Preskoči na sadržaj

Dobavljač

INTER-COM DOO ZENICA

INTER-COM DOO ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218087760006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
2001 (25 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
20.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43375Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50718Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele2493
Postupci2016
Naručioci349

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

34.725.429,93 KMPDV osnova nije poznata
17.754.830,39 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 2492 / 2493 dodjela (99,96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,87

Poznato: 2493 / 2493 (100 %)

Udio s jednom ponudom17,89 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Dodjele u konzorciju0,04 %

1 / 2493 · Samostalno: 2492

Prva dodjela: 02.12.2014. · Posljednja dodjela: 22.05.2023.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

INTER-COM DOO ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.BRČKO DISTRIKT BIH: 200 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 175 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 118 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 79 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 70 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 59 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 50 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA: 48 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 45 dodjelaUNIVERZITET U ZENICI: 39 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20144
2015258
2016294
2017334
2018353
2019344
2020293
2021224
2022247
2023137
Nepoznata godina5
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20144

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

415.913,95 KMPDV osnova nije poznata0,16 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2015258 1082.979.659,75 KMPDV osnova nije poznata10,35 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 258 / 258 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016294 1173.555.628,79 KMPDV osnova nije poznata11,79 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 294 / 294 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017334 1375.112.986,78 KMPDV osnova nije poznata13,4 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 334 / 334 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2018353 1164.816.221,90 KMPDV osnova nije poznata14,16 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 353 / 353 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019344 1085.147.642,71 KMPDV osnova nije poznata13,8 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 344 / 344 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2020293 982.831.559,02 KMPDV osnova nije poznata11,75 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 293 / 293 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2021224 713.271.963,98 KMPDV osnova nije poznata8,99 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 223 / 224 dodjela (99,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2022247 884.022.620,29 KMPDV osnova nije poznata9,91 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 247 / 247 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2023137 531.792.464,88 KMPDV osnova nije poznata5,5 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 137 / 137 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina5 31.178.767,88 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH200 1.391.423,23 KMPDV osnova nije poznata8,02 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,27 %

Nazivnik: 15750 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 200 / 200 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA175 216.027,55 KMPDV osnova nije poznata7,02 %

Nazivnik: 2493 dodjela

3,36 %

Nazivnik: 5214 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 175 / 175 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA118 1.189.624,49 KMPDV osnova nije poznata4,73 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,43 %

Nazivnik: 8268 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA79 240.578,17 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,14 %

Nazivnik: 6958 dodjela

2014 – 2023Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS70 858.441,64 KMPDV osnova nije poznata2,81 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 20448 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA59 354.967,33 KMPDV osnova nije poznata2,37 %

Nazivnik: 2493 dodjela

2,24 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO50 840.334,10 KMPDV osnova nije poznata2,01 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 6833 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA48 607.769,19 KMPDV osnova nije poznata1,93 %

Nazivnik: 2493 dodjela

2,17 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH45 727.684,02 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 8851 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI39 772.241,82 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 2493 dodjela

3,8 %

Nazivnik: 1026 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK39 102.273,25 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ39 637.254,15 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 3614 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO34 615.842,72 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,9 %

Nazivnik: 1789 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTANOVA ZA SOCIJALNO ZBRINJAVANJE I ZDRASTVENU NJEGU BAKOVIĆI34 265.910,31 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,79 %

Nazivnik: 4305 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA30 1.178.393,31 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 2493 dodjela

2,6 %

Nazivnik: 1152 dodjela

2014 – 2022Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA30 221.679,47 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,51 %

Nazivnik: 1981 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.27 377.450,14 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 2493 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 2509 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD27 198.866,48 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 5770 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI27 238.109,33 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 2493 dodjela

2,25 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.26 824.654,49 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 2493 dodjela

0,89 %

Nazivnik: 2915 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023
BRČKO DISTRIKT BIH07131336492532241
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA0351646161934432
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA04216128148351
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA13141169171053
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS0901071761713
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA019129851320
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO03791175323
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA07481095131
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH01331275662
UNIVERZITET U ZENICI0763695210

