Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PRO VIA D.O.O. BIJELJINA

PRO VIA D.O.O. BIJELJINA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402823600009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44846Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50609Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele90
Postupci87
Naručioci36

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

685.840,60 KMPDV osnova nije poznata
350.664,73 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 89 / 90 dodjela (98,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,49

Poznato: 90 / 90 (100 %)

Udio s jednom ponudom5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Dodjele u konzorciju1,11 %

1 / 90 · Samostalno: 89

Prva dodjela: 15.12.2014. · Posljednja dodjela: 14.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PRO VIA D.O.O. BIJELJINA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPŠTINA ŠAMAC: 8 dodjelaОПШТИНА СТАНАРИ: 8 dodjelaГРАД ФОЧА: 6 dodjelaOPŠTINA RUDO: 6 dodjelaOPŠTINA KOSTAJNICA: 6 dodjelaOPŠTINA LOPARE: 5 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 5 dodjelaGRAD BIJELJINA: 5 dodjelaGRAD DERVENTA: 4 dodjelaOPŠTINA MODRIČA: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20153
20162
20171
20183
20197
20203
202110
20229
20239
202410
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina21
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.664 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.344,80 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.970 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.640 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3120.050,96 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 650.575 KMPDV osnova nije poznata7,78 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3133.078,84 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202110 835.970 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 955.697,50 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 853.831 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202410 743.073 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202511 750.860,50 KMPDV osnova nije poznata12,22 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina21 14121.085 KMPDV osnova nije poznata23,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 21 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC8 34.396 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,88 %

Nazivnik: 904 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА СТАНАРИ8 26.975 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 1406 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ГРАД ФОЧА6 28.964,50 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 998 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA RUDO6 15.723 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,84 %

Nazivnik: 716 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KOSTAJNICA6 19.692 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

1 %

Nazivnik: 603 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA LOPARE5 6.368 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 1230 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH5 4.820 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 15760 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA5 36.944,80 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD DERVENTA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.542 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 3844 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA MODRIČA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.515 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1043 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.504 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 5223 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PETROVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.044 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 452 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.910 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 374 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA ISTOČNO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.700 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 90 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 186 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.000 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1538 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BRATUNAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 931 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

190 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1969 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ČAJNIČE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.709 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 210 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.600 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7185 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OПШТИНА СРЕБРЕНИЦА1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.939 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 399 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
OPŠTINA ŠAMAC0000000112220
ОПШТИНА СТАНАРИ0000000001232
ГРАД ФОЧА0000011211000
OPŠTINA RUDO0000000200211
OPŠTINA KOSTAJNICA0000000010122
OPŠTINA LOPARE0000000110012
BRČKO DISTRIKT BIH0000000000005
GRAD BIJELJINA0100110001001
GRAD DERVENTA0110000001100
OPŠTINA MODRIČA0001000101100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina59
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza13
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo7
Građevinske instalacije5
Ostale usluge3
Završni građevinski radovi2
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina59 280.140,50 KMPDV osnova nije poznata65,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza13 35.240 KMPDV osnova nije poznata14,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo7 68.518 KMPDV osnova nije poznata7,78 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije5 277.757,10 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.495 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.940 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.750 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu54
Građevinski radovi14
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge14
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Usluge popravaka i održavanja1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu54 376.851,46 KMPDV osnova nije poznata60 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi14 229.799,14 KMPDV osnova nije poznata15,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge14 40.360 KMPDV osnova nije poznata15,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5 28.640 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.800 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.750 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.640 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum72
otvoreni postupak14
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum72 230.881,30 KMPDV osnova nije poznata80 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak14 438.363,30 KMPDV osnova nije poznata15,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.596 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska80 443.076,26 KMPDV osnova nije poznata88,89 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 80 dodjela (98,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Bijeljina10 58.189,80 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
STANARI8 26.975 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC8 34.396 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine6 10.720 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOSTAJNICA6 19.692 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDO6 15.723 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Foča (RS)6 28.964,50 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LOPARE5 6.368 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.542 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.542 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MODRIČA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.515 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PETROVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.044 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.504 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

227.084,34 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.680 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

148.031,34 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128.131,34 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79.053 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.000 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RADISA DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,11 %

Nazivnik: 90 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 84,44 % · Nazivnik: 90 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 90 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 90 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
06.09.2026.30.12.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 4

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izrada glavnih projekata ugradnje semafora u MZ Gornji Brezik i MZ Boće LOT 1 – LOT 2

LOT 2 - Izrada glavnog projekta izgradnje svetlosne saobraćajne signalizacije − pješačkih semafora u MZ Boće u Brčko distriktu BiH

BRČKO DISTRIKT BIH13.01.2026.1.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnih projekata ugradnje semafora u MZ Gornji Brezik i MZ Boće LOT 1 – LOT 2

LOT 1 - Izrada glavnog projekta izgradnje svetlosne saobraćajne signalizacije − pješačkih semafora u MZ Gornji Brezik u Brčko distriktu BiH

BRČKO DISTRIKT BIH13.01.2026.1.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња и постављање туристичке сигнализације на територији Града Бијељина,СКП-39/17GRAD BIJELJINA28.01.2018.2.556 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка емајлираних табли за обиљежавање назива улица и тргова и набавка поцинчаних стубова, те монтажа табли и уградња стубова, за подручје града Бања ЛукаGRAD BANJA LUKA17.04.2016.11.640 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08