Preskoči na sadržaj

Dobavljač

R&S D.O.O. SARAJEVO

R&S D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
VOGOŠĆA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200056290005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
1996 (30 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50127Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele10769
Postupci10061
Naručioci949

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

128.594.307,20 KMPDV osnova nije poznata
65.749.225,24 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 10757 / 10769 dodjela (99,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

12 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,92

Poznato: 10769 / 10769 (100 %)

Udio s jednom ponudom10,44 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Dodjele u konzorciju0,11 %

12 / 10769 · Samostalno: 10757

Prva dodjela: 27.11.2014. · Posljednja dodjela: 26.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

R&S D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 168 dodjelaOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO: 158 dodjelaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 152 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA: 141 dodjelaRADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 139 dodjelaJAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE, PREHRANE, VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI SARAJEVO: 119 dodjelaKANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA: 115 dodjelaZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 106 dodjelaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU: 106 dodjelaAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH: 105 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201416
2015521
2016682
2017762
2018749
2019776
20201011
2021986
2022939
20231102
20241199
20251160
2026 · Nepotpuna tekuća godina853
Nepoznata godina13
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201416 1123.120,74 KMPDV osnova nije poznata0,15 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2015521 2354.746.943,03 KMPDV osnova nije poznata4,84 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 521 / 521 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016682 2927.279.926,39 KMPDV osnova nije poznata6,33 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 682 / 682 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017762 2946.143.721,09 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 762 / 762 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2018749 2738.384.506,64 KMPDV osnova nije poznata6,96 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 749 / 749 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019776 3058.290.017,67 KMPDV osnova nije poznata7,21 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 776 / 776 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201011 3436.752.504,29 KMPDV osnova nije poznata9,39 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1011 / 1011 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2021986 3499.448.682,20 KMPDV osnova nije poznata9,16 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 985 / 986 dodjela (99,9 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2022939 35112.597.856,13 KMPDV osnova nije poznata8,72 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 938 / 939 dodjela (99,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20231102 42113.041.234,71 KMPDV osnova nije poznata10,23 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1102 / 1102 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241199 43616.613.367,34 KMPDV osnova nije poznata11,13 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1197 / 1199 dodjela (99,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20251160 43419.447.360,85 KMPDV osnova nije poznata10,77 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1154 / 1160 dodjela (99,48 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina853 35113.202.061,87 KMPDV osnova nije poznata7,92 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 853 / 853 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina13 52.623.004,25 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 13 dodjela (84,62 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS168 2.758.727,85 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 10769 dodjela

0,82 %

Nazivnik: 20489 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 168 / 168 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO158 455.746,05 KMPDV osnova nije poznata1,47 %

Nazivnik: 10769 dodjela

5,6 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 158 / 158 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU152 106.516,92 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 10769 dodjela

3,99 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 152 / 152 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA141 74.722,20 KMPDV osnova nije poznata1,31 %

Nazivnik: 10769 dodjela

3,82 %

Nazivnik: 3688 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 141 / 141 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE139 432.224,28 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 10769 dodjela

6,2 %

Nazivnik: 2242 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 139 / 139 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE, PREHRANE, VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI SARAJEVO119 50.363,49 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 10769 dodjela

3,42 %

Nazivnik: 3484 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 119 / 119 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA115 35.959,45 KMPDV osnova nije poznata1,07 %

Nazivnik: 10769 dodjela

8,03 %

Nazivnik: 1433 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE106 162.127,61 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 10769 dodjela

2,37 %

Nazivnik: 4478 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU106 1.179.701,53 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 10769 dodjela

3,94 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH105 143.481,92 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 10769 dodjela

8,31 %

Nazivnik: 1263 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 105 / 105 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO97 4.083.384,21 KMPDV osnova nije poznata0,9 %

Nazivnik: 10769 dodjela

0,89 %

Nazivnik: 10923 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 97 / 97 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MIRSAD PRNJAVORAC" VOGOŠĆA93 71.179,81 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 10769 dodjela

5,93 %

Nazivnik: 1568 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE92 2.517.213,90 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 10769 dodjela

1,11 %

Nazivnik: 8252 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO91 12.549.904,56 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 10769 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 91 / 91 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU90 137.935,57 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 10769 dodjela

2,81 %

Nazivnik: 3200 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA88 2.065.690,02 KMPDV osnova nije poznata0,82 %

Nazivnik: 10769 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 10952 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 88 / 88 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK87 157.890,09 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 10769 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 10222 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO86 223.492,58 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 10769 dodjela

4,44 %

Nazivnik: 1935 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 86 / 86 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA "DR. ZORAN MITROVIĆ" ROGATICA85 22.296,35 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 10769 dodjela

1,56 %

Nazivnik: 5437 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO81 121.215,26 KMPDV osnova nije poznata0,75 %

Nazivnik: 10769 dodjela

4,39 %

Nazivnik: 1846 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS019411161315171518141016
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO015201220312810412510
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU036885317263418159
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA001811231613151817136
RADIO-TELEVIZIJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE01220103326171610166
JAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE, PREHRANE, VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI SARAJEVO01151715124781131214
KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA21413181434107111162
ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE0524113554212926
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU0261081069101212165
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH04034912101710101511

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina10418
Ostale usluge239
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)29
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora18
Usluge održavanja i popravki18
Kompjuterske i uz njih vezane usluge15
Završni građevinski radovi12
Reklamne usluge i usluge marketinga11
Zakup5
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Telekomunikacijske usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina10418 122.403.550,87 KMPDV osnova nije poznata96,74 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 10406 / 10418 dodjela (99,88 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Ostale usluge239 3.186.077,45 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 239 / 239 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)29 195.470,15 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora18 175.317,75 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki18 15.656,20 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge15 1.997.791,40 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi12 435.243,46 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga11 25.782,05 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zakup5 147.598,50 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.700,10 KMPDV osnova nije poznata0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.204,25 KMPDV osnova nije poznata0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

