Preskoči na sadržaj

Dobavljač

RASIMGRADNJA

RASIMGRADNJA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRADAČAC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209283520006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50772Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele55
Postupci54
Naručioci19

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.363.738,50 KMPDV osnova nije poznata
2.231.144,07 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2

Poznato: 55 / 55 (100 %)

Udio s jednom ponudom29,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 55 · Samostalno: 55

Prva dodjela: 03.08.2015. · Posljednja dodjela: 17.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

RASIMGRADNJA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC: 8 dodjelaGRAD ORAŠJE: 7 dodjelaOPŠTINA ŠAMAC: 6 dodjelaOPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC: 4 dodjelaOPŠTINA PELAGIĆEVO: 4 dodjelaGRAD GRADAČAC: 4 dodjelaGRAD PRNJAVOR: 3 dodjelaGRAD GRAČANICA: 3 dodjelaJU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC: 3 dodjelaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20166
20175
20185
20194
20206
20226
20236
202410
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

118.623,97 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 4268.746,64 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 3692.361,72 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20185 4190.592,64 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3168.390,16 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 6578.398,68 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 5404.660,43 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 5347.015,94 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202410 61.186.509,82 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2236.849,80 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2271.588,70 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC8 416.465,21 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 2422 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ORAŠJE7 1.010.044,76 KMPDV osnova nije poznata12,73 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC6 193.749,99 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 903 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

131.241,66 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 428 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PELAGIĆEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.386,72 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

1,44 %

Nazivnik: 278 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADAČAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.675,04 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 1373 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRNJAVOR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

597.711,67 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1918 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

216.571,49 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2034 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

281.188,40 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

1,18 %

Nazivnik: 254 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

364.663,40 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 551 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA ''OBUDOVAC''2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

67.851 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 346 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJOSKOLSKI CENTAR "NIKOLA TESLA" SAMAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.207,35 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

20 %

Nazivnik: 10 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.138 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 727 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.900 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 729 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ODŽAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.390 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3694 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313.095 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.849,80 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3744 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠAMAC" ŠAMAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.067,41 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

14,29 %

Nazivnik: 7 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "MEHMED-BEG KAPETANOVIĆ LJUBUŠAK" SRNICE DONJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

183.541,60 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020222023202420252026
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC23210000000
GRAD ORAŠJE00000002212
OPŠTINA ŠAMAC01001101200
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC01120000000
OPŠTINA PELAGIĆEVO01011100000
GRAD GRADAČAC00000121000
GRAD PRNJAVOR00000011100
GRAD GRAČANICA00000010200
JU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC00010101000
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA TUZLANSKOG KANTONA00200000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Završni građevinski radovi25
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo23
Građevinske instalacije4
Kupovina2
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi25 1.613.888,70 KMPDV osnova nije poznata45,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo23 2.425.927,35 KMPDV osnova nije poznata41,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

266.460,65 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.612 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.849,80 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi51
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi51 4.305.489,52 KMPDV osnova nije poznata92,73 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.963,47 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.542 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

787,18 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.849,80 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak23
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15
direktni sporazum9
pregovarački postupak bez objave obavještenja8
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak23 3.579.546,99 KMPDV osnova nije poznata41,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15 602.660,26 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum9 33.001,21 KMPDV osnova nije poznata16,36 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja8 148.530,04 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine35 3.081.014,56 KMPDV osnova nije poznata63,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton23 1.846.338,14 KMPDV osnova nije poznata41,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska20 1.282.723,94 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac12 485.140,25 KMPDV osnova nije poznata21,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton12 1.234.676,42 KMPDV osnova nije poznata21,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADAČAC8 416.465,21 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE7 1.010.044,76 KMPDV osnova nije poznata12,73 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC6 193.749,99 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PELAGIĆEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.386,72 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOMALJEVAC - ŠAMAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

131.241,66 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prnjavor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

