Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MODUS PROJEKT D.O.O.

MODUS PROJEKT D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KAKANJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218878030001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50793Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele131
Postupci115
Naručioci15

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

582.567,43 KMPDV osnova nije poznata
297.862,00 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 126 / 131 dodjela (96,18 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

5 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,02

Poznato: 131 / 131 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,92 %

Nazivnik: 131 dodjela

Dodjele u konzorciju3,82 %

5 / 131 · Samostalno: 126

Prva dodjela: 19.05.2015. · Posljednja dodjela: 05.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MODUS PROJEKT D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA VITEZ: 41 dodjelaZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ: 29 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE: 28 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 9 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 6 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA: 3 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 3 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ: 2 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 2 dodjelaOPĆINA KAKANJ: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20167
20176
20185
201919
20206
202111
20228
202316
202410
202514
2026 · Nepotpuna tekuća godina26
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

135.518,01 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20167 333.262,89 KMPDV osnova nije poznata5,34 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 230.991,52 KMPDV osnova nije poznata4,58 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20185 311.852,60 KMPDV osnova nije poznata3,82 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201919 7109.377,15 KMPDV osnova nije poznata14,5 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 19 dodjela (94,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20206 420.638,46 KMPDV osnova nije poznata4,58 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202111 442.890,96 KMPDV osnova nije poznata8,4 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 11 dodjela (81,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20228 433.483,09 KMPDV osnova nije poznata6,11 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202316 444.206,87 KMPDV osnova nije poznata12,21 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202410 524.643,15 KMPDV osnova nije poznata7,63 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202514 7125.274,71 KMPDV osnova nije poznata10,69 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina26 570.428,02 KMPDV osnova nije poznata19,85 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA VITEZ41 113.720,37 KMPDV osnova nije poznata31,3 %

Nazivnik: 131 dodjela

2,63 %

Nazivnik: 1559 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ29 209.462,60 KMPDV osnova nije poznata22,14 %

Nazivnik: 131 dodjela

3,49 %

Nazivnik: 831 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 29 dodjela (93,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE28 103.499,46 KMPDV osnova nije poznata21,37 %

Nazivnik: 131 dodjela

4,74 %

Nazivnik: 591 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.9 24.255 KMPDV osnova nije poznata6,87 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 3020 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ6 40.750 KMPDV osnova nije poznata4,58 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.680 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1181 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.000 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7224 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.200 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 563 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.400 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2413 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 529 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.758 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3786 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3733 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.000 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3240 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.450 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 197 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.392 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2257 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
OPĆINA VITEZ00007100114117
ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ322253413031
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE034220251315
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.000000311130
OPĆINA TEŠANJ000021210000
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA000000000030
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ000011000100
JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ000000000002
OPĆINA JABLANICA000000000020
OPĆINA KAKANJ020000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza92
Ostale usluge39
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza92 472.584,05 KMPDV osnova nije poznata70,23 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 92 dodjela (94,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Ostale usluge39 109.983,38 KMPDV osnova nije poznata29,77 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge130
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge130 576.567,43 KMPDV osnova nije poznata99,24 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 125 / 130 dodjela (96,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum55
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda40
otvoreni postupak36
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum55 206.272,99 KMPDV osnova nije poznata41,98 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda40 191.935,94 KMPDV osnova nije poznata30,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 40 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak36 184.358,50 KMPDV osnova nije poznata27,48 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 36 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine131 582.567,43 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 126 / 131 dodjela (96,18 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton69 369.670,06 KMPDV osnova nije poznata52,67 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 67 / 69 dodjela (97,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton44 115.400,37 KMPDV osnova nije poznata33,59 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VITEZ41 113.720,37 KMPDV osnova nije poznata31,3 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ35 225.420,60 KMPDV osnova nije poznata26,72 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 35 dodjela (94,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
TEŠANJ6 40.750 KMPDV osnova nije poznata4,58 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.392 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.400 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.400 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.392 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.000 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AIK-INŽENJERING D.O.O BANOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
FM INŽENJERING DOO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,53 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GEOAVAS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
SOLLO - ING DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,76 %

Nazivnik: 131 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 72,52 % · Nazivnik: 131 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 131 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 131 (0,76 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
10.04.2025.30.12.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 131

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nadzor nad izvođenjem radova redovnog održavanja regionalnih cesta R 445 Lučani-Donji Kakanj-Ćatići-Kraljeva Sutjeska-Ponijeri i A1-kružni tok na području Zeničko-dobojskog kantonaKANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE05.10.2026.512,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – NADZOR NAD IZVOĐENJEM RADOVA NA ASFALTIRANJU LOKALNIH PUTEVA NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ I.FAZA (LOT 1-LOT 3)

