Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"GEOSERVIS" D.O.O. ŽIVINICE

"GEOSERVIS" D.O.O. ŽIVINICE: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ŽIVINICE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209686560008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 51003Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele83
Postupci81
Naručioci20

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

5.229.592,75 KMPDV osnova nije poznata
2.673.848,32 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 81 / 83 dodjela (97,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,37

Poznato: 83 / 83 (100 %)

Udio s jednom ponudom18,07 %

Nazivnik: 83 dodjela

Dodjele u konzorciju2,41 %

2 / 83 · Samostalno: 81

Prva dodjela: 02.08.2015. · Posljednja dodjela: 16.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"GEOSERVIS" D.O.O. ŽIVINICE

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD ŽIVINICE: 24 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 20 dodjelaOPĆINA BANOVIĆI: 12 dodjelaRUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.: 4 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 2 dodjelaGRAD LUKAVAC: 2 dodjelaGRAD GRAČANICA: 2 dodjelaGRAD SREBRENIK: 2 dodjelaJP "RAD" D.D. TEŠANJ: 2 dodjelaOPĆINA ILIJAŠ: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20154
20169
201710
20189
20197
20207
20218
20227
20237
20247
20255
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20154

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

475.706 KMPDV osnova nije poznata4,82 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20169 5281.810,45 KMPDV osnova nije poznata10,84 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201710 42.188.643,90 KMPDV osnova nije poznata12,05 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 5616.226,67 KMPDV osnova nije poznata10,84 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 4445.888 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20207 454.884 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 61.055.951,91 KMPDV osnova nije poznata9,64 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20227 477.704 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 551.074,50 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20247 4248.940,96 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20255 220.467,36 KMPDV osnova nije poznata6,02 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3112.295 KMPDV osnova nije poznata3,61 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE24 569.135,40 KMPDV osnova nije poznata28,92 %

Nazivnik: 83 dodjela

1,03 %

Nazivnik: 2329 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 24 dodjela (95,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA20 2.113.865 KMPDV osnova nije poznata24,1 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 13850 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI12 362.620,10 KMPDV osnova nije poznata14,46 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,83 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.547.955,40 KMPDV osnova nije poznata4,82 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

149.830 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.796 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1328 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.846,85 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 2047 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

127.800 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 1693 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RAD" D.D. TEŠANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.850 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1180 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIJAŠ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

76.820 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 1501 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.800 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7686 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7166 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BRC "AQUATERM"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2777 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7225 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.238 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 280 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.862,50 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1614 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU O.Š. "ŽIVINICE GORNJE"ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.273,50 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

2,13 %

Nazivnik: 47 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ,,VODOVOD I KANALIZACIJA" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 624 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.400 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2476 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
GRAD ŽIVINICE111422112441
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA057222101000
OPĆINA BANOVIĆI010100342100
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.001100000110
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA100000100000
GRAD LUKAVAC000000001001
GRAD GRAČANICA010001000000
GRAD SREBRENIK000100000100
JP "RAD" D.D. TEŠANJ000020000000
OPĆINA ILIJAŠ011000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo32
Ostale usluge18
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza11
Građevinske instalacije7
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge5
Istraživačke i razvojne usluge2
Priprema gradilišta2
Usluge održavanja i popravki2
Završni građevinski radovi2
Kupovina1
Najam opreme1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo32 2.023.796,88 KMPDV osnova nije poznata38,55 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 32 dodjela (96,88 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge18 1.763.963,40 KMPDV osnova nije poznata21,69 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza11 596.963,91 KMPDV osnova nije poznata13,25 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije7 226.646,50 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge5 30.961,46 KMPDV osnova nije poznata6,02 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.950 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

172.595,60 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.750 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

299.965 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Najam opreme1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi43
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge18
Ostale javne, društvene i lične usluge8
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša6
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi43 1.425.507,98 KMPDV osnova nije poznata51,81 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 43 dodjela (97,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge18 646.463,91 KMPDV osnova nije poznata21,69 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge8 1.576.375,40 KMPDV osnova nije poznata9,64 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša6 36.961,46 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.384.484 KMPDV osnova nije poznata4,82 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.351,26 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150.000 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.800 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum33
otvoreni postupak30
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum33 158.422,41 KMPDV osnova nije poznata39,76 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak30 4.736.808,79 KMPDV osnova nije poznata36,14 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 30 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19 314.411,55 KMPDV osnova nije poznata22,89 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.950 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine82 5.204.730,25 KMPDV osnova nije poznata98,8 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 82 dodjela (97,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton47 1.169.509,85 KMPDV osnova nije poznata56,63 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 47 dodjela (97,87 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Živinice25 575.135,40 KMPDV osnova nije poznata30,12 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 25 dodjela (96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI13 366.858,10 KMPDV osnova nije poznata15,66 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.350 KMPDV osnova nije poznata3,61 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

