Preskoči na sadržaj

Dobavljač

D.O.O. TEHNOGRAD-COMPANY

D.O.O. TEHNOGRAD-COMPANY: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209400180009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47524Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50972Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele19
Postupci19
Naručioci12

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

22.252.094,91 KMPDV osnova nije poznata
11.377.315,47 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 17 / 19 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,53

Poznato: 19 / 19 (100 %)

Udio s jednom ponudom31,58 %

Nazivnik: 19 dodjela

Dodjele u konzorciju10,53 %

2 / 19 · Samostalno: 17

Prva dodjela: 20.05.2015. · Posljednja dodjela: 02.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

D.O.O. TEHNOGRAD-COMPANY

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA: 7 dodjelaKANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA: 2 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 1 dodjelaOPĆINSKI SUD LUKAVAC: 1 dodjelaMINISTARSTVO TRGOVINE, TURIZMA I SAOBRAĆAJA: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA: 1 dodjelaGRAD TUZLA: 1 dodjelaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA: 1 dodjelaTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SJENJAK" TUZLA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20163
20173
20191
20202
20211
20221
20231
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 416.997,59 KMPDV osnova nije poznata26,32 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3174.586,80 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.948.780,71 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

111.869,42 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.648.534,76 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.160.000 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.160.406,61 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1518.480,05 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.612.438,97 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA7 16.109.606,73 KMPDV osnova nije poznata36,84 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 1117 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.368,06 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 347 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.715 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.774.438,97 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 318 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO TRGOVINE, TURIZMA I SAOBRAĆAJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.991,45 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 416 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1191 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.869,42 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

171.595,35 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 551 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.029,53 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 448 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SJENJAK" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

153.880,40 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 137 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3617 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201920202021202220232026
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA001021111
KANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA200000000
OPĆINA KLADANJ001000000
OPĆINSKI SUD LUKAVAC000000001
MINISTARSTVO TRGOVINE, TURIZMA I SAOBRAĆAJA010000000
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA100000000
GRAD TUZLA000100000
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA010000000
TUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA100000000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SJENJAK" TUZLA001000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo10
Završni građevinski radovi6
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Građevinske instalacije1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo10 21.932.392,44 KMPDV osnova nije poznata52,63 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi6 199.862,36 KMPDV osnova nije poznata31,58 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

116.248,66 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.991,45 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi16
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge popravaka i održavanja1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi16 22.244.980,22 KMPDV osnova nije poznata84,21 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 16 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.523,24 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.991,45 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak10
pregovarački postupak bez objave obavještenja4
direktni sporazum3
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak10 22.093.272,79 KMPDV osnova nije poznata52,63 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

137.147,61 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
direktni sporazum3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.968,06 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.706,45 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine19 22.252.094,91 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 19 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton10 6.142.488,18 KMPDV osnova nije poznata52,63 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.469,42 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.469,42 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.715 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TEHNOPETROL TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
CULON D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
EURO PROST1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO "TERMOVENT" ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"NNM INŽENJERING" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 47,37 % · Nazivnik: 19 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 19 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 19 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 117 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec oktobar 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA04.10.2026.4.239,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec septembar 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA16.09.2026.4.239,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec august 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA10.08.2026.4.239,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec juli 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA30.06.2026.4.239,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec juni 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA18.06.2026.4.239,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Razlika izdataka za zakup za objekat na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesece mart i april 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA04.06.2026.1.144,56 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec maj 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA28.05.2026.4.239,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec april 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA08.05.2026.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec mart 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA07.05.2026.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec februar 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA02.03.2026.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec januar 2026. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA13.01.2026.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec novembar 2025. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA30.12.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec decembar 2025. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA30.12.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec oktobar 2025. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA28.10.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec septembar 2025. godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA17.10.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec august 2025.godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA27.08.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec juli 2025.godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA03.08.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec juni 2025.godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA22.06.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec maj 2025.godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA27.05.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za zakup poslovnog prostora na adresi Fra Grge Martića 8 za mjesec april 2025.godineTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA05.05.2025.3.667,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 19