597.711,67 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

216.571,49 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.900 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313.095 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.138 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313.095 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ODŽAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.390 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 58,18 % · Nazivnik: 55 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 55 (1,82 %)

Pravni lijekovi: 3 · Poznato: 3 / 55 (5,45 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 4 / 4 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Грађевински радови - Изградња бунара, Општина ШамацЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ06.02.2019.24.586,96 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација ограда, Општина ШамацЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ05.06.2016.54.398,13 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација зграде, Општина ШамацЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ05.06.2016.47.571,40 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Реконструкција дијела градског стадиона, Општина ШамацЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ29.10.2015.164.700,54 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 55

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izvođenje građevinskih radova na izradi vanjske fasade na objketu Gradska vijećnica - III fazaGRAD ORAŠJE17.08.2026.54.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

V-FAZA DOGRADNJE FISKULTURNE SALE U PŠ VUČKOVCIJU OŠ "MEHMED-BEG KAPETANOVIĆ LJUBUŠAK" SRNICE DONJE07.06.2026.183.541,60 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje dodatnih radova na elektro i strojarskim instalacijama na Gradskoj vijećnici u Orašju - II. fazaGRAD ORAŠJE18.02.2026.34.047,10 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje građevinskih radova na izgradnji objekta Gradske vijećnice u Orašju - II. fazaGRAD ORAŠJE28.08.2025.187.000 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Уговор о набавци услуге санације крова зграде Кибернетика.ЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ07.07.2025.49.849,80 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DODATNI RADOVI: Izvođenje dodatnih građevinskih radova na izgradnji objekta Gradske vijećnice u Orašju - 1. fazaGRAD ORAŠJE12.12.2024.17.735,18 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zaštita nacionalnog spomenika Konak sanacijom južne fasadeGRAD GRAČANICA03.12.2024.78.669,42 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje građevinskih radova na izgradnji objekta Gradske vijećnice u Orašju - 1. fazaGRAD ORAŠJE24.09.2024.459.740,99 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка радова - Извођење радова на санацији школских објеката за потребе ЈУ ОШ "Шамац" Шамац - поновљени поступакJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠAMAC" ŠAMAC20.08.2024.16.067,41 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација крова на објекту Спомен дома у ШамцуOPŠTINA ŠAMAC17.06.2024.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација Дома културе у МЗ-и Писари (II фаза)

ЛОТ1

OPŠTINA ŠAMAC28.05.2024.57.138,90 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Радови на реконструкцији, санацији и адаптацији Старе зграде општинеGRAD PRNJAVOR07.05.2024.344.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Zaštita i očuvanje nacionalnog spomenika "KONAK" kroz radove sanacije istočne i zapadne fasade " PPGRAD GRAČANICA21.04.2024.85.050,57 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dodatni unutrašnji građevinski radoviJAVNA USTANOVA SREDNJOSKOLSKI CENTAR "NIKOLA TESLA" SAMAC12.03.2024.8.228,57 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Unutrašnji građevinski radovi u objektu JU Srednjoškolski centar "Nikola Tesla" ŠamacJAVNA USTANOVA SREDNJOSKOLSKI CENTAR "NIKOLA TESLA" SAMAC15.01.2024.115.978,78 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nastavak radova na dogradnji fiskulturne saleJU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC07.12.2023.41.789 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација Дома културе у МЗ-и Писари (I фаза)OPŠTINA ŠAMAC04.12.2023.25.577,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dodatni radovi: Izvođenje unutarnjih radova na kulturnom centru Ivo GregurevićGRAD ORAŠJE30.07.2023.40.923,01 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка дрвених двокрилних улазних врата за зграду Завичајног музејаGRAD PRNJAVOR18.06.2023.5.070 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ograde i prostorije za kosačicu i drugu opremu u MZ Ledenice Donje, Grad GradačacGRAD GRADAČAC10.04.2023.17.058,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18