Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EFCO-NAT D.O.O.

EFCO-NAT D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
MAGLAJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218070950006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47038Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50606Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele31
Postupci31
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

815.134,72 KMPDV osnova nije poznata
416.771,76 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 28 / 31 dodjela (90,32 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

3 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,13

Poznato: 31 / 31 (100 %)

Udio s jednom ponudom48,39 %

Nazivnik: 31 dodjela

Dodjele u konzorciju9,68 %

3 / 31 · Samostalno: 28

Prva dodjela: 24.02.2015. · Posljednja dodjela: 28.01.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EFCO-NAT D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 12 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 7 dodjelaJAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE: 5 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 4 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 2 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20165
20173
20184
20197
20201
20213
20222
20233
20251
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

158.260 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 3135.623 KMPDV osnova nije poznata16,13 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

348.640 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2131.135,80 KMPDV osnova nije poznata12,9 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 5112.660,52 KMPDV osnova nije poznata22,58 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

110.000 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

351.118 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

246.358 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

331.339,40 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1nije u izvoru3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1190.000 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI12 378.703 KMPDV osnova nije poznata38,71 %

Nazivnik: 31 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 12 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ7 364.541,32 KMPDV osnova nije poznata22,58 %

Nazivnik: 31 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 3615 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE5 6.411,40 KMPDV osnova nije poznata16,13 %

Nazivnik: 31 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 693 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.000 KMPDV osnova nije poznata12,9 %

Nazivnik: 31 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 20452 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.699 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 31 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.780 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320252026
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI13122011010
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ01022000101
JAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE01001011100
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS00101110000
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA00101000000
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK00000000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki14
Kupovina10
Ostale usluge4
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Građevinske instalacije1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki14 312.224,40 KMPDV osnova nije poznata45,16 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 14 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kupovina10 370.608,32 KMPDV osnova nije poznata32,26 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

108.040 KMPDV osnova nije poznata12,9 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.162 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.100 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi10
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)6
Usluge popravaka i održavanja6
Industrijske mašine4
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi10 356.603 KMPDV osnova nije poznata32,26 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)6 123.245,32 KMPDV osnova nije poznata19,35 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja6 32.322 KMPDV osnova nije poznata19,35 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

247.062 KMPDV osnova nije poznata12,9 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.022,40 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.100 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.780 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak17
direktni sporazum8
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda6
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak17 715.174,32 KMPDV osnova nije poznata54,84 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 17 dodjela (82,35 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
direktni sporazum8 17.080,40 KMPDV osnova nije poznata25,81 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda6 82.880 KMPDV osnova nije poznata19,35 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine30 785.354,72 KMPDV osnova nije poznata96,77 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 30 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton5 6.411,40 KMPDV osnova nije poznata16,13 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE5 6.411,40 KMPDV osnova nije poznata16,13 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.780 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TERMO KONTROL D.O.O. BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru6,45 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
NITAL D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TEMM-TUZLA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,23 %

Nazivnik: 31 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 45,16 % · Nazivnik: 31 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 31 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 31 (3,23 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 31

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka armature za kotlovsko postrojenje Bloka 7 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ28.01.2026.190.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Remont armature blokova u TE „Tuzla“, TuzlaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI09.02.2025.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga servisa i baždarenja ventila sigurnostiJAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE20.09.2023.1.559,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revitalizacija sigurnosnih ventila i upravljačkih kutija na kotlu bloka 7 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ05.09.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 24/23 Nabavka usluge reparacije armatureMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK04.09.2023.29.780 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga servisiranja i baždarenja ventila sigurnostiJAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE19.09.2022.1.368 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Remont i baždarenje sigurnosne armature blokova 3, 4, 5 i 6 u TE "Tuzla", Tuzla u 2022.godiniTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI04.01.2022.44.990 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga mjerenja sadržaja produkata sagorijevanja iz stacionarnih izvora-ložišta u atmosferu / pružanje usluga servisiranja cijevnih armatura / pružanje usluga popravke i verifikacije uređaja za mjerenje mase

Pružanje usluga servisiranja cijevnih armatura

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS23.11.2021.10.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga servisiranja i baždarenja ventila sigurnostiJAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE12.10.2021.1.322 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Remont i baždarenje sigurnosne armature blokova 3, 4, 5, 6 i zajedničkih postrojenja.TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI07.02.2021.39.796 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga mjerenja sadržaja produkata sagorijevanja iz stacionarnih izvora-ložišta u atmosferu / pružanje usluga servisiranja cijevnih armatura / pružanje usluga popravke i verifikacije uređaja za mjerenje mase

Pružanje usluga servisiranja cijevnih armatura

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS21.10.2020.10.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka armature i rezervnih dijelova za armaturu bloka 7 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj"KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ19.12.2019.18.747,52 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Remont i baždarenje sigurnosne armature blokovaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI13.11.2019.20.999 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluge servisiranja i baždarenja sigusnosni ventilaJAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE01.09.2019.1.067 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Remont i baždarenje sigurnosnih ventilaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI19.05.2019.41.999 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka armature i rezervnih dijelova za armaturu bloka 7 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj"KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ07.03.2019.19.499 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga mjerenja sadržaja produkata sagorijevanja iz stacionarnih izvora-ložišta u atmosferu i pružanje usluga servisiranja cijevnih armatura“

Pružanje usluga servisiranja cijevnih armatura

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS21.02.2019.8.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

1A/29/19 - Tlačna opruga ventila sigurnosti na parnom kotlu (146x72x130) (kom. 10)RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA21.01.2019.2.349 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka armature za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ07.11.2018.38.499,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka armature i rezervnih dijelova za armaturu bloka 7 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj"KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ20.05.2018.41.800 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20