Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ALMY D.O.O. ZENICA

ALMY D.O.O. ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218149030000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43513Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51143Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele1947
Postupci1879
Naručioci219

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

76.092.888,02 KMPDV osnova nije poznata
38.905.675,86 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 1927 / 1947 dodjela (98,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

20 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,83

Poznato: 1947 / 1947 (100 %)

Udio s jednom ponudom6,78 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Dodjele u konzorciju1,03 %

20 / 1947 · Samostalno: 1927

Prva dodjela: 04.12.2014. · Posljednja dodjela: 15.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ALMY D.O.O. ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 374 dodjelaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 166 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 118 dodjelaREGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA: 77 dodjelaKANTONALNI SUD U ZENICI: 72 dodjelaJP "RTV ZENICA" D.O.O. ZENICA: 68 dodjelaJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA: 61 dodjelaGRAD ZENICA: 54 dodjelaKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO: 41 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 38 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20145
201583
2016130
2017146
2018145
2019141
2020119
2021146
2022172
2023210
2024230
2025245
2026 · Nepotpuna tekuća godina171
Nepoznata godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20145 42.182,71 KMPDV osnova nije poznata0,26 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201583 24315.636,22 KMPDV osnova nije poznata4,26 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016130 372.067.433,75 KMPDV osnova nije poznata6,68 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 129 / 130 dodjela (99,23 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2017146 474.110.677,48 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 146 dodjela (99,32 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2018145 353.130.743,91 KMPDV osnova nije poznata7,45 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 145 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019141 3910.687.216,16 KMPDV osnova nije poznata7,24 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 140 / 141 dodjela (99,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2020119 4310.024.580,92 KMPDV osnova nije poznata6,11 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 119 dodjela (95,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
2021146 524.652.669,61 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 146 dodjela (99,32 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2022172 536.866.143,57 KMPDV osnova nije poznata8,83 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 169 / 172 dodjela (98,26 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
2023210 686.889.672,53 KMPDV osnova nije poznata10,79 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 206 / 210 dodjela (98,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
2024230 878.413.117,13 KMPDV osnova nije poznata11,81 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 228 / 230 dodjela (99,13 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
2025245 755.624.283,50 KMPDV osnova nije poznata12,58 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 244 / 245 dodjela (99,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina171 6411.962.561,71 KMPDV osnova nije poznata8,78 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 170 / 171 dodjela (99,42 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.345.968,82 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI374 1.889.662,18 KMPDV osnova nije poznata19,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

4,24 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 374 / 374 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA166 20.661,71 KMPDV osnova nije poznata8,53 %

Nazivnik: 1947 dodjela

4,36 %

Nazivnik: 3808 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 166 / 166 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA118 5.141.939,90 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 1947 dodjela

1,7 %

Nazivnik: 6959 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA77 444.340,93 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 1947 dodjela

1,91 %

Nazivnik: 4040 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 76 / 77 dodjela (98,7 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI72 10.427,64 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 1947 dodjela

6,01 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RTV ZENICA" D.O.O. ZENICA68 35.058,33 KMPDV osnova nije poznata3,49 %

Nazivnik: 1947 dodjela

9,83 %

Nazivnik: 692 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA61 24.727,88 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 1947 dodjela

2,05 %

Nazivnik: 2978 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA54 5.943.999,59 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 1947 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 54 dodjela (72,22 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO41 5.895.082,72 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 1947 dodjela

0,75 %

Nazivnik: 5466 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA38 169.185,07 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 1947 dodjela

1,44 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA37 984.267,82 KMPDV osnova nije poznata1,9 %

Nazivnik: 1947 dodjela

3,21 %

Nazivnik: 1153 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI36 258.722,64 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 1947 dodjela

1,04 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI31 478.590,16 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 1947 dodjela

1,51 %

Nazivnik: 2048 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP PARKING SERVIS D.O.O. ZENICA28 3.620.710,79 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 1947 dodjela

2,98 %

Nazivnik: 939 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA27 578.745,39 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 1947 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 8272 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 27 dodjela (96,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''23 8.367,43 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 1947 dodjela

