Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TRASA DOO SARAJEVO

TRASA DOO SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201009310002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2005 (21 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50187Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele149
Postupci144
Naručioci25

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.143.066,06 KMPDV osnova nije poznata
584.440,40 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 132 / 149 dodjela (88,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

17 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,01

Poznato: 149 / 149 (100 %)

Udio s jednom ponudom4,7 %

Nazivnik: 149 dodjela

Dodjele u konzorciju11,41 %

17 / 149 · Samostalno: 132

Prva dodjela: 13.07.2015. · Posljednja dodjela: 06.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TRASA DOO SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 98 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 7 dodjelaMINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K: 6 dodjelaGRAD LIVNO: 4 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 4 dodjelaOPĆINA ILIDŽA: 4 dodjelaAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE: 4 dodjelaGRAD KONJIC: 2 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 2 dodjelaGRAD VISOKO: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201515
201625
20179
201814
20199
202010
202111
20227
20235
202411
202520
2026 · Nepotpuna tekuća godina13
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201515 393.704,10 KMPDV osnova nije poznata10,07 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201625 7206.974,44 KMPDV osnova nije poznata16,78 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 25 dodjela (84 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
20179 441.328,63 KMPDV osnova nije poznata6,04 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201814 5170.133,23 KMPDV osnova nije poznata9,4 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20199 131.987,35 KMPDV osnova nije poznata6,04 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202010 259.400 KMPDV osnova nije poznata6,71 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202111 360.940 KMPDV osnova nije poznata7,38 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 11 dodjela (81,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20227 223.136 KMPDV osnova nije poznata4,7 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20235 347.549 KMPDV osnova nije poznata3,36 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 5 dodjela (40 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202411 3111.689,52 KMPDV osnova nije poznata7,38 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202520 10168.127,26 KMPDV osnova nije poznata13,42 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 20 dodjela (85 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina13 6128.096,53 KMPDV osnova nije poznata8,72 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.98 529.224,83 KMPDV osnova nije poznata65,77 %

Nazivnik: 149 dodjela

3,25 %

Nazivnik: 3012 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 90 / 98 dodjela (91,84 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR7 20.500 KMPDV osnova nije poznata4,7 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 3724 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K6 64.040 KMPDV osnova nije poznata4,03 %

Nazivnik: 149 dodjela

1,26 %

Nazivnik: 478 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LIVNO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.600 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,49 %

Nazivnik: 823 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79.213,33 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.200 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 3238 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.249 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 1839 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.900 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1013 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

75.188,90 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2390 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD VISOKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.500 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1250 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.000 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 591 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA, VEZA, I ZAŠTITE OKOLIŠA POSAVSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1221 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''VODOVOD I KANALIZACIJA KALESIJA'' D.O.O. KALESIJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 560 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 287 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.300 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 705 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2826 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1181 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.101761099953785
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR000100120030
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K000000000321
GRAD LIVNO400000000000
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO011100000010
OPĆINA ILIDŽA010101000001
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE000000000004
GRAD KONJIC000000000011
OPĆINA CENTAR SARAJEVO010000000001
GRAD VISOKO020000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza141
Ostale usluge7
Računovodstvene usluge, revizorske i knjigovodstvene usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza141 1.069.966,06 KMPDV osnova nije poznata94,63 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 125 / 141 dodjela (88,65 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 16

Otvori povezane zapise
Ostale usluge7 71.600 KMPDV osnova nije poznata4,7 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Računovodstvene usluge, revizorske i knjigovodstvene usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge143
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost6
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge143 1.133.666,06 KMPDV osnova nije poznata95,97 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 126 / 143 dodjela (88,11 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost6 9.400 KMPDV osnova nije poznata4,03 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum83
otvoreni postupak45
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda17
pregovarački postupak bez objave obavještenja4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum83 325.216,28 KMPDV osnova nije poznata55,7 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak45 668.976,45 KMPDV osnova nije poznata30,2 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 45 dodjela (75,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda17 140.473,33 KMPDV osnova nije poznata11,41 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 17 dodjela (82,35 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine149 1.143.066,06 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 132 / 149 dodjela (88,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo14 263.352,23 KMPDV osnova nije poznata9,4 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo8 179.402,23 KMPDV osnova nije poznata5,37 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton8 91.940 KMPDV osnova nije poznata5,37 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 104

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.600 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.800 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.500 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Livno4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.600 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.200 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79.213,33 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.900 KMPDV osnova nije poznata2,01 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Konjic2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.900 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.500 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

75.188,90 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.500 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.000 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DIVEL D.O.O. SARAJEVO6 nije u izvoru4,03 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA GRAĐEVINARSTVO "IG" BANJA LUKA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
IGH D.O.O. ZA PROJEKTIRANJE, NADZOR I KONTROLU KVALITETE U GRADITELJSTVU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,68 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
SARAJ INŽENJERING D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ROUTING D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
INTEGRA D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,34 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PERSPEKTIVA-INŽENJERING1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
INTERPROJEKT DOO MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BN PRO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DESIGN & QC D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BOSCON D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,67 %