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina2287
Završni građevinski radovi95
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo40
Usluge održavanja i popravki39
Građevinske instalacije15
Ostale usluge15
Leasing1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina2287 30.133.740,15 KMPDV osnova nije poznata91,74 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 2287 / 2287 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi95 2.469.161,40 KMPDV osnova nije poznata3,81 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 95 / 95 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo40 1.259.326,68 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 40 dodjela (97,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki39 453.464,37 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije15 378.404,33 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge15 29.798 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Leasing1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.490 KMPDV osnova nije poznata0,04 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45 KMPDV osnova nije poznata0,04 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje714
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)485
Industrijske mašine237
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta183
Odjeća, obuća, prtljag i pribor172
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu164
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške161
Građevinski radovi148
Hemijski proizvodi67
Štampani materijal i srodni proizvodi59
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi54
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi50
Usluge popravaka i održavanja40
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali35
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu35
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema34
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)29
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi28
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo23
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema21
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje714 9.899.360,58 KMPDV osnova nije poznata28,64 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 714 / 714 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)485 7.118.121,05 KMPDV osnova nije poznata19,45 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 485 / 485 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine237 2.292.899,23 KMPDV osnova nije poznata9,51 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 237 / 237 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta183 2.041.874,95 KMPDV osnova nije poznata7,34 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 183 / 183 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor172 1.416.495,47 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 172 / 172 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu164 2.054.211,88 KMPDV osnova nije poznata6,58 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 164 / 164 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške161 3.455.691,59 KMPDV osnova nije poznata6,46 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 161 / 161 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi148 4.149.276,16 KMPDV osnova nije poznata5,94 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 147 / 148 dodjela (99,32 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi67 447.216,01 KMPDV osnova nije poznata2,69 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi59 201.523,95 KMPDV osnova nije poznata2,37 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi54 1.312.354,92 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi50 439.118,95 KMPDV osnova nije poznata2,01 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja40 304.031,37 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali35 246.731,58 KMPDV osnova nije poznata1,4 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu35 282.325,54 KMPDV osnova nije poznata1,4 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema34 500.976,27 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)29 226.305,70 KMPDV osnova nije poznata1,16 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi28 555.635,52 KMPDV osnova nije poznata1,12 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo23 265.894,97 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema21 256.746,85 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak903
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda810
direktni sporazum768
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice12
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak903 23.598.641,80 KMPDV osnova nije poznata36,22 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 902 / 903 dodjela (99,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda810 9.880.564,02 KMPDV osnova nije poznata32,49 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 810 / 810 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum768 1.148.962,13 KMPDV osnova nije poznata30,81 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 768 / 768 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice12 97.261,98 KMPDV osnova nije poznata0,48 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1823 25.217.581,33 KMPDV osnova nije poznata73,12 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 1822 / 1823 dodjela (99,95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton631 4.824.456,56 KMPDV osnova nije poznata25,31 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 630 / 631 dodjela (99,84 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zenica351 1.663.687,19 KMPDV osnova nije poznata14,08 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 350 / 351 dodjela (99,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZENICA313 886.957,04 KMPDV osnova nije poznata12,56 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 313 / 313 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo311 6.530.580,80 KMPDV osnova nije poznata12,47 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 311 / 311 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine258 2.352.159,74 KMPDV osnova nije poznata10,35 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 258 / 258 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska240 3.899.006,67 KMPDV osnova nije poznata9,63 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 240 / 240 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton81 875.639,27 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton46 818.882,45 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton36 744.357,29 KMPDV osnova nije poznata1,44 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo25 1.048.735,45 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton25 188.777,66 KMPDV osnova nije poznata1 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla19 216.625,89 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA19 216.625,89 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka15 156.682,63 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj13 134.137,20 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO13 905.127,98 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići12 34.973,01 KMPDV osnova nije poznata0,48 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC11 118.173 KMPDV osnova nije poznata0,44 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI10 33.178,01 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MEGA GRADNJA DOO ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,04 %