LOT 2-Nadzor nad Izvođenjem radova na rekonstrukciji lokalne ceste na dionici križanje ulica Stjepana Radića i Hrvatskih branitelja do skretanja „Sofa”

OPĆINA VITEZ23.09.2026.2.340,37 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnog projekta podvožnjaka ispod dvotračnog željezničkog kolosijeka i lokalne saobraćajnice u nastavku izgrađenog mosta u naselju Modrinje, općina KakanjZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ20.08.2026.9.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projekta izgradnje dionice regionalne ceste R-457 Ribnica-D.KakanjKANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE09.07.2026.4.500 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno-tehnički nadzor radova sanacija kolovoza regionalnih cesta podijeljeno u tri LOT-a: LOT 1 Nadzor radova sanacije regionalne ceste R 413a Čajdraš-Ovnak lokalitet Kozarci, LOT 2 Nadzor radova sanacije kolovoza regionalne ceste R 445 od ST. 16+570 i LOT 3 Nadzor radova sanacija kolovoza regionalne ceste R 445 Visoko-Podlugovi dionica od betonskog mosta kroz ulicu Sarajevska

LOT 2 Nadzor radova sanacije kolovoza regionalne ceste R 445 od ST. 16+570

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE09.07.2026.1.956,41 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada studije za usaglašavanje projekta cjevovoda sa uslovima iz vodovodne saglasnosti – prelaz ispod mostaJAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ09.07.2026.2.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge izrade Glavnog projekta saobraćajnice u ulici Blagovac II sa pripadajućim krakovima u ukupnoj dužini cca 1760 mOPĆINA VOGOŠĆA04.06.2026.7.392 KMPDV osnova nije poznata15Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – NADZOR NAD IZVOĐENJEM RADOVA NA DOGRADNJI DJEČIJEG VRTIĆA-OPĆINA VITEZOPĆINA VITEZ01.06.2026.2.200 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova na projektu rekonstrukcije glavnog transportnog cjevovoda Fi400JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ11.05.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora radova redovnog održavanja regionlanih cesta na području Zeničko dobojskog kantona podjeljenih u 8 LOT-ova

LOT 2 Nadzor radova redovnog održavanja regionalnih cesta R 466 Ćatići-Kraljeva Sutjeska-Ponijeri, R 445 Lučani-Donji Kakanj-Kakanj-Ćatići

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE27.04.2026.1.686,42 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno-tehnički nadzor radova "Nastavak modrenizacije-sanacije regionalne ceste R466 Ćatići-Kraljeva Sutjeska-Ponijeri kroz naselje Ponijeri od ST 22+575,00"KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE27.04.2026.840 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 1-Izrada glavnog projekta AB podzide uz korito potoka Lupnica od mosta kod džamije do postojeće podzide vl.Alkami Alihodža,Stari Vitez-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.1.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 2- Izrada glavnog projekta AB podzida ispod lokalnog puta uz parcelu vl. Elma Hrustić,Podgradina-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.2.500 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 6- Izrada glavnog projekta AB podzide na desnoj obali rijeke Kruščice,uz parcelu vl.Mirnes Bešo,Kruščica-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.2.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 5-Izrada glavnog projekta sanacije klizišta na parceli vl. Kemal Hajdarević,Počulica-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.1.500 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 7- Izrada glavnog projekta AB podzide na lijevoj obali rijeke Lašve,uz parcelu vl.Vinko Plavčić,Nadioci-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.3.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 4- Izrada glavnog projekta AB podzide rekonstrukcije asfaltnog puta uz potok kod osnovne škole Gornja Večeriska-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.2.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADE GLAVNOG PROJEKTA (LOT 1- LOT 7) OPĆINA VITEZ

LOT 3- Izrada glavnog projekta sanacije odrona iznad puta uz parcelu vl.Željo Šarić Gornja Večeriska-općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.1.600 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE FEKALNIH KANALIZACIONIH MREŽA NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ(LOT 1-LOT 5)

LOT 4- Izrada glavnog projekta fekalne kanalizacione mreže u naselju Gornja Dubravica

OPĆINA VITEZ03.03.2026.1.300 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE FEKALNIH KANALIZACIONIH MREŽA NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ(LOT 1-LOT 5)

LOT 5-Dopuna Glavnog projekta kanalizacioni sistem naselja Dubravica(Križančevo selo) općina Vitez

OPĆINA VITEZ03.03.2026.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 13:48