Preskoči na sadržaj

Dobavljač

INSPEKT RGH D.O.O. SARAJEVO

INSPEKT RGH D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200115990008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
1949 (77 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50498Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele882
Postupci873
Naručioci133

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

23.855.755,45 KMPDV osnova nije poznata
12.197.254,08 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 882 / 882 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,45

Poznato: 882 / 882 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,75 %

Nazivnik: 882 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 882 · Samostalno: 882

Prva dodjela: 27.01.2015. · Posljednja dodjela: 22.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

INSPEKT RGH D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 54 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 39 dodjelaSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 37 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 36 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 31 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 29 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 26 dodjelaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 26 dodjelaRUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.: 25 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 25 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201536
201644
201753
201873
201961
202081
202168
202287
202377
2024107
2025111
2026 · Nepotpuna tekuća godina84
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201536 212.109.892,26 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201644 241.777.318,50 KMPDV osnova nije poznata4,99 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201753 322.194.692 KMPDV osnova nije poznata6,01 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201873 372.173.282,20 KMPDV osnova nije poznata8,28 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201961 361.731.148 KMPDV osnova nije poznata6,92 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202081 531.997.049,90 KMPDV osnova nije poznata9,18 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202168 451.646.055,58 KMPDV osnova nije poznata7,71 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202287 521.733.368,83 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202377 551.793.144,33 KMPDV osnova nije poznata8,73 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 77 / 77 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024107 662.342.983,25 KMPDV osnova nije poznata12,13 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 107 / 107 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025111 682.100.125,50 KMPDV osnova nije poznata12,59 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 111 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina84 562.256.695,10 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ54 58.420 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,75 %

Nazivnik: 7224 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI39 143.751 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 7166 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE37 247.226 KMPDV osnova nije poznata4,2 %

Nazivnik: 882 dodjela

2,09 %

Nazivnik: 1769 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK36 105.988,80 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ31 361.378,70 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,86 %

Nazivnik: 3619 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS29 156.662 KMPDV osnova nije poznata3,29 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 20489 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI26 12.835 KMPDV osnova nije poznata2,95 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 8820 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI26 359.702 KMPDV osnova nije poznata2,95 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,79 %

Nazivnik: 3302 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.25 445.555 KMPDV osnova nije poznata2,83 %

Nazivnik: 882 dodjela

2,44 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA25 88.272 KMPDV osnova nije poznata2,83 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,95 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA19 39.335 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 4041 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.17 10.725 KMPDV osnova nije poznata1,93 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 2113 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO17 19.946.021,72 KMPDV osnova nije poznata1,93 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 3918 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO16 58.090 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 10923 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA15 24.860 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE15 42.312,60 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 882 dodjela

2,16 %

Nazivnik: 694 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO15 12.070 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,59 %

Nazivnik: 2527 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SLIJEPU I SLABOVIDNU DJECU I OMLADINU - SARAJEVO14 1.205 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 882 dodjela

1,3 %

Nazivnik: 1080 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ12 51.700 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 882 dodjela

2,13 %

Nazivnik: 564 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "OLIMPIJSKI BAZEN OTOKA" D.O.O12 5.973 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 882 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 1244 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ394345373463
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI473512262322
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE214323333445
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK212312343465
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ223424231332
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS003233231543
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI000234344420
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI223442221211
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.221101242352
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA322245221110

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge644
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza128
Usluge održavanja i popravki53
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge23
Zdravstvene i socijalne usluge23
Istraživačke i razvojne usluge10
Kupovina1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge644 22.286.680,71 KMPDV osnova nije poznata73,02 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 644 / 644 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza128 860.872 KMPDV osnova nije poznata14,51 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 128 / 128 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki53 213.301,74 KMPDV osnova nije poznata6,01 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge23 106.552 KMPDV osnova nije poznata2,61 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge23 173.919 KMPDV osnova nije poznata2,61 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge10 209.430 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša350
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge256
Ostale javne, društvene i lične usluge88
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom62
Usluge popravaka i održavanja42
Usluge u području zdravstva i socijalne brige35
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja16
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost15
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška5
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja5
Industrijske mašine4
Građevinski radovi4
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2
Hemijski proizvodi1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Dobavljena i prečišćena voda1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša350 1.359.284,69 KMPDV osnova nije poznata39,68 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 350 / 350 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge256 19.539.481,16 KMPDV osnova nije poznata29,02 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 256 / 256 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge88 384.436,50 KMPDV osnova nije poznata9,98 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 88 / 88 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom62 1.965.909,16 KMPDV osnova nije poznata7,03 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja42 114.882,94 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige35 200.196 KMPDV osnova nije poznata3,97 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja16 244.654 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost15 57.333 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška5 5.170 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja5 38.730 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.800 KMPDV osnova nije poznata0,45 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.475 KMPDV osnova nije poznata0,45 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.740 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.937 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.930 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.100 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

