Preskoči na sadržaj

Dobavljač

IPSA INSTITUT D.O.O. SARAJEVO

IPSA INSTITUT D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200032270003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
1958 (68 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46582Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50848Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele702
Postupci658
Naručioci130

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

23.436.578,54 KMPDV osnova nije poznata
11.982.932,33 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 621 / 702 dodjela (88,46 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 81

81 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,85

Poznato: 702 / 702 (100 %)

Udio s jednom ponudom15,95 %

Nazivnik: 702 dodjela

Dodjele u konzorciju11,54 %

81 / 702 · Samostalno: 621

Prva dodjela: 10.02.2015. · Posljednja dodjela: 06.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

IPSA INSTITUT D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 100 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 61 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 40 dodjelaAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE: 37 dodjelaZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO: 22 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 22 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 19 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 17 dodjelaMINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K: 14 dodjelaOPĆINA JAJCE: 13 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201550
201692
2017103
201867
201976
202046
202129
202238
202344
202443
202571
2026 · Nepotpuna tekuća godina43
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201550 271.156.868,75 KMPDV osnova nije poznata7,12 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 50 dodjela (96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
201692 441.057.152,50 KMPDV osnova nije poznata13,11 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 92 dodjela (89,13 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
2017103 441.837.217,03 KMPDV osnova nije poznata14,67 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 90 / 103 dodjela (87,38 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 13

Otvori povezane zapise
201867 323.650.369,84 KMPDV osnova nije poznata9,54 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 67 dodjela (94,03 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
201976 367.137.009,46 KMPDV osnova nije poznata10,83 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 76 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
202046 191.640.100,97 KMPDV osnova nije poznata6,55 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 46 dodjela (89,13 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
202129 18379.266,61 KMPDV osnova nije poznata4,13 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 29 dodjela (89,66 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202238 231.948.374,50 KMPDV osnova nije poznata5,41 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 38 dodjela (81,58 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
202344 26680.426,40 KMPDV osnova nije poznata6,27 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 44 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
202443 262.015.711,89 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 43 dodjela (90,7 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
202571 36813.693,69 KMPDV osnova nije poznata10,11 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 71 dodjela (74,65 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 18

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina43 271.120.386,90 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 43 dodjela (93,02 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.100 1.557.465,82 KMPDV osnova nije poznata14,25 %

Nazivnik: 702 dodjela

3,31 %

Nazivnik: 3020 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 85 / 100 dodjela (85 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR61 12.879.514,25 KMPDV osnova nije poznata8,69 %

Nazivnik: 702 dodjela

1,63 %

Nazivnik: 3731 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 40 / 61 dodjela (65,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 21

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH40 794.333,08 KMPDV osnova nije poznata5,7 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 15772 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 40 dodjela (97,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE37 170.380 KMPDV osnova nije poznata5,27 %

Nazivnik: 702 dodjela

2,01 %

Nazivnik: 1840 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 34 / 37 dodjela (91,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO22 264.319,50 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 702 dodjela

2,68 %

Nazivnik: 821 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 22 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO22 185.758,44 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 3183 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ19 123.400 KMPDV osnova nije poznata2,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO17 168.150 KMPDV osnova nije poznata2,42 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 10893 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 17 dodjela (82,35 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K14 268.250 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 702 dodjela

2,92 %

Nazivnik: 479 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA JAJCE13 78.491,70 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 1620 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA BREZA12 68.940 KMPDV osnova nije poznata1,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

1,73 %

Nazivnik: 694 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“12 109.665 KMPDV osnova nije poznata1,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 1760 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.12 nije u izvoru1,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 2917 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 0 / 12 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
GRAD VISOKO11 112.258 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,88 %

Nazivnik: 1252 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA10 211.848,39 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 1017 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA9 83.490 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 1257 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 9 dodjela (22,22 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIJAŠ9 43.210 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 1501 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA9 99.900 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO8 243.965 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2830 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC8 53.935,20 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

0,79 %

Nazivnik: 1013 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.9181364114467126
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR31612124142484
BRČKO DISTRIKT BIH2111451505312
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE256556043100
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO315032230111
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO362230201012
OPĆINA TEŠANJ315113003110
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO222331120010
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K002323012010
OPĆINA JAJCE031321101100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza563
Ostale usluge115
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo8
Kupovina6
Istraživačke i razvojne usluge2
Građevinske instalacije1
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1
Priprema gradilišta1
Usluge istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mijenja1
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1
Usluge održavanja i popravki1
Usluge željezničkog transporta1
Završni građevinski radovi1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza563 21.995.223,02 KMPDV osnova nije poznata80,2 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 503 / 563 dodjela (89,34 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 60