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izvođenje radova na izgradnji objekta Općinskog suda u Lukavcu (nabavka robe i materijala sa ugradnjom neophodnom za završetak radova)OPĆINSKI SUD LUKAVAC02.06.2026.5.774.438,97 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OTVORENI POSTUPAK JAVNE NABAVKE RADOVA Izvođenje građevinskih radova na izgradnji višestambenog objekata u Gradu Živinice (14 stambenih jedinica) Pod-projekat 078 CONFEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA12.04.2026.1.838.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CEB II - Izvođenje građevinskih radova na izgradnji višestambenog objekata u Gradu Živinice, u okviru Projekta CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“, 02/22-CEB II Pod-projekat 078 CON

LOT 2-CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“ - Izvođenje radova na vanjskom uređenju i vanjskim instalacijama za tri višestambena objekta u naselju Karaula, u Gradu Živinice – Pod-projekti 077-078-079.

FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA25.04.2023.518.480,05 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CEB II - Izvođenje građevinskih radova na izgradnji višestambenih objekata u općini Živinice, u okviru Projekta CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“, 15/21-CEB II Pod-projekti 077/078/079 CON.

LOT 3-CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“ - Izvođenje građevinskih radova na izgradnji višestambenog objekta u općini Živinice – Pod-projekat 079 CON.

FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA06.02.2022.4.160.406,61 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CEB II - Izvođenje građevinskih radova na izgradnji višestambenog objekta u općini Kalesija, u okviru Projekta CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“, 12/21-CEB II Pod-projekat 071 CON.FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA26.05.2021.4.160.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na mašinskim instalacijama stambeno - poslovnih objekata (Blok A i Blok B), Pod-projekt 073 Grad Tuzla, u okviru Projekta CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“.FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA03.08.2020.116.248,66 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CEB II - Izvođenje građevinskih radova na izgradnji višeporodičnog stambenog objekata u naselju Tinja, općina Srebrenik (20 stambenih jedinica) u okviru Projekta CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“, 49/19-CEB II Pod-projekt 069 CON.FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA12.03.2020.1.532.286,10 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na prilagođavanju poslovnih prostora na SPO MiladijeGRAD TUZLA16.12.2019.11.869,42 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CEB II - Izvođenje građevinskih radova na izgradnji stambeno-poslovnog objekta u naselju Miladije, Grad Tuzla (90 stambenih jedinica) u okviru Projekta CEB II „Zatvaranje kolektivnih centara i alternativnog smještaja pružanjem javnih stambenih rješenja - LD 1789 (2013)“, 15/17-CEB II Pod-projekt 073 CON.FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA28.12.2017.3.784.185,31 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izvođenje radova za prvu fazu izgradnje fiskulturne sale uz objekat JU OŠ „Sjenjak“ Tuzla,JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SJENJAK" TUZLA17.09.2017.153.880,40 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Izgradnja potpornog zida u blizini džamije Ravne – Općina Kladanj“OPĆINA KLADANJ16.08.2017.10.715 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija zgrade službe za priključenje Tuzla, Podružnica "Elektrodistribucija" TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA13.11.2016.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka na rekonstrukciji zgrade MUP-a TK-aMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA30.10.2016.171.595,35 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke i održavanjaMINISTARSTVO TRGOVINE, TURIZMA I SAOBRAĆAJA23.10.2016.2.991,45 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja podne protuklizne keramikeKANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA22.12.2015.3.523,24 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Građevinski - zanatski radoviKANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA24.11.2015.3.844,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uslugaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA05.09.2015.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

UGOVOR O IZVOĐENJU DODATNIH GRAĐEVINSKIH I GRAĐEVINSKO - ZANATSKIH RADOVA, ELEKTROINSTALACIJSKIH RADOVA, INSTALIRANJE KLIMA I UREĐAJA NA POSLOVNOJ ZGRADI U UL. RUDARSKA 65 TUZLATUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA09.06.2015.9.029,53 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja liftova u TUZ-i zbog otklanjanja arhitektonskih barijera za invalidna lica-dodatni radovi za lift u TUZ-i Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ20.05.2015.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15