3,19 %

Nazivnik: 721 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA22 141.736,27 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 1947 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 5243 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA20 90.133,78 KMPDV osnova nije poznata1,03 %

Nazivnik: 1947 dodjela

4,16 %

Nazivnik: 481 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA19 817.460,45 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 1947 dodjela

0,86 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA INDUSTRIJSKA ŠKOLA,ZENICA18 7.704,98 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 1947 dodjela

8,49 %

Nazivnik: 212 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026Nepoznata godina
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI02331294749404334112029180
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA2121515141510151918912100
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA188141485279132090
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA17107430221517360
KANTONALNI SUD U ZENICI000001165201117110
JP "RTV ZENICA" D.O.O. ZENICA08410000201741220
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA00021212283811210
GRAD ZENICA00512283499470
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO00112201767680
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA0112113240210020

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina1770
Ostale usluge59
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo43
Usluge održavanja i popravki16
Završni građevinski radovi16
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)12
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške11
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte9
Građevinske instalacije5
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza3
Hotelske i ugostiteljske usluge2
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina1770 58.482.809,74 KMPDV osnova nije poznata90,91 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 1770 / 1770 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge59 6.630.351,50 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo43 3.533.234,09 KMPDV osnova nije poznata2,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 43 dodjela (55,81 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 19

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki16 34.001,07 KMPDV osnova nije poznata0,82 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi16 4.172.838,40 KMPDV osnova nije poznata0,82 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)12 57.280,16 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške11 1.841.652,94 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte9 1.324.077,94 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije5 15.582,05 KMPDV osnova nije poznata0,26 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

787,62 KMPDV osnova nije poznata0,15 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

224,36 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48,15 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)751
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije706
Građevinski radovi75
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje73
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64
Hemijski proizvodi62
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi44
Odjeća, obuća, prtljag i pribor32
Industrijske mašine32
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu31
Ostale javne, društvene i lične usluge26
Usluge popravaka i održavanja25
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)21
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške14
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi6
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo6
Poljoprivredne mašine5
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema4
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu4
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema4
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)751 15.813.541,47 KMPDV osnova nije poznata38,57 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 751 / 751 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije706 41.846.819,06 KMPDV osnova nije poznata36,26 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 706 / 706 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi75 7.694.382,27 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 75 dodjela (73,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje73 21.094,81 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64 316.355,46 KMPDV osnova nije poznata3,29 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi62 28.746,11 KMPDV osnova nije poznata3,18 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi44 1.848.742,47 KMPDV osnova nije poznata2,26 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor32 4.174,59 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine32 195.676,53 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu31 76.138,87 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge26 4.451.730,57 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja25 50.257,51 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)21 5.312.016,20 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške14 21.118,16 KMPDV osnova nije poznata0,72 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi6 11.688,03 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo6 5.313,87 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine5 25.205,47 KMPDV osnova nije poznata0,26 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.725,45 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

419,40 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.646,85 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum1328
otvoreni postupak358
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda251
pregovarački postupak bez objave obavještenja9
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum1328 893.503,69 KMPDV osnova nije poznata68,21 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 1328 / 1328 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak358 62.471.599,10 KMPDV osnova nije poznata18,39 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 340 / 358 dodjela (94,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 18

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda251 5.618.162,45 KMPDV osnova nije poznata12,89 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 250 / 251 dodjela (99,6 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja9 6.634.623,78 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

474.999 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1882 68.532.638,45 KMPDV osnova nije poznata96,66 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 1862 / 1882 dodjela (98,94 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1412 22.622.655,30 KMPDV osnova nije poznata72,52 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 1394 / 1412 dodjela (98,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 18

Otvori povezane zapise
Zenica485 15.960.210,40 KMPDV osnova nije poznata24,91 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 469 / 485 dodjela (96,7 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 16

