Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TEAM CONSULTING DOO

TEAM CONSULTING DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200327310007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44286Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51079Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele177
Postupci177
Naručioci26

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

671.915,74 KMPDV osnova nije poznata
343.545,06 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 177 / 177 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,46

Poznato: 177 / 177 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,6 %

Nazivnik: 177 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 177 · Samostalno: 177

Prva dodjela: 25.12.2014. · Posljednja dodjela: 15.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TEAM CONSULTING DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH: 26 dodjelaAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH: 22 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 13 dodjelaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.: 13 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 13 dodjelaZAVOD ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU RADNIKA U SAOBRAĆAJU SARAJEVO: 12 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 8 dodjelaDIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE: 8 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 7 dodjelaJP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20158
201620
201719
201820
201916
202014
202112
202220
20238
202410
202512
2026 · Nepotpuna tekuća godina17
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.934,16 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20158 550.172,43 KMPDV osnova nije poznata4,52 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201620 1227.978,12 KMPDV osnova nije poznata11,3 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201719 748.730,63 KMPDV osnova nije poznata10,73 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201820 1142.256,04 KMPDV osnova nije poznata11,3 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201916 967.081,44 KMPDV osnova nije poznata9,04 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202014 759.228,08 KMPDV osnova nije poznata7,91 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 1159.857,30 KMPDV osnova nije poznata6,78 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202220 1048.771,22 KMPDV osnova nije poznata11,3 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20238 6105.966,84 KMPDV osnova nije poznata4,52 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202410 951.286 KMPDV osnova nije poznata5,65 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202512 1044.945,29 KMPDV osnova nije poznata6,78 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina17 1259.708,19 KMPDV osnova nije poznata9,6 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH26 19.485,97 KMPDV osnova nije poznata14,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 3673 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH22 1.254,81 KMPDV osnova nije poznata12,43 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 3018 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO13 30.448,16 KMPDV osnova nije poznata7,34 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.13 227.325,82 KMPDV osnova nije poznata7,34 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 2508 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE13 99.517,52 KMPDV osnova nije poznata7,34 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 8253 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU RADNIKA U SAOBRAĆAJU SARAJEVO12 13.777,98 KMPDV osnova nije poznata6,78 %

Nazivnik: 177 dodjela

1,18 %

Nazivnik: 1016 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.8 33.886,22 KMPDV osnova nije poznata4,52 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 3021 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE8 23.292 KMPDV osnova nije poznata4,52 %

Nazivnik: 177 dodjela

2,86 %

Nazivnik: 280 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR7 15.770 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 3733 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO7 13.758 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 177 dodjela

1,42 %

Nazivnik: 494 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH6 25.841 KMPDV osnova nije poznata3,39 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 15784 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH6 9.109 KMPDV osnova nije poznata3,39 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 1266 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE5 18.241,10 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,46 %

Nazivnik: 1078 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA5 43.922 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 1236 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.859,48 KMPDV osnova nije poznata2,26 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 2507 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.789,64 KMPDV osnova nije poznata2,26 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 1414 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.785 KMPDV osnova nije poznata1,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 6970 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.751,68 KMPDV osnova nije poznata1,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3163 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.476,01 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2943 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.400 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 177 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1795 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH00102571100000
AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH00612400000000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO0311231110000
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.1211111202001
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0111111112111
ZAVOD ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU RADNIKA U SAOBRAĆAJU SARAJEVO0000521110011
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.0112112000000
DIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE0010100121101
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR0030010110001
JP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO0011111100001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Telekomunikacijske usluge52
Kompjuterske i uz njih vezane usluge50
Ostale usluge37
Kupovina30
Usluge održavanja i popravki7
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge52 148.241,83 KMPDV osnova nije poznata29,38 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge50 216.409,89 KMPDV osnova nije poznata28,25 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge37 116.223,68 KMPDV osnova nije poznata20,9 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina30 169.390,49 KMPDV osnova nije poznata16,95 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki7 18.907,97 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.741,88 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška100
Programski paketi i informacijski sistemi29
Usluge popravaka i održavanja26
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške13
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema9
Poštanske i telekomunikacijske usluge4
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška100 403.670,31 KMPDV osnova nije poznata56,5 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 100 / 100 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi29 186.794,78 KMPDV osnova nije poznata16,38 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja26 56.385,89 KMPDV osnova nije poznata14,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške13 25.465,83 KMPDV osnova nije poznata7,34 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema9 6.746,77 KMPDV osnova nije poznata5,08 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.963,76 KMPDV osnova nije poznata2,26 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.464,10 KMPDV osnova nije poznata1,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.178,08 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

