Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TI-TERMOENERGETSKI INŽINJERING

TI-TERMOENERGETSKI INŽINJERING: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200318080007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43535Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51124Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele77
Postupci73
Naručioci23

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

667.454,62 KMPDV osnova nije poznata
341.264,13 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 75 / 77 dodjela (97,4 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,65

Poznato: 77 / 77 (100 %)

Udio s jednom ponudom28,57 %

Nazivnik: 77 dodjela

Dodjele u konzorciju2,6 %

2 / 77 · Samostalno: 75

Prva dodjela: 12.12.2014. · Posljednja dodjela: 31.07.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TI-TERMOENERGETSKI INŽINJERING

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA": 21 dodjelaVETERINARSKI FAKULTET: 10 dodjelaVETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO: 6 dodjelaJU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO: 6 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 5 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 4 dodjelaJU STUDENTSKI CENTAR U LUKAVICI: 3 dodjelaJP SARAJEVO D.O.O.: 3 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaKJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20152
20166
20174
201810
201912
202010
20219
20226
20235
20245
20256
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.950 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294.475,20 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 392.916,99 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

266.470,06 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201810 784.286,34 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201912 6120.614,20 KMPDV osnova nije poznata15,58 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202010 666.937,79 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20219 744.715,73 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20226 432.719 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 421.510 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20245 413.253,82 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20256 422.155,49 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.450 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"21 306.922,32 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,99 %

Nazivnik: 2120 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET10 13.044,79 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

1,22 %

Nazivnik: 821 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO6 110.107,06 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 2828 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO6 25.790 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

4,14 %

Nazivnik: 145 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH5 19.835 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 7449 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.000 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 20497 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU STUDENTSKI CENTAR U LUKAVICI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.925,49 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1568 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
JP SARAJEVO D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.425 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1592 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.186,20 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 10923 dodjela

2014 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.140 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3101 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.000 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3659 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.985 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 2037 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA INFORMATIKU I STATISTIKU KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 300 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.184 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 706 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

980 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1655 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3186 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.465 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 628 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.460 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2528 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3243 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.740 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2280 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"0033343221000
VETERINARSKI FAKULTET0000000122221
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO0101121000000
JU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO0000001111110
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH0000012200000
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS0020200000000
JU STUDENTSKI CENTAR U LUKAVICI0000000101010
JP SARAJEVO D.O.O.0000020100000
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO1100000000000
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO0000002000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki30
Ostale usluge18
Kupovina15
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza5
Građevinske instalacije5
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo2
Završni građevinski radovi2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki30 222.961,84 KMPDV osnova nije poznata38,96 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge18 38.115,73 KMPDV osnova nije poznata23,38 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina15 136.839,30 KMPDV osnova nije poznata19,48 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza5 26.840 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije5 189.603,26 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.094,49 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja37
Industrijske mašine11
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje9
Građevinski radovi8
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge7
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja37 197.782,29 KMPDV osnova nije poznata48,05 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine11 61.555,39 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje9 100.800,09 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi8 224.372,05 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 8 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge7 24.170 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.955,60 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.030,04 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

273,82 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

170,94 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum46
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda21
otvoreni postupak9
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum46 125.978,04 KMPDV osnova nije poznata59,74 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda21 301.367,53 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak9 240.109,05 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine68 641.420,31 KMPDV osnova nije poznata88,31 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo55 497.620,11 KMPDV osnova nije poznata71,43 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo6 31.785 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.925,49 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.649 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.740 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.184 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RADIS DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
UNIGRADNJA D.D. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 20

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 88,31 % · Nazivnik: 77 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 77 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 77 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 77

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET31.07.2026.1.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga nadzoraF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE30.12.2025.5.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET30.12.2025.1.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка ,,испорука транспорт и уградња термоблока 18kW,,JU STUDENTSKI CENTAR U LUKAVICI21.10.2025.5.925,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka usluga održavanja klima komora i drugih klima uređajaJU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO02.10.2025.4.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projekta ventilacije i klimatizacijeF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE24.08.2025.3.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET24.07.2025.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET11.11.2024.1.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VŠ (4600018037) nabavka automata 1p i 3p"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO30.10.2024.273,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka usluge održavanja klima komora i drugih klima komoraJU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO05.08.2024.4.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET17.06.2024.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 37/24 Izrada elaborata za priključenje toplovodnog priključka na općinski objekat u ulici Samira Ćatovića Kobre 2OPĆINA ILIDŽA12.02.2024.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET20.12.2023.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge sezonskog pregleda instalacija u sistemu HanivelVETERINARSKI FAKULTET20.12.2023.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka usluga održavanje klima komora i klima uređajaJU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO01.08.2023.4.210 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja plinskih napravaJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"24.04.2023.16.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nepredvidjeni i dodatni radovi rekonstrukcije, dogradnje i nadogradnje administrativnog objekta sa promjenom namjene u objekat ya smjestaj studenataJU STUDENTSKI CENTAR U LUKAVICI12.02.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čišćenje klime u Server saliZAVOD ZA INFORMATIKU I STATISTIKU KANTONA SARAJEVO14.12.2022.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servis aparataVETERINARSKI FAKULTET19.09.2022.1.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka usluga održavanje klima komora i klima uređajaJU HISTORIJSKI ARHIV SARAJEVO19.09.2022.4.210 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 10:51