Otvori povezane zapise
Ostale usluge115 1.397.305,52 KMPDV osnova nije poznata16,38 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 115 dodjela (94,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo8 4.900 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 8 dodjela (12,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Kupovina6 5.800 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 6 dodjela (16,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mijenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.950 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.100 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge željezničkog transporta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge633
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost27
Građevinski radovi13
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja9
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška8
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša6
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1
Usluge poslovanja nekretninama1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge633 22.857.507,51 KMPDV osnova nije poznata90,17 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 569 / 633 dodjela (89,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 64

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost27 256.563,53 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi13 3.499 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 13 dodjela (7,69 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja9 75.050,99 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška8 186.426 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša6 152.600 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5 nije u izvoru0,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.500 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.420 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.510 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum271
otvoreni postupak266
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda127
pregovarački postupak bez objave obavještenja37
ograničeni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum271 1.228.753,40 KMPDV osnova nije poznata38,6 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 271 / 271 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak266 18.758.078,90 KMPDV osnova nije poznata37,89 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 199 / 266 dodjela (74,81 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 67

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda127 1.691.896,12 KMPDV osnova nije poznata18,09 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 123 / 127 dodjela (96,85 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja37 1.559.050,12 KMPDV osnova nije poznata5,27 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 37 dodjela (72,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
ograničeni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

198.800 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine610 22.244.417,99 KMPDV osnova nije poznata86,89 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 554 / 610 dodjela (90,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 56

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo149 2.877.722,02 KMPDV osnova nije poznata21,23 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 144 / 149 dodjela (96,64 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton55 742.668 KMPDV osnova nije poznata7,83 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo48 636.036,42 KMPDV osnova nije poznata6,84 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 48 dodjela (95,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton48 604.638,20 KMPDV osnova nije poznata6,84 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 48 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine40 794.333,08 KMPDV osnova nije poznata5,7 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 40 dodjela (97,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton38 898.122,69 KMPDV osnova nije poznata5,41 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton37 458.899,39 KMPDV osnova nije poznata5,27 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 37 dodjela (97,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO22 185.758,44 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ20 124.400 KMPDV osnova nije poznata2,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska19 211.539,74 KMPDV osnova nije poznata2,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 19 dodjela (42,11 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Grad Mostar14 197.713 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAJCE13 78.491,70 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton12 201.578,34 KMPDV osnova nije poznata1,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA12 68.940 KMPDV osnova nije poznata1,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO11 112.258 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac9 81.528,50 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO9 249.915 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ9 43.210 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Konjic8 53.935,20 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DIVEL D.O.O. SARAJEVO19 nije u izvoru2,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 19 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 19

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA GRAĐEVINARSTVO "IG" BANJA LUKA11 nije u izvoru1,57 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 11 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
DESIGN & QC D.O.O. SARAJEVO10 nije u izvoru1,42 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
INK CONSTRUCTOR, DOO BANJA LUKA9 nije u izvoru1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 9 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
IGH D.O.O. ZA PROJEKTIRANJE, NADZOR I KONTROLU KVALITETE U GRADITELJSTVU9 nije u izvoru1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 9 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
PPG D.O.O. DRUŠTVO ZA PROJEKTOVANJE I GRAĐENJE9 nije u izvoru1,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 9 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
"BRACA MIĆIĆ" DOO8 nije u izvoru1,14 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 8 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
DZENA6 nije u izvoru0,85 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ELEKTROPRIVREDU D.D.5 nije u izvoru0,71 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
ECOPLAN D.O.O. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,57 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
SARAJ INŽENJERING D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,57 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
"MIKAR" D.O.O. BIJELJINA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,57 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
DOS ELEKTRO DOO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,43 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
GRAĐEVINSKI INSTITUT "GIBL" D.O.O. BANJALUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,43 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA INSTITUT ZA URBANIZAM, GRADJEVINARSTVO I EKOLOGIJU RS, BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
CET ENERGY D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DELING D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
NAVITAS ENGINEERING & AUTOMATION D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
URBIS CENTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
VALTER - ELEKTRO D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 702 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 35

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 62,11 % · Nazivnik: 702 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 702 (0 %)

Pravni lijekovi: 30 · Poznato: 30 / 702 (4,27 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
05.04.2026.30.12.2026.
21.01.2026.20.01.2027.
25.02.2024.25.02.2027.
14.07.2026.14.07.2027.
07.06.2026.30.12.2027.
14.01.2026.14.01.2028.
31.07.2025.31.07.2028.
05.08.2025.05.08.2028.
28.02.2025.30.12.2028.
05.03.2026.05.03.2029.
05.03.2026.05.03.2029.
15.06.2026.17.06.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 4 / 4 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Zakup poslovnog prostora - Danijela Ozme broj 4STRUČNA SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONA SARAJEVO07.06.2026.10.080 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad radovima rekonstrukcije trolejbuske kontaktne mreže i mreže za napajanje između centra Sarajeva i VogošćeMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO25.09.2023.371.490,35 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uzimanja u zakup poslovnog prostora za potrebe Kantonalnog suda u SarajevuKANTONALNI SUD U SARAJEVU02.07.2023.11.436,18 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izradu elaborata i vršenje stručnog nadzora na čišćenju i sanaciji vodotoka, odvodnih kanala, gravitacionog ispusta i Savskog odbrambenog nasipa u Brčko distriktu BiHЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ02.05.2016.50.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 127

