Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EURO-ASFALT D.O.O.

EURO-ASFALT D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200387990007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
2001 (25 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 49395Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50952Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele77
Postupci77
Naručioci17

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

334.295.065,78 KMPDV osnova nije poznata
170.922.353,06 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 61 / 77 dodjela (79,22 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 16

16 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,7

Poznato: 77 / 77 (100 %)

Udio s jednom ponudom42,86 %

Nazivnik: 77 dodjela

Dodjele u konzorciju20,78 %

16 / 77 · Samostalno: 61

Prva dodjela: 19.04.2015. · Posljednja dodjela: 02.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EURO-ASFALT D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 18 dodjelaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE: 15 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 14 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 7 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA: 4 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 3 dodjelaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO: 3 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 2 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 2 dodjelaELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20159
201611
20177
201813
20196
202011
20214
20222
20232
20247
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20159 68.021.547,13 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201611 53.198.554,41 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20177 32.299.845,83 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201813 890.084.231,37 KMPDV osnova nije poznata16,88 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20196 45.646.428,52 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 752.490.614,88 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.400 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

233.671.624,76 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.728.224,65 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20247 3123.063.110,70 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 7 dodjela (28,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.086.483,53 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO18 4.302.092,18 KMPDV osnova nije poznata23,38 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 10923 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE15 55.090.410,31 KMPDV osnova nije poznata19,48 %

Nazivnik: 77 dodjela

5,23 %

Nazivnik: 287 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR14 265.257.165,67 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 3733 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 14 dodjela (78,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.7 nije u izvoru9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 3021 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 0 / 7 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.787 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1976 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.944.668,30 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3186 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 324 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200.437,14 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

129.534 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 20489 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2917 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.183 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

97.930 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 694 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.519 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1181 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294.806,18 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3240 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.102,76 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4662 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179.645 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3595 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "AERODROM BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.776.785,24 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO254421000000
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE232114000200
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR100122211103
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.000000001420
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA000300100000
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO000101010000
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO000101100000
OPĆINA TEŠANJ200000000000
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS000101000000
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.110000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo50
Kupovina8
Završni građevinski radovi8
Građevinske instalacije6
Ostale usluge2
Priprema gradilišta2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo50 330.835.483,02 KMPDV osnova nije poznata64,94 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 50 dodjela (76 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Kupovina8 17.489 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 8 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi8 1.486.857,36 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije6 1.773.703,24 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 6 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.987,20 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

167.338,96 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.207 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi66
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi66 334.263.383,18 KMPDV osnova nije poznata85,71 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 66 dodjela (78,79 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 14

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 29.475,60 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.519 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.207 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak43
direktni sporazum17
pregovarački postupak bez objave obavještenja13
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak43 316.164.669,23 KMPDV osnova nije poznata55,84 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 43 dodjela (72,09 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
direktni sporazum17 70.799,96 KMPDV osnova nije poznata22,08 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja13 17.848.998,59 KMPDV osnova nije poznata16,88 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 13 dodjela (69,23 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

210.598 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine73 334.111.318,02 KMPDV osnova nije poznata94,81 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 73 dodjela (80,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 14

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo22 61.329.884,79 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 22 dodjela (81,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton7 1.306.154,14 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA5 105.717 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.944.668,30 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.944.668,30 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200.437,14 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.776.785,24 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.776.785,24 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.519 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179.645 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294.806,18 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DOBOJPUTEVI DD DOBOJ JUG5 nije u izvoru6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
BS TELECOM SOLUTIONS D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
CET ENERGY D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DELING D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
JATA GROUP DOO SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
SARAJEVOPUTEVI DD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PUTOVI DOO GRUDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
CESTOTEHNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
HP INVESTING DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ELKO-MARIĆ, D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OXA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ROADING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
IPSA INSTITUT D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
COMEL D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO"HIH"ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RIAL-ŠPED D.O.O. DOBOJ ISTOK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MALCOM DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TELEFONGRADNJA DOO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
SIEMENS DOO BEOGRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
CONING DOO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 11

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 44,16 % · Nazivnik: 77 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 77 (0 %)

Pravni lijekovi: 3 · Poznato: 3 / 77 (3,9 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Izgradnja Tunela Kobilja glava i dionice puta od tunela do priključka na M18 u naselju Hotonj, datum potpisivanja ugovora 29.04.2022.MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE01.06.2022.60.840.554,10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 4

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Sanacija asfaltnog zastora - sukcesivno izvođenje radovaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO30.06.2020.51.109 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

1.1. Izvođenje radova urgentnih, prioritetnih sanacija i rekonstrukcije građevina, zemljani, betonski i asvalterski radovi.UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS01.04.2020.79.534 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija asfaltnog zastora - sukcesivno izvođenje radovaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO06.01.2019.29.955 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje zemljanih, betonskih i asfalterskih radova za potrebe KCUS-aUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS29.07.2018.50.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48