Nazivnik: 2493 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 522

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 63,78 % · Nazivnik: 2493 dodjela

EU fondovi: 8 · Poznato: 8 / 2493 (0,32 %)

Pravni lijekovi: 23 · Poznato: 23 / 2493 (0,92 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
20.09.2015.20.10.2015.
22.04.2015.14.12.2015.
27.05.2015.30.12.2015.
07.09.2015.30.12.2015.
29.09.2015.30.12.2015.
29.09.2015.30.12.2015.
08.12.2015.30.12.2015.
21.12.2015.17.01.2016.
17.04.2015.17.04.2016.
17.04.2015.17.04.2016.
04.08.2015.29.04.2016.
04.08.2015.29.04.2016.
04.08.2015.29.04.2016.
31.05.2015.30.05.2016.
04.06.2015.04.06.2016.
30.06.2015.30.06.2016.
30.06.2015.30.06.2016.
05.08.2015.04.08.2016.
28.09.2015.28.09.2016.
13.10.2015.13.10.2016.
25.10.2015.25.10.2016.
28.10.2015.28.10.2016.
08.11.2015.08.11.2016.
09.12.2015.09.12.2016.
27.12.2015.27.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
14.01.2016.30.12.2016.
02.06.2016.30.12.2016.
26.06.2016.30.12.2016.
22.08.2016.30.12.2016.
09.02.2016.08.02.2017.
21.02.2016.09.02.2017.
27.02.2017.28.02.2017.
25.04.2016.25.04.2017.
29.04.2016.28.04.2017.
04.05.2016.04.05.2017.
04.05.2016.04.05.2017.
31.05.2016.30.05.2017.
23.06.2016.23.06.2017.
29.08.2016.29.06.2017.
29.08.2016.29.06.2017.
30.06.2016.30.06.2017.
30.06.2016.30.06.2017.
30.06.2016.30.06.2017.
02.08.2016.02.08.2017.
15.10.2015.15.10.2017.
17.10.2016.17.10.2017.
03.11.2016.03.11.2017.
03.11.2016.03.11.2017.
03.11.2016.03.11.2017.
17.11.2016.17.11.2017.
04.12.2016.04.12.2017.
10.12.2015.10.12.2017.
13.12.2015.13.12.2017.
18.12.2016.18.12.2017.
31.12.2015.30.12.2017.
31.12.2015.30.12.2017.
21.01.2016.30.12.2017.
31.12.2016.30.12.2017.
14.02.2017.30.12.2017.
11.01.2017.11.01.2018.
28.12.2017.11.02.2018.
27.02.2017.27.02.2018.
19.03.2017.19.03.2018.
23.03.2016.23.03.2018.
08.05.2017.03.04.2018.
08.05.2017.03.04.2018.
08.05.2017.03.04.2018.
12.04.2017.12.04.2018.
13.04.2017.13.04.2018.
16.04.2017.16.04.2018.
23.04.2017.23.04.2018.
10.05.2017.10.05.2018.
10.05.2017.10.05.2018.
18.05.2017.18.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
25.05.2017.24.05.2018.
25.05.2017.24.05.2018.
25.05.2017.24.05.2018.
30.05.2016.30.05.2018.
31.05.2017.31.05.2018.
31.05.2017.31.05.2018.
01.06.2017.01.06.2018.
09.06.2016.09.06.2018.
11.06.2017.11.06.2018.
12.06.2017.12.06.2018.
20.06.2017.20.06.2018.
22.06.2017.22.06.2018.
27.06.2017.27.06.2018.
29.06.2016.29.06.2018.
27.08.2017.29.06.2018.
27.08.2017.29.06.2018.
30.06.2017.30.06.2018.
30.06.2017.30.06.2018.
30.06.2017.30.06.2018.
30.06.2017.30.06.2018.
30.06.2017.30.06.2018.
02.07.2017.02.07.2018.
13.07.2017.13.07.2018.
13.07.2017.13.07.2018.
26.07.2017.25.07.2018.
26.09.2017.26.07.2018.
26.09.2017.26.07.2018.
07.08.2016.07.08.2018.
10.08.2017.10.08.2018.
10.08.2017.10.08.2018.
17.08.2017.16.08.2018.
20.08.2015.20.08.2018.
05.09.2017.05.09.2018.
05.09.2017.05.09.2018.
06.09.2015.06.09.2018.
