Preskoči na sadržaj

Dobavljač

AUDIO VIDEO CONSULTING DOO

AUDIO VIDEO CONSULTING DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200025900000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45310Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50455Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele722
Postupci683
Naručioci136

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

15.453.699,06 KMPDV osnova nije poznata
7.901.350,86 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 720 / 722 dodjela (99,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,69

Poznato: 722 / 722 (100 %)

Udio s jednom ponudom33,1 %

Nazivnik: 722 dodjela

Dodjele u konzorciju0,28 %

2 / 722 · Samostalno: 720

Prva dodjela: 30.12.2014. · Posljednja dodjela: 13.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

AUDIO VIDEO CONSULTING DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE: 78 dodjelaRADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 46 dodjelaJP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 42 dodjelaPREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 36 dodjelaRADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 33 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA: 32 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 31 dodjelaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE: 24 dodjelaPARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE: 20 dodjelaSUD BOSNE I HERCEGOVINE: 18 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201571
201650
201763
201868
201957
202057
202148
202258
202373
202462
202573
2026 · Nepotpuna tekuća godina39
Nepoznata godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1153,50 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201571 23455.858,59 KMPDV osnova nije poznata9,83 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 71 / 71 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201650 26940.665,54 KMPDV osnova nije poznata6,93 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201763 271.243.577,17 KMPDV osnova nije poznata8,73 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 63 dodjela (98,41 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201868 331.078.187,67 KMPDV osnova nije poznata9,42 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201957 271.046.288,40 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 57 dodjela (98,25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202057 281.203.572,52 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202148 241.023.842,75 KMPDV osnova nije poznata6,65 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202258 282.004.102,84 KMPDV osnova nije poznata8,03 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202373 412.130.662,86 KMPDV osnova nije poznata10,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202462 401.047.738,65 KMPDV osnova nije poznata8,59 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202573 411.330.773,72 KMPDV osnova nije poznata10,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina39 281.894.984,85 KMPDV osnova nije poznata5,4 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

153.290 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE78 401.364,02 KMPDV osnova nije poznata10,8 %

Nazivnik: 722 dodjela

1,48 %

Nazivnik: 5269 dodjela

2014 – 2025Poznata vrijednost: 78 / 78 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE46 2.166.133,74 KMPDV osnova nije poznata6,37 %

Nazivnik: 722 dodjela

2,05 %

Nazivnik: 2240 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO42 2.084.752,50 KMPDV osnova nije poznata5,82 %

Nazivnik: 722 dodjela

8,55 %

Nazivnik: 491 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE36 154.988,47 KMPDV osnova nije poznata4,99 %

Nazivnik: 722 dodjela

1,05 %

Nazivnik: 3437 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE33 1.092.972,79 KMPDV osnova nije poznata4,57 %

Nazivnik: 722 dodjela

2,65 %

Nazivnik: 1244 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA32 497.149,64 KMPDV osnova nije poznata4,43 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,97 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO31 470.425,87 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE24 997.190,45 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 2809 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE20 335.253,46 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 722 dodjela

4,25 %

Nazivnik: 471 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUD BOSNE I HERCEGOVINE18 169.720,75 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,95 %

Nazivnik: 1901 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENT FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE, SARAJEVO14 111.959,50 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 722 dodjela

2,64 %

Nazivnik: 531 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE10 87.072,90 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 1766 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“10 155.217,10 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 1760 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U SARAJEVU10 9.017,80 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 922 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO10 344.345,80 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 2279 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "RADIO TELEVIZIJA UNSKO-SANSKOG KANTONA" D.O.O. BIHAĆ9 202.589,34 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 722 dodjela

7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH9 280.987,20 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 15760 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU9 101.616 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 1730 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA9 43.060,20 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 722 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 1230 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RTV ZENICA" D.O.O. ZENICA8 28.274,06 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

1,16 %

Nazivnik: 692 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE113412676944750
RADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE0240458675212
JP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO0013443224496
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE02053021121010
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE0120393462120
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA0000934344221
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO0026331162331
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE0351311221320
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE0206111102231
SUD BOSNE I HERCEGOVINE0300604003011

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina517
Ostale usluge101
Usluge održavanja i popravki72
Kompjuterske i uz njih vezane usluge12
Zakup4
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge3
Telekomunikacijske usluge3
Građevinske instalacije2
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2
Reklamne usluge i usluge marketinga2
Završni građevinski radovi2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina517 13.067.630,69 KMPDV osnova nije poznata71,61 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 515 / 517 dodjela (99,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge101 1.202.390,27 KMPDV osnova nije poznata13,99 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 101 / 101 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki72 465.895,31 KMPDV osnova nije poznata9,97 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge12 37.362,50 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zakup4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.100 KMPDV osnova nije poznata0,55 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

97.625 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

111.744 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

260.605 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.300 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.330 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