Otvori povezane zapise
Zavidovići452 2.628.013,28 KMPDV osnova nije poznata23,22 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 452 / 452 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI421 2.149.423,12 KMPDV osnova nije poznata21,62 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 421 / 421 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA345 9.535.056,69 KMPDV osnova nije poznata17,72 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 344 / 345 dodjela (99,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo143 16.060.699,01 KMPDV osnova nije poznata7,34 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 143 / 143 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton48 2.009.408,03 KMPDV osnova nije poznata2,47 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska39 2.035.416,97 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton25 759.716,48 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar17 487.700,90 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK16 940.132,26 KMPDV osnova nije poznata0,82 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton13 333.267,59 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI12 718.218,94 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo11 364.808,15 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 1010 254.470,36 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA10 982.347,88 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ10 54.355,54 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton7 1.038.267,80 KMPDV osnova nije poznata0,36 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO6 207.455,18 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ALMY-GRADNJA DOO ZENICA18 nije u izvoru0,92 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 18 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 18

Otvori povezane zapise
IZGRADNJA TOJAGA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,05 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NITAL D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,05 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BOSMAN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,05 %

Nazivnik: 1947 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 316

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 26

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 81,61 % · Nazivnik: 1947 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 1947 (0 %)

Pravni lijekovi: 16 · Poznato: 16 / 1947 (0,82 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
01.11.2024.01.11.2026.
13.11.2025.12.11.2026.
13.11.2025.12.11.2026.
17.11.2025.17.11.2026.
01.12.2025.01.12.2026.
04.12.2025.04.12.2026.
05.12.2023.05.12.2026.
14.12.2023.14.12.2026.
15.12.2025.14.12.2026.
15.12.2025.14.12.2026.
15.12.2025.14.12.2026.
29.12.2025.28.12.2026.
29.12.2025.28.12.2026.
31.12.2024.30.12.2026.
27.01.2026.30.12.2026.
19.01.2026.30.12.2026.
11.04.2026.30.12.2026.
12.01.2026.11.01.2027.
21.01.2024.21.01.2027.
13.02.2026.12.02.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluga rada cisterniKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA11.04.2020.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1947

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka lož uljaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA15.10.2026.5.818,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge prevoza i gorivaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI14.10.2026.171,02 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge prevoza i gorivaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI14.10.2026.85,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija i asfaltiranje dionice ceste u naselju Urije, MZ Gornja ZenicaGRAD ZENICA12.10.2026.83.498 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka lož ulja i peleta za 2026.godinu

Nabavka lož ulja 2026

JU OŠ "9. MAJ" PAZARIĆ08.10.2026.20.774 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка лож уља (екстра лаког) за гријањеВЛАДА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ – ГЕНЕРАЛНИ СЕКРЕТАРИЈАТ ВЛАДЕ07.10.2026.29.439 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka antifrizaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI05.10.2026.41,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nitro premazJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA05.10.2026.359,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка лож уља за грејну сезону 2026/2027OPŠTINA NEVESINJE01.10.2026.23.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka poklopca za šahtJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI30.09.2026.58,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka folijeJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI29.09.2026.14,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka betona za prilaz u PŠ KovanićiOŠ "ĆAMIL SIJARIĆ" NEMILA29.09.2026.2.802,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za održavanje zgradaOŠ "ĆAMIL SIJARIĆ" NEMILA29.09.2026.1.576,43 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PROPAN-BUTAN PLINJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI29.09.2026.54,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

iverica, kant traka, usluge rezanjaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA29.09.2026.154,57 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Gorivo za službeno voziloKANTONALNI SUD U ZENICI29.09.2026.113,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka utičniceJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI22.09.2026.26,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

materijal za održavanje opermeJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''22.09.2026.6,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna nabavka roba za tekuće održavanje za potrebe KPZZT Zenica po lotovima

LOT-7 Materijal za građevinsko održavanje

KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA20.09.2026.41.948 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka građevinskog materijala za prilaz školi u KovanićimaOŠ "ĆAMIL SIJARIĆ" NEMILA20.09.2026.3.154,57 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 01:54