07.09.2017.07.09.2018.
12.09.2017.12.09.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
28.09.2017.28.09.2018.
28.09.2017.28.09.2018.
28.09.2017.28.09.2018.
03.10.2016.03.10.2018.
03.10.2016.03.10.2018.
03.10.2016.03.10.2018.
03.10.2016.03.10.2018.
03.10.2016.03.10.2018.
08.10.2017.08.10.2018.
19.10.2017.19.10.2018.
01.11.2017.01.11.2018.
06.11.2016.06.11.2018.
06.11.2016.06.11.2018.
06.11.2017.06.11.2018.
19.11.2017.19.11.2018.
19.11.2017.19.11.2018.
27.12.2017.27.11.2018.
27.12.2017.27.11.2018.
01.12.2016.01.12.2018.
01.12.2016.01.12.2018.
28.12.2017.28.12.2018.
31.12.2015.30.12.2018.
12.01.2017.30.12.2018.
14.01.2018.14.01.2019.
14.01.2018.14.01.2019.
14.01.2018.14.01.2019.
19.01.2017.19.01.2019.
21.02.2018.21.02.2019.
23.02.2016.23.02.2019.
23.02.2016.23.02.2019.
23.02.2017.23.02.2019.
18.03.2018.17.03.2019.
18.03.2018.17.03.2019.
18.03.2018.18.03.2019.
23.03.2016.23.03.2019.
27.03.2016.27.03.2019.
27.03.2016.27.03.2019.
27.03.2016.27.03.2019.
27.03.2016.27.03.2019.
29.03.2018.29.03.2019.
29.03.2018.29.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
22.04.2018.22.04.2019.
02.05.2018.02.05.2019.
02.05.2018.02.05.2019.
07.05.2017.07.05.2019.
09.05.2018.09.05.2019.
17.05.2018.17.05.2019.
17.05.2018.17.05.2019.
23.05.2018.23.05.2019.
30.07.2018.30.05.2019.
31.05.2017.31.05.2019.
07.06.2016.07.06.2019.
12.06.2017.12.06.2019.
12.06.2018.12.06.2019.
16.06.2016.16.06.2019.
28.06.2018.28.06.2019.
02.08.2018.29.06.2019.
30.06.2018.29.06.2019.
30.06.2018.29.06.2019.
27.07.2016.27.07.2019.
05.08.2018.05.08.2019.
07.08.2017.07.08.2019.
11.08.2016.11.08.2019.
12.08.2018.11.08.2019.
12.08.2018.12.08.2019.
03.09.2017.03.09.2019.
05.09.2016.05.09.2019.
05.09.2018.05.09.2019.
10.09.2018.10.09.2019.
10.09.2018.10.09.2019.
10.09.2018.10.09.2019.
12.09.2018.12.09.2019.
12.09.2018.12.09.2019.
13.09.2016.13.09.2019.
12.10.2017.12.10.2019.
26.10.2017.26.10.2019.
26.10.2017.26.10.2019.
26.10.2017.26.10.2019.
26.10.2017.26.10.2019.
27.10.2016.27.10.2019.
31.10.2017.31.10.2019.
22.11.2018.22.11.2019.
02.12.2018.01.12.2019.
04.12.2018.04.12.2019.
05.12.2018.05.12.2019.
28.12.2017.28.12.2019.
05.03.2019.30.12.2019.
09.01.2019.09.01.2020.
14.01.2018.14.01.2020.
28.01.2018.28.01.2020.
29.01.2017.29.01.2020.
03.02.2019.03.02.2020.
03.02.2019.03.02.2020.
17.02.2019.17.02.2020.
17.02.2019.17.02.2020.
17.02.2019.17.02.2020.
22.09.2019.25.02.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
20.05.2019.19.05.2020.
22.05.2016.22.05.2020.
22.05.2019.22.05.2020.
22.05.2019.22.05.2020.
22.05.2019.22.05.2020.
26.05.2019.25.05.2020.
04.06.2019.04.06.2020.
04.06.2019.04.06.2020.
04.06.2019.05.06.2020.
06.06.2019.06.06.2020.
10.06.2018.10.06.2020.
18.06.2018.18.06.2020.
19.06.2019.18.06.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
31.07.2019.29.06.2020.
16.09.2019.29.06.2020.
03.07.2018.03.07.2020.
09.07.2017.09.07.2020.
11.07.2019.11.07.2020.
11.07.2019.11.07.2020.
19.07.2019.19.07.2020.