Nazivnik: 149 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 6

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 69,8 % · Nazivnik: 149 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 149 (0 %)

Pravni lijekovi: 3 · Poznato: 3 / 149 (2,01 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
14.12.2017.14.12.2018.
13.12.2016.14.03.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
08.11.2018.08.11.2021.
03.06.2025.03.06.2026.
31.05.2026.31.05.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 149

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izrada projektne dokumentacije za most u naselju VrbićiGRAD KONJIC06.10.2026.12.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije na 3 LOT-a u lokalnim zajednicama Žepče i Doboj Jug na 2 lokacije

LOT-1: Izrada projektne dokumentacije za uređenje rijeke Bosne u Žepču na dionici lijeva obala nizvodno od KŠC Don Bosco

AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE21.09.2026.4.056 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije na 3 LOT-a u lokalnim zajednicama Žepče i Doboj Jug na 2 lokacije

LOT-3: Izrada idejnog i glavnog projekta za izgradnju pragova na rijeci Bosni u Općini Doboj Jug

AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE21.09.2026.8.243 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija glavnog projekta rekonstrukcije dijela magistralne ceste na M4 u Gračanici, sa proširenjem kolovoznih traka i rekonstrukcijom raskrsnica u kružne tokove, km 18+900 - km 19+800JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.16.09.2026.2.478,63 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova - Rekonstrukcija i sanacija ceste R 443 Kreševo-Kiseljak, Rekonstrukcija mosta preko rijeke Kreševice u AlagićimaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.01.09.2026.4.500 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija projekta – Izgradnja Južne saobraćajnice u Tuzli, dionica Ši Selo – Slavinovići, Izmjena projektnog rješenja u skladu sa uputstvima i zahtjevima Agencije za vodno područje rijeke Save (za potrebe dobivanja vodne saglasnosti)JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.17.08.2026.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije na 5 LOT-ova u lokalnim zajednicama Donji Vakuf i Ključ na 4 lokacije.

LOT 2: Izrada projektne dokumentacije za uređenje rijeke Sane nizvodno od Gradskog mosta, desni rukavac u dužini od 370 m, Općina Ključ

AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE16.08.2026.9.450 KMPDV osnova nije poznata10Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije na 5 LOT-ova u lokalnim zajednicama Donji Vakuf i Ključ na 4 lokacije.

LOT 5: Izrada projektne dokumentacije za zaštitu i uređenje desne obale Sane uzvodno od vodenice i novoizgrađenje brane Zgon u dužini od cca 200 m, Općina Ključ

AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE16.08.2026.10.500 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnog projekta sanacije regionalne ceste R-437, dionica M17-viseći most OstrožacMINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K05.08.2026.6.200 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija glavnog projekta sanacije mosta preko rijeke Bosne (M17.1-001-636) u Žepču na cesti M17.1, dionica Žepče – Zavidovići - Ribnica, km 0+980JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.03.08.2026.2.380 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnog projekta za izgradnju novog mosta preko rijeke Dobrinje u naselju StupOPĆINA ILIDŽA20.07.2026.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade dokumentacije i vršenje nadzora iz komunalne oblasti

Izrada projekata niskogradnje

OPĆINA CENTAR SARAJEVO31.05.2026.55.188,90 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova na: Zamjena dilatacija na mostu (M17-012-301) preko rukavca Jablaničkog jezera, Ribići, na cesti M17, dionica Konjic - Jablanica 1, km 10+384JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.08.02.2026.5.100 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade Idejnog i Glavnog projekta konstruktivne sanacije, konzervatorsko-restauratorskih radova i proširenja, sa prethodnom izradom Elaborata ispitivanja slojeva mostovske konstrukcije na nacionalnom spomeniku ''Careva ćuprija''u SarajevuOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO28.12.2025.nije u izvoru4Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija glavnog projekta rekonstrukcije dvije raskrsnice na cesti M4.2, križanje sa M4.3 i M4.2 na lokalitetu Grupex sa poboljšanjem sigurnosti prometa na cesti M4.2, općina Velika KladušaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.07.12.2025.4.957,26 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija glavnog projekta: Rekonstrukcija raskrsnice cesta M1.8 i R 461 u Srebreniku, na cesti M1.8, dionica Orašje – TuzlaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.06.12.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije – glavnog projekta: Sanacija kolovoza (elemenata ceste) tunela M5-D16-56 Dariva, između mostova Dariva i Krečane, na cesti M5, dionica D16 Šeherćehajin most - Korija, km 1+412JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.03.12.2025.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada investiciono - tehničke dokumentacije za izgradnju gradske saobraćajnice Havin Most - Gnjilavac u CazinuJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND09.11.2025.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada dodatnog Elaborata eksproprijacije dionica Ozimice-Porpikuše-Kolizije sa željeznicamaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR30.10.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Iskolčenje parcela za potpunu/nepotpunu koliziju sa željeznicama dionica Ozimice-PoprikušeJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR07.10.2025.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49