Preskoči na sadržaj

Dobavljač

O-MEGA-III D.O.O. SARAJEVO

O-MEGA-III D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ILIJAŠ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200715160009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50575Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele51
Postupci50
Naručioci28

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

436.694,12 KMPDV osnova nije poznata
223.278,16 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,88

Poznato: 51 / 51 (100 %)

Udio s jednom ponudom17,65 %

Nazivnik: 51 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 51 · Samostalno: 51

Prva dodjela: 10.03.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

O-MEGA-III D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO: 5 dodjelaKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO: 5 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 4 dodjelaKJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaCENTRALNO GRIJANJE D.D.: 3 dodjelaOPŠTINA VIŠEGRAD: 3 dodjelaSVEUČILIŠTE U MOSTARU: 3 dodjelaUNIVERZITET U ZENICI: 2 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 2 dodjelaJP KOMUNALNO BRČKO DOO: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20164
20174
20186
20198
20205
20211
20226
20232
20242
20258
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.279,07 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

423.432,70 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

430.892,65 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20186 626.191,90 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20198 5101.539,39 KMPDV osnova nije poznata15,69 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 260.658,66 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.300 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 658.038,03 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.754,10 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.430 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20258 452.536,62 KMPDV osnova nije poznata15,69 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

238.641 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO5 3.798,66 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 5466 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO5 4.266,39 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 4009 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.658,77 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 2391 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.584,65 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2166 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.536,66 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1590 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA VIŠEGRAD3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.097,79 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 1070 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.531,11 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1854 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.452,80 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1026 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.615 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 15759 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP KOMUNALNO BRČKO DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.761 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 4717 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.663,69 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2511 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALAC A.D. DERVENTA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.920,70 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 957 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.700 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.615,38 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 559 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.900 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 985 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.005,75 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 508 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.885,10 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LIVNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.372 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 823 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.666 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1397 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO000004000100
KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO000100001030
OPĆINA CENTAR SARAJEVO000100010020
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO001100010000
CENTRALNO GRIJANJE D.D.010010000001
OPŠTINA VIŠEGRAD000030000000
SVEUČILIŠTE U MOSTARU000000100020
UNIVERZITET U ZENICI000020000000
BRČKO DISTRIKT BIH001100000000
JP KOMUNALNO BRČKO DOO000000010010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina45
Ostale usluge3
Usluge održavanja i popravki2
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina45 428.089,77 KMPDV osnova nije poznata88,24 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.640,07 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

692,21 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.272,07 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Industrijske mašine12
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta9
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi7
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)7
Usluge popravaka i održavanja5
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Programski paketi i informacijski sistemi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Industrijske mašine12 74.450,31 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta9 89.574,52 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi7 181.325,65 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)7 87.062,19 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja5 4.332,28 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.875,24 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.551,17 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.886,24 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.372 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.650 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.272,07 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum29
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15
otvoreni postupak7
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum29 74.726,91 KMPDV osnova nije poznata56,86 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15 164.256,56 KMPDV osnova nije poznata29,41 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak7 197.710,65 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine32 386.914,64 KMPDV osnova nije poznata62,75 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo17 217.626,18 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska13 33.785,60 KMPDV osnova nije poznata25,49 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo5 68.976,87 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo5 4.266,39 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNO NOVO SARAJEVO5 4.266,39 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.376 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

71.126,66 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.658,77 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.531,11 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.458,55 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.536,66 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VIŠEGRAD3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.097,79 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.536,66 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.372 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.485 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.650 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.920,70 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.372 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.920,70 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 86,27 % · Nazivnik: 51 dodjela

EU fondovi: 3 · Poznato: 3 / 51 (5,88 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 51 (1,96 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 51

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka muljnih pumpiJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN11.10.2026.2.485 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka alata i uređaja

Lot 1 – Nabavka benzinskih agregata

CENTRALNO GRIJANJE D.D.11.01.2026.36.156 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Моторна пумпаKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO24.08.2025.3.284,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Цријево усисноKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO27.07.2025.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Programski paket i licenca sa pratećom opremom za rad i upravljanje profometrom za potrebe FGAG-a Sveučilišta u MostaruSVEUČILIŠTE U MOSTARU06.07.2025.4.272,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka agregata za potrebe Službe za zaštitu od požara i Općinskog štaba CZOPĆINA CENTAR SARAJEVO26.06.2025.29.850 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava uređaja za otkrivanje metala drveta i drugih elemenata u zidovima sa bežičnim mjeračem površine zida za potrebe FGAG SUM-aSVEUČILIŠTE U MOSTARU16.06.2025.5.959,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sušača za Arhiv OpćineOPĆINA CENTAR SARAJEVO27.03.2025.5.970,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka muljnih pumpi za vodu (02.07/3-02762/24)JP KOMUNALNO BRČKO DOO16.02.2025.3.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Хидраулички цилиндри и цријеваKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO28.01.2025.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA ISUŠIVAČAOPĆINA BANOVIĆI12.11.2024.7.590 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Opravka sitnog inventara-kalibracija dinamicke ploceKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO21.10.2024.1.840 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Motorne pumpe za potrebe “VD Tarčin”OPĆINA HADŽIĆI01.08.2023.4.666 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга поправака и одржавања пумпи за водуKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO01.06.2023.88,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Исушивач ваздухаОПШТИНА ХАН ПИЈЕСАК18.12.2022.1.574,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka muljne pumpe za vodu, 02.07/3-01121/22JP KOMUNALNO BRČKO DOO08.09.2022.2.761 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema po grupama

Agregat za struju i zavarivanje

KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO07.08.2022.14.890 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Jавнa набавкa машина и уређаја за потребе Архитектонско-грађевинско-геодетског факултета Универзитета у Бањој Луци.УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ28.07.2022.7.262,35 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka agregata Službi za medicinsku pomoćOPĆINA CENTAR SARAJEVO11.04.2022.5.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati za struju sa uslugom instaliranjaKANTONALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE KANTONA SARAJEVO27.02.2022.25.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 04:43