181,32 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

592,74 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum134
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda37
otvoreni postupak6
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum134 240.305,98 KMPDV osnova nije poznata75,71 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 134 / 134 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda37 365.085,76 KMPDV osnova nije poznata20,9 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak6 66.524 KMPDV osnova nije poznata3,39 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine113 473.551,98 KMPDV osnova nije poznata63,84 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo31 79.143,55 KMPDV osnova nije poznata17,51 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo22 44.696,63 KMPDV osnova nije poznata12,43 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO14 14.954,63 KMPDV osnova nije poznata7,91 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine6 25.841 KMPDV osnova nije poznata3,39 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.785 KMPDV osnova nije poznata1,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.785 KMPDV osnova nije poznata1,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.785 KMPDV osnova nije poznata1,69 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

676,26 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.984 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 177 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 14

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 96,61 % · Nazivnik: 177 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 177 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 177 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
31.12.2022.30.12.2026.
09.01.2025.30.12.2026.
21.07.2024.20.07.2027.
25.11.2024.25.11.2027.
23.09.2026.23.09.2028.
31.12.2026.30.12.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 177

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka održavanja web sajta, zakupa hostinga i domene za potrebe Kancelarije za prevenciju korupcije i koordinaciju aktivnosti na suzbijanju korupcije u Brčko distriktu BiHBRČKO DISTRIKT BIH15.10.2026.5.999 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka hardverskih i softverskih usluga za potrebe Javne ustanove Federalna novinska agencija

LOT 2 - Nabavka usluge iznajmljivanja servera (Dedicated server) sa uključenom uslugom administracije servera i ostalim pratećim uslugama potrebnim za funkcionisanje servera u trajanju od jedne godine

J.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA11.10.2026.9.300 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

E-mail hostingJP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO01.10.2026.2.598 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga hostinga informacionog sistema OWISA za upravljanje predmetima i dokumentima za potrebe Pravobranilaštva BiHPRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE23.09.2026.11.964 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje programske podrške za informacionu tehnologijuJU DRUGA GIMNAZIJA SARAJEVO15.09.2026.48,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zaštita web stranice - CloudflareCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE24.08.2026.5.988 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Fiskalna kasa za potrebe odjeljenja EOP-aLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.16.08.2026.752,65 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dedicated hosting za internet stranicu Porezne uprave FBiH- I ponovljeni postupakPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH18.06.2026.2.598 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SSL certifikat za domenu fpu.gov.ba WILD CARDPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH24.05.2026.345 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga internet konekcijePRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE12.05.2026.2.040 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje računarske opreme i WEB-aZAVOD ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU RADNIKA U SAOBRAĆAJU SARAJEVO27.04.2026.1.308 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga održavanja e-learning sistemaDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE15.04.2026.4.369,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje namjenskog mail serveraJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR12.04.2026.5.580 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava internetaDIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE31.03.2026.3.780 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

održavanje programske podrške za inf.tehnologijuJU DRUGA GIMNAZIJA SARAJEVO15.02.2026.48,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka SSL Certifikata za potrebe Direkcije za finansijeBRČKO DISTRIKT BIH04.02.2026.990 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Wеб-сервери (cloud сервер) за потребе Комисије за одлучивање о сукобу интересаBRČKO DISTRIKT BIH27.01.2026.1.999 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Programski paket za finansijeJAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVO SARAJEVO "ONSA" D.O.O. SARAJEVO22.12.2025.72,65 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka hardverskih i softverskih usluga za potrebe Javne ustanove Federalna novinska agencija

LOT 2 - Nabavka usluge iznajmljivanja servera (Dedicated server) sa uključenom uslugom administracije servera i ostalim pratećim uslugama potrebnim za funkcionisanje servera u trajanju od jedne godine

J.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA10.11.2025.9.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 3161 - Servisiranje fiskalnih kasaKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO05.10.2025.5.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 22:25