Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MESSER BH GAS D.O.O.

MESSER BH GAS D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
NOVI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201271040008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50641Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele10
Postupci10
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

20.192,66 KMPDV osnova nije poznata
10.324,34 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,7

Poznato: 10 / 10 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 10 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 10 · Samostalno: 10

Prva dodjela: 05.07.2015. · Posljednja dodjela: 16.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MESSER BH GAS D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KANTONA SARAJEVO: 2 dodjelaKJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: 1 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU: 1 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 1 dodjelaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO: 1 dodjelaЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА СПЕЦИЈАЛНА БОЛНИЦА ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ СОКОЛАЦ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20161
20171
20183
20211
20241
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1180,18 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

116.200 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

110 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2886,32 KMPDV osnova nije poznata30 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.377,44 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1106,90 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2431,82 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.387,44 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 1731 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.200 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 11277 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

106,90 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3446 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

268,22 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2579 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

163,60 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 8277 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180,18 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1935 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА СПЕЦИЈАЛНА БОЛНИЦА ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ СОКОЛАЦ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800,85 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1435 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018202120242026
JU ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KANTONA SARAJEVO0010100
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO0002000
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE0100000
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI0000010
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU0000001
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA0000001
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO1000000
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА СПЕЦИЈАЛНА БОЛНИЦА ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ СОКОЛАЦ0001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina6
Ostale usluge2
Usluge održavanja i popravki2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina6 17.719,75 KMPDV osnova nije poznata60 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.387,44 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Hemijski proizvodi4
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.610,11 KMPDV osnova nije poznata40 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

106,90 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.200 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180,18 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum9
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum9 3.992,66 KMPDV osnova nije poznata90 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.200 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine8 3.191,81 KMPDV osnova nije poznata80 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo5 2.653,09 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.000,85 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

270,50 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

106,90 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

106,90 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 10 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 10 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 10 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 10 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Оксигенатор-концентратор кисеоникаFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE26.03.2016.16.200 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:36