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Ugovor o vršenju usluga pripreme tehničke dokumentacije za upravljanje površinskim vodama u cilju zaštite od oborinskih voda na području Zaštićenog pejzaža „Trebević“KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA24.05.2026.12.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA USLUGA-Nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji ukupno sedam (7) individualnih stambenih objekata u Gradu Konjicu i Općini Fojnica po lotovima

LOT 1:Nabavka usluga-Nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji ukupno četiri (4) individualna stambena objekta u Gradu Konjicu

FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA23.02.2026.16.830 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projekta tekućeg održavanja krovova u ulici Kujundžiluk u području Starog grada oko Starog mosta u MostaruAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR23.02.2026.9.490 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad građevinskim radovimaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU28.01.2026.14.000 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija projektne dokumentacije sekundarne kanalizacione mreže Grada Mostara izrađene u okviru tehničke pomoći IPF 11GRAD MOSTAR11.01.2026.16.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Idejnog projekta za izgradnju dijela VII transverzale, početak dionice: cca 50m prije mosta preko rijeke Miljacke (kod Istiklal džamije) kraj dionice: spoj sa Južnom longitudinalom dužina cca 450mZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO07.12.2025.26.400 KMPDV osnova nije poznata9Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga stručnog nadzora nad izvođenjem građevinskih radova na izgradnji prve kasete deponije TrešnjicaGRAD GORAŽDE13.10.2025.5.378,78 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručni nadzor pri sanaciji fasade zgrade ZŠ OS BiHMINISTARSTVO ODBRANE BIH06.10.2025.12.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Projekat osvjetljenja platformeJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO07.09.2025.10.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno tehničkog nadzora nad izvođenjem radova na području SBK u 2025 god. po lotovima:Lot 1:Rekonstrukcija raskrsnice i gornjeg stroja R-413a- Bandol- Gostunj-Guča Gora od st. Km 2+900 do 3+900, L=1,00 km,Lot2:Rekonstrukcija R-439, dionica Lisac-Lovačka kuća od st.km 16+200 do17+200, L= 1,00 km,Lot 3:Sanacija gornjeg stroja R-440, dionica:Ulaz u Mehurić od st.km 10+800 do11+000,L=200m i Lot 4:Sanacija gornjeg stroja R-440,dionica:Zukića most-Rudnik, od st.km 4+500 do 4+800, L=300 m.

Lot 1: Rekonstrukcija raskrsnice i gornjeg stroja regionalne ceste R-413a na regionalnom putu R-413 a Bandol- Gostunj-Guča Gora ( od st. Km 2+900 do st. Km 3+900) , u dužini od L=1,00 km

KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA04.09.2025.7.994 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada idejnog i izvedbenog projekta (polaganje instalacija za nadzorne kamere)JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“24.08.2025.8.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge stručnog nadzora nad izvođenjem radova na sanaciji i restauraciji fasade zgrade Kantona i Općine Centar SarajevoOPĆINA CENTAR SARAJEVO05.08.2025.23.952 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Projekta: „Zaštita i valorizacija stećaka na lokalitetu Kaursko groblje, selo Koritnik, općina Breza“OPĆINA BREZA27.07.2025.15.920 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluge izrade projekata

Izrada projekta održavanja fasade, otvora i krova za PU Mostar

ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA28.05.2025.12.600 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluge izrade projekata

Izrada projekta za rekonstrukciju parkinga i izgradnju nadstrešnice

ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA28.05.2025.3.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluge izrade projekata

Izrada projekta rekonstrukcije prvog kata

ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA28.05.2025.2.980 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor na sanaciji bedema na Starom gradu GradačacGRAD GRADAČAC27.04.2025.9.800 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija izvedbenog projekta "Radovi na rekonstrukciji ŠSM Kovači i iluminacija Zida Sjećanja" (ponovljeni postupak)JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“13.02.2025.2.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručni nadzor nad izvođenjem radova na sanaciji pružnog prelaza na Magistralnoj cesti M-17 u BlažujuOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO15.01.2025.7.500 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada izvedbenog projekta za "Rekonstrukcija Tunelske cijevi 25m¹, na Spomeničkom kompleksu Tunel D-B"JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“30.12.2024.14.995 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:03