22.07.2018.22.07.2020.
08.08.2019.08.08.2020.
25.08.2019.25.08.2020.
03.09.2017.03.09.2020.
03.09.2017.03.09.2020.
05.09.2019.05.09.2020.
05.09.2019.05.09.2020.
16.09.2018.16.09.2020.
25.09.2018.25.09.2020.
25.09.2018.25.09.2020.
25.09.2018.25.09.2020.
09.10.2019.09.10.2020.
14.10.2018.14.10.2020.
14.10.2019.14.10.2020.
21.10.2019.21.10.2020.
28.10.2019.28.10.2020.
03.11.2019.03.11.2020.
03.11.2019.03.11.2020.
11.12.2018.11.12.2020.
23.12.2019.23.12.2020.
05.03.2019.30.12.2020.
31.12.2019.30.12.2020.
31.12.2019.30.12.2020.
07.01.2020.07.01.2021.
08.07.2020.08.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
21.01.2020.21.01.2021.
22.01.2020.22.01.2021.
30.01.2020.30.01.2021.
30.01.2020.30.01.2021.
30.01.2020.30.01.2021.
03.02.2019.03.02.2021.
03.02.2019.03.02.2021.
06.02.2020.06.02.2021.
17.02.2020.17.02.2021.
08.03.2020.02.03.2021.
09.03.2020.08.03.2021.
09.03.2020.08.03.2021.
25.03.2019.25.03.2021.
03.04.2019.03.04.2021.
26.04.2020.26.04.2021.
29.04.2020.29.04.2021.
31.10.2019.30.04.2021.
07.05.2019.07.05.2021.
07.05.2019.07.05.2021.
20.05.2019.15.05.2021.
26.05.2019.26.05.2021.
10.06.2020.09.06.2021.
22.11.2020.29.06.2021.
17.09.2020.29.06.2021.
06.07.2020.06.07.2021.
16.07.2019.16.07.2021.
25.07.2018.24.07.2021.
02.08.2018.01.08.2021.
14.08.2019.14.08.2021.
16.08.2018.16.08.2021.
17.08.2020.17.08.2021.
15.09.2020.15.09.2021.
21.09.2020.21.09.2021.
21.09.2020.21.09.2021.
27.10.2020.26.10.2021.
21.11.2019.21.11.2021.
31.05.2021.30.11.2021.
31.05.2021.30.11.2021.
07.12.2021.28.12.2021.
07.12.2021.28.12.2021.
31.12.2019.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.04.2020.30.12.2021.
23.06.2021.30.12.2021.
04.01.2020.04.01.2022.
17.01.2021.17.01.2022.
24.01.2021.24.01.2022.
24.01.2021.24.01.2022.
24.01.2021.24.01.2022.
28.01.2021.27.01.2022.
04.02.2019.04.02.2022.
04.02.2019.04.02.2022.
04.02.2019.04.02.2022.
04.02.2019.04.02.2022.
04.02.2019.04.02.2022.
17.02.2021.16.02.2022.
19.02.2019.19.02.2022.
19.02.2019.19.02.2022.
19.02.2019.19.02.2022.
19.02.2019.19.02.2022.
24.02.2021.23.02.2022.
06.10.2021.06.04.2022.
06.10.2021.06.04.2022.
12.04.2021.12.04.2022.
20.05.2021.20.05.2022.
27.05.2021.27.05.2022.
27.05.2021.27.05.2022.
27.05.2021.27.05.2022.
31.05.2020.31.05.2022.
10.06.2021.10.06.2022.
27.06.2021.26.06.2022.
13.12.2021.29.06.2022.
15.09.2021.29.06.2022.
09.01.2022.29.06.2022.
30.06.2019.30.06.2022.
04.07.2019.03.07.2022.
06.07.2021.06.07.2022.
08.07.2020.08.07.2022.
29.07.2021.28.07.2022.
29.07.2021.28.07.2022.
09.08.2021.09.08.2022.
12.08.2019.12.08.2022.
16.08.2020.16.08.2022.
16.08.2020.16.08.2022.
17.08.2021.17.08.2022.
29.09.2021.29.09.2022.
04.10.2021.04.10.2022.
04.10.2021.04.10.2022.
04.10.2021.04.10.2022.
04.10.2021.04.10.2022.
08.11.2020.08.10.2022.
20.10.2019.20.10.2022.
03.11.2020.03.11.2022.
09.11.2021.09.11.2022.
12.11.2019.12.11.2022.
15.11.2020.15.11.2022.
24.11.2020.24.11.2022.
24.11.2020.24.11.2022.
24.11.2020.24.11.2022.