91.462,01 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.054,28 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema345
Usluge popravaka i održavanja91
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta70
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške52
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)29
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu23
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge23
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)19
Programski paketi i informacijski sistemi19
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje13
Usluge instaliranja (osim programske podrške)12
Ostale javne, društvene i lične usluge11
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor9
Usluge poslovanja nekretninama9
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost8
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška7
Poštanske i telekomunikacijske usluge5
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta4
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3
Građevinski radovi3
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema345 11.566.979,71 KMPDV osnova nije poznata47,78 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 344 / 345 dodjela (99,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja91 556.225,31 KMPDV osnova nije poznata12,6 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 91 / 91 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta70 1.501.486,18 KMPDV osnova nije poznata9,7 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 70 dodjela (98,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške52 325.572,55 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)29 1.678.960,91 KMPDV osnova nije poznata4,02 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu23 187.607,78 KMPDV osnova nije poznata3,19 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge23 19.426,35 KMPDV osnova nije poznata3,19 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)19 122.395,48 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi19 279.746,50 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje13 93.726,38 KMPDV osnova nije poznata1,8 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)12 57.764 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge11 99.694,13 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor9 251.921,59 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama9 391.279,40 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost8 304.551 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška7 52.268 KMPDV osnova nije poznata0,97 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge5 49.667 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207.625 KMPDV osnova nije poznata0,55 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.997,16 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

46.000 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum380
otvoreni postupak192
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda145
pregovarački postupak bez objave obavještenja5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum380 808.697,08 KMPDV osnova nije poznata52,63 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 380 / 380 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak192 11.836.375,57 KMPDV osnova nije poznata26,59 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 190 / 192 dodjela (98,96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda145 2.766.344,44 KMPDV osnova nije poznata20,08 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 145 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja5 42.281,97 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine418 10.933.627,74 KMPDV osnova nije poznata57,89 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 416 / 418 dodjela (99,52 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo195 5.046.474,06 KMPDV osnova nije poznata27,01 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 195 / 195 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska117 909.249,35 KMPDV osnova nije poznata16,2 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 117 / 117 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo100 3.113.380,27 KMPDV osnova nije poznata13,85 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 100 / 100 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton68 1.333.672,17 KMPDV osnova nije poznata9,42 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO35 561.575,87 KMPDV osnova nije poznata4,85 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton29 395.877,15 KMPDV osnova nije poznata4,02 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine14 425.144,93 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton13 332.125,32 KMPDV osnova nije poznata1,8 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton11 305.673,50 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica10 144.008,06 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO10 344.345,80 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA10 144.008,06 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo8 13.563,16 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla8 145.352,43 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA8 145.352,43 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PALE (RS)7 13.213,16 KMPDV osnova nije poznata0,97 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO6 11.868 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde5 103.602 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Gradačac5 24.160,45 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TELEGROUP DOO BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
TELEGROUP DOO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28 %

Nazivnik: 722 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 39

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 73,41 % · Nazivnik: 722 dodjela

EU fondovi: 6 · Poznato: 6 / 722 (0,83 %)

Pravni lijekovi: 3 · Poznato: 3 / 722 (0,42 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
21.12.2025.20.12.2026.
01.12.2024.30.11.2027.
30.06.2026.30.06.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 9 / 9 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Audio konferencijski sistemVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE07.06.2023.84.919,08 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Mikrofoni za nadogradnju audio konferencijskog sistema Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE09.03.2022.5.664,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

TV uređaj za potrebe Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE20.03.2019.2.990 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

TV uređaji za potrebe tužilaštava u BiHVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE20.03.2019.2.980 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Digitalni audio snimačVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE20.03.2019.850 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Av opremaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE02.09.2018.7.419 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Av opremaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE02.09.2018.12.794 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

AV opremaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE25.07.2018.102.995,80 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka audio video sistema za podršku sudskim ročištimaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE30.12.2015.258.251 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 722

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka audio i video opreme

Video oprema

SUD BOSNE I HERCEGOVINE13.10.2026.23.876 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava audiovizualne opreme.OPĆINSKI SUD U SARAJEVU12.10.2026.28.286 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje AV opremeJP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO11.10.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravke i održavanje računara, računarske opreme, kancelarijske i druge opremeJU CENTAR ZA KULTURU "AHMED MURADBEGOVIĆ" GRADAČAC16.09.2026.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Najam širokokutnog objektivaJP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO13.09.2026.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka bespilotne letjeliceJP RTV 7 DOO TUZLA03.09.2026.2.104,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka audio konferencijskog sistema za potrebe Skupštine Brčko distrikta BiHBRČKO DISTRIKT BIH26.08.2026.76.920 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka audio video opreme za sudnicuKANTONALNI SUD U ZENICI25.08.2026.99.962 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

EFP i ENG oprema - LOT 1 - ENG opremaRADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE24.08.2026.73.920 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge montaže i demontaže bine, metalne konstrukcije, platna, projektora i druge opreme za ozvučenje i rasvjetuOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO05.08.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja i otklanjanja greške u programu FTR Gold Recording Suite 7.6SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE30.07.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Opremanje audio i video opremom multifunkcionalne sale u OlovuOPĆINA OLOVO14.07.2026.85.462,01 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mikrofona, zvučnika i prateće opreme za potrebe Doma kulture BrčkoBRČKO DISTRIKT BIH02.07.2026.17.995 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge servisiranja/održavanja hardvera i softvera

Održavanje konferencijskog sistema

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE30.06.2026.8.547,01 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga: Upgrade playout serveraJP TELEVIZIJA KANTONA SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO14.06.2026.12.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opreme za ton kabinuJU POZORIŠTE MLADIH SARAJEVO02.06.2026.620 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Wind haube za mikrofone sa logom FTVRADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE01.06.2026.5.960 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge - dijagnostika kvara na Sennheiser bežični audio sistemJ.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA27.05.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge - servis (popravka) Sennheiser bežičnog audio sistemaJ.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA21.05.2026.470 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radio opreme za Radio ŽepčeJU DOM KULTURE ŽEPČE17.05.2026.17.959 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 01:28