Preskoči na sadržaj

Dobavljač

CLK-INTERPROMET DOO

CLK-INTERPROMET DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ ISTOK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209452220009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
1996 (30 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43419Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50323Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele595
Postupci593
Naručioci53

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.016.777,56 KMPDV osnova nije poznata
1.031.161,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 595 / 595 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,14

Poznato: 595 / 595 (100 %)

Udio s jednom ponudom3,53 %

Nazivnik: 595 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 595 · Samostalno: 595

Prva dodjela: 26.11.2014. · Posljednja dodjela: 16.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

CLK-INTERPROMET DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 265 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 97 dodjelaVODOVOD A.D. PRIJEDOR: 39 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 21 dodjelaJP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR: 16 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 15 dodjelaJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 12 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 11 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 11 dodjelaJP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH: 10 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201411
201557
2016102
2017113
201893
201960
202018
202122
202226
202315
202444
202521
2026 · Nepotpuna tekuća godina13
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201411 22.555,16 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201557 982.050,11 KMPDV osnova nije poznata9,58 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016102 16141.612,30 KMPDV osnova nije poznata17,14 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 102 / 102 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017113 12187.519,66 KMPDV osnova nije poznata18,99 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201893 16185.459,71 KMPDV osnova nije poznata15,63 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201960 11329.202,59 KMPDV osnova nije poznata10,08 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202018 851.117,14 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202122 12193.793,71 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202226 14394.114,06 KMPDV osnova nije poznata4,37 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202315 9263.998,88 KMPDV osnova nije poznata2,52 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202444 17158.443,77 KMPDV osnova nije poznata7,39 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202521 109.022,32 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina13 817.888,15 KMPDV osnova nije poznata2,18 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA265 125.031,85 KMPDV osnova nije poznata44,54 %

Nazivnik: 595 dodjela

1,92 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2014 – 2024Poznata vrijednost: 265 / 265 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI97 825.022,38 KMPDV osnova nije poznata16,3 %

Nazivnik: 595 dodjela

1,35 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 97 / 97 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR39 4.174,82 KMPDV osnova nije poznata6,55 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 10950 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI21 4.219,65 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR16 5.902,79 KMPDV osnova nije poznata2,69 %

Nazivnik: 595 dodjela

1,09 %

Nazivnik: 1472 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK15 53.928,12 KMPDV osnova nije poznata2,52 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI12 2.171,81 KMPDV osnova nije poznata2,02 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 3263 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA11 1.389,85 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 6959 dodjela

2014 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA11 4.738,78 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 8272 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH10 14.925,72 KMPDV osnova nije poznata1,68 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 3672 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI8 640.170,49 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.7 22.261,61 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2503 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP VIS DOO DOBOJ-JUG6 1.946,30 KMPDV osnova nije poznata1,01 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,59 %

Nazivnik: 1024 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA6 2.366,96 KMPDV osnova nije poznata1,01 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3767 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA5 915,22 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 736 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

95.275,47 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 2511 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

562,41 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 3328 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.299,23 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1244 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.157,11 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7185 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.721,52 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 693 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1034656746317220100
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI01192520135432212
VODOVOD A.D. PRIJEDOR001010331402123
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI0411300060321
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR0010151400400
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK0332600001000
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI0000000000822
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA1001210100140
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA0000100003700
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH0000421120000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina586
Ostale usluge4
Usluge održavanja i popravki4
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina586 2.007.969,10 KMPDV osnova nije poznata98,49 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 586 / 586 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.347,80 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.126,14 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

334,52 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)289
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu146
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64
Industrijske mašine46
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo14
Hemijski proizvodi12
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije7
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)7
Građevinski radovi4
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Programski paketi i informacijski sistemi1
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)289 1.542.560,99 KMPDV osnova nije poznata48,57 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 289 / 289 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu146 180.373,82 KMPDV osnova nije poznata24,54 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 146 / 146 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64 21.895,17 KMPDV osnova nije poznata10,76 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine46 380.651,86 KMPDV osnova nije poznata7,73 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo14 28.109,76 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi12 3.977,15 KMPDV osnova nije poznata2,02 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije7 453,85 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)7 33.306,26 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

973,41 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

173,80 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.041,79 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.095,99 KMPDV osnova nije poznata0,34 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

552,14 KMPDV osnova nije poznata0,34 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47,86 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8,55 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59.987,40 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.684,21 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

487,25 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum553
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda23
otvoreni postupak15
pregovarački postupak bez objave obavještenja4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum553 553.352,38 KMPDV osnova nije poznata92,94 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 553 / 553 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda23 356.863,39 KMPDV osnova nije poznata3,87 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak15 773.900,11 KMPDV osnova nije poznata2,52 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

332.661,68 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine517 1.914.353,82 KMPDV osnova nije poznata86,89 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 517 / 517 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton69 33.347,56 KMPDV osnova nije poznata11,6 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska56 67.566,02 KMPDV osnova nije poznata9,41 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor41 5.139,78 KMPDV osnova nije poznata6,89 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići21 4.219,65 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI21 4.219,65 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton19 12.444,93 KMPDV osnova nije poznata3,19 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica16 15.549,50 KMPDV osnova nije poznata2,69 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar16 5.902,79 KMPDV osnova nije poznata2,69 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA16 15.549,50 KMPDV osnova nije poznata2,69 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton14 11.411,87 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo12 157.372,93 KMPDV osnova nije poznata2,02 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine10 14.925,72 KMPDV osnova nije poznata1,68 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla8 1.002,40 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG6 1.946,30 KMPDV osnova nije poznata1,01 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

562,41 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.157,11 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87,18 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.721,52 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

829,16 KMPDV osnova nije poznata0,34 %

Nazivnik: 595 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 8

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,48 % · Nazivnik: 595 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 595 (0 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 595 (0,34 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka Zaptivača poklopca kučištaJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE19.08.2024.5.214 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 595

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka ležaja za pretovarnu stanicuJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI16.10.2026.553,84 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ulja, maziva, rashladne tečnostiVODOVOD A.D. PRIJEDOR13.09.2026.49,57 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ležaj GEZ 400 ESRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI13.08.2026.2.054,84 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Monitoring rada generatora Damper kamionaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI04.08.2026.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dio - ležaj klimeJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI27.07.2026.25,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uređaja za centriranje pumpi - KZ 03/26KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.21.07.2026.11.040 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka potrošnog materijalaJKP VIS DOO DOBOJ-JUG21.07.2026.76,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka guma i rezervnih dijelova za vozilaJKP VIS DOO DOBOJ-JUG16.07.2026.768,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka elektromaterijalaZDRAVSTVENA USTANOVA LJEČILIŠTE "GATA" - BIHAĆ13.07.2026.41,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

motori i dijelovi motoraJP PARKING SERVIS D.O.O. ZENICA04.06.2026.6 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dijelovi za forwarder za PJ "Šumariju" VarešJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI06.05.2026.710,59 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Alatne mašineVODOVOD A.D. PRIJEDOR31.03.2026.23,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dijelovi i potrepštine za pumpeVODOVOD A.D. PRIJEDOR26.01.2026.37,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka alataJP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA10.12.2025.638,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ležajevaJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI02.12.2025.194,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka rezervnih dijelova za klima komoreJP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA25.11.2025.34,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SA (4600019459) - nabavka ležajeva za elektromotore"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO19.11.2025.194,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi za ostale građevinske mašineJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI04.11.2025.118,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Razni alatni dijelovi i pribor (jednoredni kuglični ležaj, komada 4)JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA23.10.2025.17,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ležajeva - DS 52/25KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.02.10.2025.1.207,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15