30.05.2021.29.11.2022.
30.05.2021.29.11.2022.
23.06.2021.30.12.2022.
31.01.2022.30.12.2022.
04.04.2022.30.12.2022.
31.12.2021.31.12.2022.
13.01.2021.13.01.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
04.12.2022.04.02.2023.
26.02.2023.01.03.2023.
06.03.2022.06.03.2023.
06.03.2022.06.03.2023.
06.03.2022.06.03.2023.
05.04.2022.05.04.2023.
10.05.2021.10.05.2023.
30.05.2021.29.05.2023.
30.05.2022.30.05.2023.
30.05.2022.30.05.2023.
12.06.2022.12.06.2023.
12.02.2023.12.06.2023.
14.06.2022.14.06.2023.
26.06.2022.26.06.2023.
27.06.2022.27.06.2023.
18.07.2022.18.07.2023.
24.01.2023.24.07.2023.
24.01.2023.24.07.2023.
24.01.2023.24.07.2023.
11.08.2022.11.08.2023.
16.08.2022.16.08.2023.
24.08.2022.24.08.2023.
06.09.2021.06.09.2023.
08.09.2022.08.09.2023.
15.09.2021.15.09.2023.
23.09.2021.23.09.2023.
26.11.2019.26.11.2023.
13.12.2022.13.12.2023.
14.12.2022.14.12.2023.
20.12.2022.20.12.2023.
24.12.2020.24.12.2023.
29.12.2022.29.12.2023.
31.12.2022.30.12.2023.
06.04.2023.30.12.2023.
15.01.2023.15.01.2024.
15.01.2023.15.01.2024.
16.01.2023.15.01.2024.
24.01.2023.24.01.2024.
29.01.2023.29.01.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
13.02.2023.13.02.2024.
26.02.2023.23.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.03.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
26.02.2023.26.02.2024.
05.03.2023.05.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
12.03.2023.12.03.2024.
14.03.2023.13.03.2024.
27.03.2022.27.03.2024.
28.03.2023.28.03.2024.
28.03.2023.28.03.2024.
29.03.2023.29.03.2024.
13.04.2023.13.04.2024.
17.04.2022.17.04.2024.
24.04.2022.24.04.2024.
25.04.2023.25.04.2024.
04.06.2023.04.06.2024.
19.06.2022.19.06.2024.
21.06.2022.21.06.2024.
30.06.2022.30.06.2024.
28.11.2021.27.11.2024.
28.11.2021.27.11.2024.
02.12.2021.02.12.2024.
10.01.2023.09.01.2025.
12.02.2023.11.02.2025.
13.11.2022.12.10.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 7 / 7 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
BoceKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA29.12.2020.167 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka paketske ambalažeJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO14.05.2020.28.880 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zaštitnih maski FPP3 za potreba Grada ZenicaGRAD ZENICA15.04.2020.3.300 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka kreveta i madraca za potrebe Grada ZenicaGRAD ZENICA14.04.2020.409,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zaštitnih higijenskih rukavica za potrebe Kancelarije za upravljanje javnom imovinomBRČKO DISTRIKT BIH12.04.2020.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka kreveta i madraca za potrebe Grada ZenicaGRAD ZENICA12.04.2020.9.295 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dezinfekcionog sredstva za potrebe Grada ZenicaGRAD ZENICA22.03.2020.1.400 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 2493

