Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"MELIGRAFPRINT" D.O.O. ZENICA

"MELIGRAFPRINT" D.O.O. ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218735600001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50350Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele212
Postupci212
Naručioci26

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

414.615,17 KMPDV osnova nije poznata
211.989,37 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 212 / 212 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,17

Poznato: 212 / 212 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 212 · Samostalno: 212

Prva dodjela: 08.01.2015. · Posljednja dodjela: 15.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"MELIGRAFPRINT" D.O.O. ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 50 dodjelaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 29 dodjelaKANTONALNI SUD U ZENICI: 19 dodjelaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA: 17 dodjelaGRAD ZENICA: 16 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 13 dodjelaJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZENICA: 9 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 9 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 7 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201513
20168
201711
201814
201911
202017
202113
202233
202320
202434
202521
2026 · Nepotpuna tekuća godina17
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201513 811.967,22 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 738.381,90 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201711 1056.075,45 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201814 983.696,75 KMPDV osnova nije poznata6,6 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201911 633.862,42 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202017 819.180,50 KMPDV osnova nije poznata8,02 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202113 831.708,35 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202233 1044.898,19 KMPDV osnova nije poznata15,57 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202320 915.130,95 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202434 1033.760,06 KMPDV osnova nije poznata16,04 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202521 826.813,83 KMPDV osnova nije poznata9,91 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina17 619.139,55 KMPDV osnova nije poznata8,02 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA50 57.014,79 KMPDV osnova nije poznata23,58 %

Nazivnik: 212 dodjela

1,31 %

Nazivnik: 3808 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA29 81.999 KMPDV osnova nije poznata13,68 %

Nazivnik: 212 dodjela

6,03 %

Nazivnik: 481 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI19 4.555,44 KMPDV osnova nije poznata8,96 %

Nazivnik: 212 dodjela

1,59 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA17 10.460 KMPDV osnova nije poznata8,02 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA16 104.344,56 KMPDV osnova nije poznata7,55 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA13 9.126,70 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 8277 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZENICA9 2.757,39 KMPDV osnova nije poznata4,25 %

Nazivnik: 212 dodjela

2,51 %

Nazivnik: 358 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA9 10.211,38 KMPDV osnova nije poznata4,25 %

Nazivnik: 212 dodjela

11,39 %

Nazivnik: 79 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA7 4.582 KMPDV osnova nije poznata3,3 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 6962 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA7 2.993,30 KMPDV osnova nije poznata3,3 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1830 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA5 1.221,70 KMPDV osnova nije poznata2,36 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 4040 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ZA PRAVOSUĐE I UPRAVU5 5.220 KMPDV osnova nije poznata2,36 %

Nazivnik: 212 dodjela

4,24 %

Nazivnik: 118 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.008,10 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUZBA ZA ZAJEDNICKE POSLOVE ZE-DO KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70.918 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 432 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.206 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 5244 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.028 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2156 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.368,20 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "ZENICATRANS-PREVOZ PUTNIKA" ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.531,06 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 234 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENIČKA RAZVOJNA AGENCIJA ZEDA D.O.O2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.648,40 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 222 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.782 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1026 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA1115524106825
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA102126253430
KANTONALNI SUD U ZENICI000100073314
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA000004221422
GRAD ZENICA521210001301
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA100000012630
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZENICA100101122100
TURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA000000000054
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA211111000000
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA010001020300

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina99
Ostale usluge62
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora50
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina99 139.315,08 KMPDV osnova nije poznata46,7 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 99 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge62 57.646,51 KMPDV osnova nije poznata29,25 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora50 217.533,58 KMPDV osnova nije poznata23,58 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi92
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost81
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške22
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje8
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Industrijske mašine1
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi92 116.734,99 KMPDV osnova nije poznata43,4 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost81 253.576,74 KMPDV osnova nije poznata38,21 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške22 15.152,44 KMPDV osnova nije poznata10,38 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje8 17.030 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5 10.606,56 KMPDV osnova nije poznata2,36 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 422,84 KMPDV osnova nije poznata2,36 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.140 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum201
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
otvoreni postupak4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum201 203.250,97 KMPDV osnova nije poznata94,81 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 201 / 201 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 123.793,20 KMPDV osnova nije poznata3,3 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87.571 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine212 414.615,17 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 212 / 212 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton206 380.857,82 KMPDV osnova nije poznata97,17 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 206 / 206 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica56 127.562,41 KMPDV osnova nije poznata26,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA34 15.341,45 KMPDV osnova nije poznata16,04 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

90 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

299,15 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

299,15 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

299,15 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

90 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 98,11 % · Nazivnik: 212 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 212 (0 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 212 (0,94 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 212

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge štampanja pozivnicaKANTONALNI SUD U ZENICI15.10.2026.15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampani obrasciJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA15.09.2026.5.677 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka deratizacijskih kućicaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA24.08.2026.4.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izrada pečata - dr Ubiparip ZoricaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA19.07.2026.40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

print knjiga, tvrdi uvez, kolorJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA16.07.2026.61,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala štampanog po narudžbi-katalog A5 turski jezikTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA08.07.2026.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka pomoćnih kancelarijskih uslugaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA09.06.2026.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radni nalog mašinaREGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA28.05.2026.70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampanje i izdavanje "Službenih novina Grada Zenica"GRAD ZENICA12.04.2026.4.140 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

plakat A2JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA07.04.2026.8 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uvezivanje službenih novinaKANTONALNI SUD U ZENICI30.03.2026.38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka raznog materijala štampanog po narudžbiTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA22.03.2026.1.097,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge štampanjaKANTONALNI SUD U ZENICI09.03.2026.25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uvezivanje službenih novinaKANTONALNI SUD U ZENICI09.03.2026.608 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijala i sitnog inventaraTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA25.02.2026.579,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka raznog materijala štampanog po narudžbiTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA25.02.2026.1.125 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PEČAT ZA DOKTORICU HALILOVIĆ ADELUJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA03.02.2026.35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampanje raznog materijala po narudžbiTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA22.12.2025.1.370 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijalaTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA21.12.2025.161,59 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

promo materijal - kalendari, rokovnici i hemijske olovkeJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA17.12.2025.390 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08