76.820 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

127.800 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.846,85 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.800 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

127.800 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.800 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.796 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

76.820 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.850 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DOO RUDAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO "TERMOVENT" ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ATRIUS PROJEKT DOO ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,2 %

Nazivnik: 83 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 63,86 % · Nazivnik: 83 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 83 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 83 (1,2 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
25.12.2025.25.12.2026.
25.12.2025.25.12.2028.
25.12.2025.25.12.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 83

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
“Istraživanje potencijala za korištenje geotermalne energije na lokalitetu Toplice Grada Živinice”GRAD ŽIVINICE16.08.2026.85.470 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Bušenje i izvedba eksploatacionog bunara – MZ Kruševica, Grad LukavacGRAD LUKAVAC12.08.2026.20.825 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge čišćenja cjevastih konstrukcija izbacivanjem mlaza - mašinsko čišćenje bunaraJAVNO PREDUZEĆE ,,VODOVOD I KANALIZACIJA" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ŽIVINICE03.06.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Troškovi komunalnih usluga u zgradama socijalno neprofitnog stanovanja-budžetska sredstva-odvoz smeća”GRAD ŽIVINICE25.12.2025.10.080 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća)

„Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća CZ Ciljuge)” -Lot 2

GRAD ŽIVINICE25.12.2025.1.647,36 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća)

„Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća Gradska Uprava)”-Lot 1

GRAD ŽIVINICE25.12.2025.6.840 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija Elaborata o geološkim rezervama dijela PK DimnjačeRUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.25.12.2025.1.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija vodovodne mreže Grada Živinice (uvođenje dodatnih količina vode)GRAD ŽIVINICE31.07.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

“Izrada elaborata za hidrogeološka istraživanja za potrebe vodosnadbijevanja u MZ Gornja Višća”GRAD ŽIVINICE25.12.2024.5.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rvizija tehničkog projekta eksploatacionih istraživanja ležišta uglja DimnjačeRUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.16.12.2024.1.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća) - 3 lota

„Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća Gradska Uprava)”-Lot 1

GRAD ŽIVINICE01.12.2024.2.280 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za komunalne usluge (odvoz smeća) - 3 lota

„Troškovi komunalnih usluga u izbjegličkim naseljima-budžetska sredstva-odvoz smeća” -Lot 3

GRAD ŽIVINICE01.12.2024.10.114,10 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZVOĐENJE RADOVA NA DETALJNIM HIDROGEOLOŠKIM ISTRAŽIVANJIMA NA PODRUČJU MZ PRIBITKOVIĆI, MZ TREŠTENICA I MZ TULOVIĆIOPĆINA BANOVIĆI30.10.2024.158.995,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga rada agregata za testiranje bunara B5GRAD SREBRENIK28.08.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovod Gornje ŽiviniceGRAD ŽIVINICE09.06.2024.68.351,26 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Bušenje istražno-eksploatacione bušotine-Udruženje građana vodovoda Vodica Ćasuri MZ TukovićGRAD ŽIVINICE27.12.2023.13.600 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

“Istražno eksploataciona bušotina vodovod Korajci, Jazavac 1 i 2 i Kip (MZ Tupković)”GRAD ŽIVINICE11.12.2023.10.400 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka iskopa bunara za potrebe vodosnadbijevanja objekta školeJU O.Š. "ŽIVINICE GORNJE"ŽIVINICE10.09.2023.4.273,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na izgradnji bunarske bušotine u naselju Kasumovići, MZ Banovići SeloOPĆINA BANOVIĆI04.09.2023.5.890 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova istražno - eksploatacionog bušenja bušotina IB-1 i IB-2 na lokalitetu Bokavići, Grad LukavacGRAD LUKAVAC18.07.2023.10.971 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 13:23