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka mobilnih elektro ormaraKJP CENTAR SKENDERIJA D.O.O.22.05.2023.4.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava računalaMINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE09.05.2023.29.965 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska sredstva za čišćenje ustanove

LOT 2-Plastična galanterija + ostalo

JZU BOLNICA ZVORNIK07.05.2023.1.710 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska sredstva za čišćenje ustanove

LOT 3–Pribor i materijal za frizere i brice

JZU BOLNICA ZVORNIK07.05.2023.380 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska sredstva za čišćenje ustanove

LOT 4 Profesionalni pribor i oprema za održavanje higijene

JZU BOLNICA ZVORNIK07.05.2023.5.900 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska sredstva za čišćenje ustanove

LOT 1–Sredstva za higijenu

JZU BOLNICA ZVORNIK07.05.2023.20.274 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kantica za otpatkeJP KOMUNALNO BRČKO DOO02.05.2023.14.763,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog namještajaJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZENICA02.05.2023.4.025 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava uredskog materijala za potrebe Ministarstva financija ŽZHMINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE25.04.2023.25.748,40 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električnih aparataJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"25.04.2023.21.700 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vreće za smećeJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA KONJIC24.04.2023.1.467,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунарске опреме за рад инспектора на терену за потребе Канцеларије градоначелника - ИнспекторатBRČKO DISTRIKT BIH23.04.2023.38.320 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

HTZ OPREMA I RADNA ODJEĆAVETERINARSKI FAKULTET23.04.2023.5.300 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rukavica i vreća za smeće povodom akcije „Zavidovići bez smeća“GRAD ZAVIDOVIĆI23.04.2023.795 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CRNA I OBOJENA METALURGIJAJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE17.04.2023.394.321,16 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i sukcesivna isporuka hraneJAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA13.04.2023.63.970 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka baterija i rezervnih dijelova za mjerila utroška toplotne energije - JN 05/2023

LOT 3 – Nabavka ostalih rezervnih dijelova i elektro materijala za servisiranje mjerila

KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.13.04.2023.21.974 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radni prsluci i odijelaJP "RAD" D.D. TEŠANJ11.04.2023.1.217,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka -roba mineralna fosforna gnojiva za potrebe KPZ TuzlaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA10.04.2023.18.605 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radne odjeće i obuće za uposlene Općine.

Lot 1. Nabavka uniformi za uposlene u Centru za pružanje usluga građanima

OPĆINA SANSKI MOST09.04.2023.11.699,80 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 21.10.2026. 12:55