Preskoči na sadržaj

Dobavljač

IVL DOO

IVL DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209261800005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
1997 (29 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 51619Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50649Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele70
Postupci67
Naručioci15

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

552.402,01 KMPDV osnova nije poznata
282.438,66 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,16

Poznato: 70 / 70 (100 %)

Udio s jednom ponudom14,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 70 · Samostalno: 70

Prva dodjela: 15.06.2015. · Posljednja dodjela: 24.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

IVL DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 37 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 8 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 4 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA: 4 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.: 3 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 3 dodjelaMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD: 2 dodjelaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 2 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
201616
201710
20185
20194
20206
20212
20225
20237
20243
20258
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.605,50 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201616 6102.326,55 KMPDV osnova nije poznata22,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201710 459.055 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20185 466.796 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3162.490 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 137.273 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

219.700 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 210.799 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 240.818,96 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

310.246 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20258 226.010 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.282 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK37 211.829,80 KMPDV osnova nije poznata52,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI8 45.627,75 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

158.794 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.998,96 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 1116 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1461 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.720 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.359 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 5771 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.400,50 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.750 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.800 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2056 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.900 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7216 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.990 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.500 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3615 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP TK - UPRAVA POLICIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.932 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 580 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK175206144151
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI042110000000
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA001020000100
RUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA000000103000
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.000000000030
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA002100000000
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD020000000000
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA110000000000
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA000010000000
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI000000000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina68
Ostale usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina68 548.502,01 KMPDV osnova nije poznata97,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.900 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta46
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo15
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)3
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Industrijske mašine1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Građevinski radovi1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta46 257.953,26 KMPDV osnova nije poznata65,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo15 121.921,75 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.848 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.994 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

99.980 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.800 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.460 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.328 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.780 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum35
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda22
otvoreni postupak13
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum35 90.456,01 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda22 227.140 KMPDV osnova nije poznata31,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak13 234.806 KMPDV osnova nije poznata18,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine67 546.643,01 KMPDV osnova nije poznata95,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.759 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.732 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 81,43 % · Nazivnik: 70 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 70 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 70 (1,43 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 70

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka pretvarača sa punjačem i izolacioni transformatorMUP TK - UPRAVA POLICIJE24.08.2026.5.932 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – VN osigurači za DTO sistem, Lot 2 – Sklopnik i tasteri za DTO sistem, Lot 3 – Potezni isključivači, prekidači i industrijska rotaciona sirena za DTO sistem.

Lot 2 – Sklopnik i tasteri za DTO sistem

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK23.02.2026.2.350 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Usmjereni zemljospojni relej za TS ‘’Požar’’ Lot 2 – Hidraulična pumpa dizanja sanduka za kamion Dong Feng Lot 3 – Okrugli čelici Lot 4 – Akumulatori za RTS 35/6 kV

Lot 1 – Usmjereni zemljospojni relej za TS ‘’Požar’’

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK27.10.2025.5.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Daljinski prenos podataka rezervoar Gradac-rezervoar GarovciJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.16.10.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Kontaktor za pumpna postrojenja, Lot 2 – Elektrohidraulični podizač za kočnicu vuče klasirnice, Lot 3 – Rezervni dijelovi za trafo stanicu (transformator, kućište, patrone osigurača).

Lot 1 – Kontaktor za pumpna postrojenja

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK07.09.2025.2.460 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Rezervni dijelovi za utovarač Hyundai HL 757-9A (kućište, O-ring) Lot 2 – Rezervni dijelovi za vibraciona sita (žičano pletivo), Lot 3 – Rezervni dijelovi za TS (usmjereni zemljospojni relej)

Lot 3 – Rezervni dijelovi za TS (usmjereni zemljospojni relej)

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK07.09.2025.4.050 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ormar za frekventni pretvarač u pumpnoj stanici „Garovci“JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.24.08.2025.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Frekventni pretvaračJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.10.07.2025.4.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Rezervni dijelovi za damper kamione, Lot 2 – Rezervni dijelovi za TS (usmjereni zemljospojni relej), Lot 3 – Rezervni dijelovi za jamske TS (podnaponski okidač i pomoćne sklopke).

Lot 2 – Rezervni dijelovi za TS (usmjereni zemljospojni relej)

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK09.07.2025.4.050 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Kardansko vratilo i regulator pritiska za damper kamion Belaz, Lot 2 – Kontaktori za pumpe, Lot 3 – Bronza.

Lot 2 – Kontaktori za pumpe

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK15.03.2025.1.650 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Laboratorijska oprema za fakultete LOT 1 - LOT 4 (projekti MON TK)

Laboratorijska oprema za Fakultet elektrotehnike

JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI21.10.2024.6.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – VN osigurač, Lot 2 – Motorni sklopnik za Ex opremu.

Lot 1 – VN osigurač

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK18.06.2024.546 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

enkoderER115A3600Z5/2811X61ARUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA13.02.2024.2.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 - Nožasti osigurači, kontaktori, monofazni transformator, sklopnici, tasteri, LED signalne svjetiljke, releji, Lot 2 - Okidači, cjevasti osigurači, Lot 3 - Prekidači, istosmjerna sirena

Lot 1 - Nožasti osigurači, kontaktori, monofazni transformator, sklopnici, tasteri, LED signalne svjetiljke, releji

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK02.11.2023.13.700 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Sklopnik, glavni radni i mirni kontakti za sklopnike Lot 2 – Patron osigurača, automatski osigurači, sijalica, starter za fluorescentne cijevi, led paneli i pamučnjak Lot 3 – Električna lemilica

Lot 1 – Sklopnik, glavni radni i mirni kontakti za sklopnike

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK02.11.2023.6.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Automatska kompenzacija reaktivne energije 500VRUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA17.10.2023.5.760 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektro robaRUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA17.10.2023.3.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 1 – Elektromaterijal ( releji i kontrolnik srednjeg napona) Lot 2 – Sklopnik za pumpna postrojenja

Lot 2 – Sklopnik za pumpna postrojenja

RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK30.03.2023.6.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema za rekonstrukciju ventilacionog postrojenjaRUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA07.02.2023.5.518,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dvostruko tipkaloRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK05.01.2023.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54