 8 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 4 dodjelaGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ: 3 dodjelaGRAD GRADIŠKA: 3 dodjelaMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD: 3 dodjelaGRAD BIJELJINA: 3 dodjelaVODOVOD A.D. DOBOJ: 3 dodjelaMH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE: 2 dodjelaHIDROELEKTRANA DABAR D.O.O. TREBINJE: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20159
20169
20176
20187
20197
20203
20214
20225
20237
20243
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina7
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20159 6799.314,53 KMPDV osnova nije poznata12,68 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20169 6222.410 KMPDV osnova nije poznata12,68 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20176 4749.350 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20187 5228.942,48 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20197 438.700 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 7 dodjela (57,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

242.730 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.120.337 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 2926.543,59 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20237 6347.480 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

385.250 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

330.980 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina7 5313.800 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"27 1.872.628,01 KMPDV osnova nije poznata38,03 %

Nazivnik: 71 dodjela

1,65 %

Nazivnik: 1635 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 27 dodjela (74,07 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ8 291.043,59 KMPDV osnova nije poznata11,27 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 3592 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 8 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

167.480 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 5965 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

136.700 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1534 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADIŠKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.177.937 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2642 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

103.140 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 5771 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

227.099 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. DOBOJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

82.500 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2273 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2525 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANA DABAR D.O.O. TREBINJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

543.100 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 318 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA GACKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.980 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 629 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1854 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 728 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ЈП "ВОДОВОД" АД ТРЕБИЊЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.980 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 303 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5220 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"RAD" A.D. TESLIĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 496 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OПШТИНА СРЕБРЕНИЦА1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

189.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 399 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 810 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 15757 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.850 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"443242040013
ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ011210110100
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.100001000101
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ110000001000
GRAD GRADIŠKA000100101000
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD010000100001
GRAD BIJELJINA110100000000
VODOVOD A.D. DOBOJ010110000000
MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE000010001000
HIDROELEKTRANA DABAR D.O.O. TREBINJE001000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza58
Ostale usluge11
Istraživačke i razvojne usluge1
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza58 4.304.143,07 KMPDV osnova nije poznata81,69 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 58 dodjela (79,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Ostale usluge11 601.694,53 KMPDV osnova nije poznata15,49 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge66
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Građevinski radovi1
Programski paketi i informacijski sistemi1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge66 4.825.337,60 KMPDV osnova nije poznata92,96 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 66 dodjela (81,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.850 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.800 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.850 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak34
direktni sporazum14
pregovarački postupak bez objave obavještenja12
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda11
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak34 2.354.583,42 KMPDV osnova nije poznata47,89 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 34 dodjela (70,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
direktni sporazum14 73.580 KMPDV osnova nije poznata19,72 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja12 2.168.430,59 KMPDV osnova nije poznata16,9 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 12 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda11 309.243,59 KMPDV osnova nije poznata15,49 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska70 4.900.837,60 KMPDV osnova nije poznata98,59 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 70 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 14

Otvori povezane zapise
Doboj6 219.200 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.183.937 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Bijeljina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

227.099 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.950 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GACKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.980 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Trebinje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.980 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zvornik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ŠEKOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

189.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
HKP CONSULTING2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
EMTELEKTRO INŽENJERING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO INSTITUT ZA VODE BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Fizička osoba / obrt1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO MARTIĆ INTER COPP1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PRONING DHI D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"VODING92" D.O.O. BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
IG INŽENJERING D.O.O. TREBINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ЕНЕРГОПРОЈЕКТ ХИДРОИНЖЕЊЕРИНГ А.Д. БЕОГРАД1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
EPTISA SERVICIOS DE INGENIERIA S.L.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ЦХТ "ХИДРОПОИНТ" Д.О.О. БАЊА ЛУКА1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
HIDROBIRO INŽENJERING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Универзитет у Београду, Грађевински факултет, Институт за хидротехнику и водно еколошко инжењерство1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 52,11 % · Nazivnik: 71 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 71 (0 %)

Pravni lijekovi: 5 · Poznato: 5 / 71 (7,04 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge revizije projektne dokumentacijeЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ28.08.2016.24.700 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 11

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Услуга израде пројектне документације за објекат "Око"ЈП "ВОДОВОД" АД ТРЕБИЊЕ04.05.2025.19.980 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

КЗ бр. 66/23 - Набавка услуга израде Стручног мишљења о испуњености услова продужења рока важења водопривредне дозволеZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.28.04.2024.29.850 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Стручно мишљење о испуњености услова за обнову водне дозволе ХЕ Требиње 2ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ30.10.2022.29.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 85/20 Izrada stručnog mišljenja u svrhu objedinjavanja vodne dozvole za RiTE UgljevikMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK13.07.2021.45.850 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

КЗ бр. 30/20- Израда стручног мишљења о испуњености услова за продужење рока важења водопривредне дозволе ЗП“РиТЕ Гацко“ а.д. ГацкоZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.25.03.2020.42.730 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ЛОТ-66 ИЗРАДА ПРОЈЕКТА – АДАПТАЦИЈЕ ЗАТВАРАЧНИЦЕ И ПУМПНЕ СТАНИЦЕ У РЕЗЕРВОАРУ РАЈЧИНОВАЦVODOVOD A.D. DOBOJ07.04.2019.15.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Израда упутстава о управљању тунелима Фатничко поље – акумулација Билећа и Дабарско поље – Фатничко пољеЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ05.11.2018.9.850 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Израда елабората за продужење водне дозволе за ХЕТ 1ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ12.08.2018.39.743,59 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ЛОТ‐42 ГЛАВНИ ПРОЈЕКАТ РЕКОНСТРУКЦИЈЕ ПУМПНЕ СТАНИЦЕ РУДАНКА СА ДОГРАДЊОМ РЕЗЕРВОАРСКОГ ПРОСТОРАVODOVOD A.D. DOBOJ01.04.2018.24.500 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Израда елабората за продужење водне дозволе за ХЕТ IIЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ26.03.2017.37.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada stručnog mišljenja u pogledu načina iskorištavanja voda i uslova funkcionisanja postrojenja HE Višegrad.MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD26.05.2016.14.440 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06