700 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Dobavljena i prečišćena voda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.883 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum679
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda148
otvoreni postupak53
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum679 1.092.497,23 KMPDV osnova nije poznata76,98 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 679 / 679 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda148 1.299.401,80 KMPDV osnova nije poznata16,78 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 148 / 148 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak53 17.972.225,16 KMPDV osnova nije poznata6,01 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.491.631,26 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine812 23.319.301,45 KMPDV osnova nije poznata92,06 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 812 / 812 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo181 369.240,53 KMPDV osnova nije poznata20,52 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 181 / 181 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton129 273.590,60 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 129 / 129 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde35 16.941,50 KMPDV osnova nije poznata3,97 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton34 68.657 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica31 72.209 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA30 63.809 KMPDV osnova nije poznata3,4 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići26 12.835 KMPDV osnova nije poznata2,95 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI26 12.835 KMPDV osnova nije poznata2,95 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton24 60.290 KMPDV osnova nije poznata2,72 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton19 26.805 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo16 14.073 KMPDV osnova nije poznata1,81 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE15 42.312,60 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO12 53.841 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ12 51.700 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOČA (FBIH)9 3.150 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORAŽDE8 6.391 KMPDV osnova nije poznata0,91 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla7 2.320 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRNOVO (FBIH)7 21.470 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLJUČ7 7.280 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 882 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 69

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 93,99 % · Nazivnik: 882 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 882 (0 %)

Pravni lijekovi: 5 · Poznato: 5 / 882 (0,57 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
08.12.2024.08.12.2026.
17.12.2023.17.12.2026.
02.02.2026.02.02.2027.
17.05.2026.17.05.2027.
19.05.2026.19.05.2027.
01.06.2025.01.06.2027.
01.06.2026.01.06.2027.
11.06.2026.11.06.2027.
08.08.2024.07.08.2027.
24.09.2026.24.09.2027.
22.10.2026.22.10.2027.
25.02.2024.25.02.2028.
25.02.2024.25.02.2028.
23.06.2026.22.06.2028.
23.06.2026.22.06.2028.
14.07.2026.12.07.2028.
01.09.2026.01.09.2028.
08.03.2026.08.03.2030.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 53

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka (usluge) laboratorijske analize vode i sanitarnog nadzora

LOT 1- Nabavka (usluge) laboratorijske analize vode

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO22.10.2026.7.330 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge kontrola namirnica i higijene prostoraSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE30.08.2026.45.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

2000046265 Nabavka usluga kvalitativne i kvantitativne kontrole uglja i izrada analize 51 pondera uzoraka uglja u periodu 01.8.2026.-31.7.2027. godine za potrebe TE Tuzla i TE KakanjJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO30.07.2026.1.634.998,70 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka laboratorijskih usluga za analizu službenih uzoraka uvoznih pošiljki na rezidue, veterinarske lijekove i kontaminante u hrani životinjskog porijekla i hrani za životinje

Organohlorni spojevi - uvozne pošiljke

KANCELARIJA ZA VETERINARSTVO BIH23.06.2026.5.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka laboratorijskih usluga za analizu službenih uzoraka uvoznih pošiljki na rezidue, veterinarske lijekove i kontaminante u hrani životinjskog porijekla i hrani za životinje

Hemijski elementi (kadmij) - supstrat mekušci - uvozne pošiljke

KANCELARIJA ZA VETERINARSTVO BIH23.06.2026.920 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kvantitativna i kvalitativna kontrola tečnih goriva i tehničkih hemikalijaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI04.05.2026.34.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kontrolno ispitivanje uzoraka oborinskih voda u skladu sa vodnim dozvolamaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR08.03.2026.208.740 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i sukcesivna isporuka usluga mikrobioloških i hemijskih analiza vode i hraneJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA17.12.2025.8.400 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka (usluge) laboratorijske analize vode i sanitarnog nadzora

LOT 1- Nabavka (usluge) laboratorijske analize vode

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO09.09.2025.7.330 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kvantitativna i kvalitativna kontrola tečnih goriva i tehničkih hemikalijaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI15.06.2025.30.960 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

2000043237 Nabavka usluga kvalitativne i kvantitativne kontrole uglja i izrada hemijske analize 51 pondera uzoraka uglja u periodu 01.6.2025.-31.5.2026. godine za potrebe TE Tuzla i TE KakanjJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO22.05.2025.1.734.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje kakvoće vode - Sliv VrbasJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR24.09.2024.15.650 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Laboratorijske usluge po potrebiTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI19.08.2024.8.955 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka (usluge) laboratorijske analize vode i sanitarnog nadzora

LOT 1- Nabavka (usluge) laboratorijske analize vode

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO04.08.2024.7.300 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kvalitativna i kvantitativna kontrola tečnih goriva i tehničkih hemikalijaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI07.07.2024.29.599 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

2000040453 Nabavka usluga kvalitativne i kvantitativne kontrole uglja i izrada hemijske analize ponder uzoraka uglja za potrebe TE Tuzla i TE KakanjJAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO03.06.2024.1.894.530,31 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Labaratorijske usluge

LOT 1 - Labaratorisjke usluge

MINISTARSTVO ODBRANE BIH25.02.2024.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Labaratorijske usluge

LOT - 3 Labaratorijske usluge

MINISTARSTVO ODBRANE BIH25.02.2024.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga kontrole emisije štetnih gasova, servisiranja agregata i kotlova

LOT 1 – Nabavka usluga kontrole emisije štetnih gasova,

MUP KANTONA SARAJEVO17.12.2023.11.976 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka laboratorijskih usluga za analizu službenih uzoraka u skladu sa zahtjevima EU, za analizu rezidua veterinarskih lijekova i kontaminanata, mikrobioloških kriterija u hrani životinjskog porijekla i hrani za životinje

Lot 31 - Službeno uzorkovanje jaja - mikrobiološke analize

KANCELARIJA ZA VETERINARSTVO BIH07.12.2023.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 19:25