415,02 KMPDV osnova nije poznata0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške4587
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3567
Štampani materijal i srodni proizvodi941
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu878
Odjeća, obuća, prtljag i pribor226
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)215
Hemijski proizvodi137
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost127
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)123
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema102
Ostale javne, društvene i lične usluge71
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta70
Usluge popravaka i održavanja56
Programski paketi i informacijski sistemi42
Industrijske mašine40
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema37
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor35
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali23
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi19
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu18
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške4587 62.343.024,15 KMPDV osnova nije poznata42,59 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 4584 / 4587 dodjela (99,93 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3567 40.997.030,87 KMPDV osnova nije poznata33,12 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 3561 / 3567 dodjela (99,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi941 8.506.204,20 KMPDV osnova nije poznata8,74 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 941 / 941 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu878 7.223.571,53 KMPDV osnova nije poznata8,15 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 878 / 878 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor226 1.121.521,32 KMPDV osnova nije poznata2,1 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 226 / 226 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)215 1.388.719,98 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 215 / 215 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi137 1.109.651,68 KMPDV osnova nije poznata1,27 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 137 / 137 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost127 4.353.211,28 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 127 / 127 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)123 809.529,27 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 123 / 123 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema102 504.771,75 KMPDV osnova nije poznata0,95 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 102 / 102 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge71 29.379,19 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 71 / 71 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta70 93.710,56 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja56 278.045,77 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi42 1.602.868,83 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 42 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine40 86.556,30 KMPDV osnova nije poznata0,37 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema37 417.425,34 KMPDV osnova nije poznata0,34 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor35 4.812.178,85 KMPDV osnova nije poznata0,33 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 35 dodjela (97,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali23 184.868,08 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi19 128.915,89 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu18 101.958,48 KMPDV osnova nije poznata0,17 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum7054
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2050
otvoreni postupak1654
pregovarački postupak bez objave obavještenja11
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum7054 10.207.647,25 KMPDV osnova nije poznata65,5 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 7054 / 7054 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2050 24.141.703,07 KMPDV osnova nije poznata19,04 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 2050 / 2050 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1654 93.972.579,45 KMPDV osnova nije poznata15,36 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1642 / 1654 dodjela (99,27 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja11 272.377,43 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine8801 111.071.993,13 KMPDV osnova nije poznata81,73 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 8790 / 8801 dodjela (99,88 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo4203 38.250.409,29 KMPDV osnova nije poznata39,03 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 4196 / 4203 dodjela (99,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1014 11.021.025,11 KMPDV osnova nije poznata9,42 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 1014 / 1014 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska742 5.831.896,89 KMPDV osnova nije poznata6,89 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 741 / 742 dodjela (99,87 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton646 4.101.348,29 KMPDV osnova nije poznata6 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 646 / 646 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo475 4.144.354,91 KMPDV osnova nije poznata4,41 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 475 / 475 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton370 9.377.093,03 KMPDV osnova nije poznata3,44 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 368 / 370 dodjela (99,46 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO226 1.009.056,49 KMPDV osnova nije poznata2,1 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 226 / 226 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton194 3.457.005,52 KMPDV osnova nije poznata1,8 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 194 / 194 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO114 547.976,21 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 114 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK113 328.228,66 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica112 612.935,77 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 112 / 112 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ROGATICA86 25.419,35 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 86 / 86 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO84 55.152,75 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde82 560.053,66 KMPDV osnova nije poznata0,76 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ79 532.074,79 KMPDV osnova nije poznata0,73 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine71 1.138.622,97 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 71 / 71 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton60 279.515,63 KMPDV osnova nije poznata0,56 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla56 953.739,46 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO56 1.317.568,53 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TRISAR-INN6 nije u izvoru0,06 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
GRAFOLADE & 77X72

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,02 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
BOSNIEN BUSINESS SYSTEMS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
STORIA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
COMTRADE SYSTEM INTEGRATION D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
QUB D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,01 %

Nazivnik: 10769 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1376

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 80

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 84,64 % · Nazivnik: 10769 dodjela

EU fondovi: 17 · Poznato: 17 / 10769 (0,16 %)

Pravni lijekovi: 81 · Poznato: 81 / 10769 (0,75 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
30.10.2024.30.10.2026.
30.10.2024.30.10.2026.
30.10.2024.30.10.2026.
30.10.2025.30.10.2026.
30.10.2025.30.10.2026.
30.10.2024.01.11.2026.
02.11.2023.03.11.2026.
03.11.2024.03.11.2026.
03.11.2024.03.11.2026.
04.11.2025.04.11.2026.
06.11.2024.05.11.2026.
19.11.2024.11.11.2026.
13.11.2025.13.11.2026.
16.11.2023.16.11.2026.
16.11.2025.16.11.2026.
18.11.2025.17.11.2026.
18.11.2025.17.11.2026.
19.11.2025.19.11.2026.
01.12.2024.24.11.2026.
01.12.2024.24.11.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 78 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Ugovor o nabavci polo majica za promociju usluge BH PostExpressJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO30.09.2026.29.952 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijala (P-590)DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE07.09.2026.240,35 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Protokolarni troškoviDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE06.09.2026.1.050 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka majica (vrsta T-shirt) za promociju usluge BH PostExpressJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO17.08.2026.19.900 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka majica za promociju BH PostExpressJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO02.06.2026.2.725 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe za dalju prodajuJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO05.05.2026.14.734,55 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavci i isporuci promo materijala - Kutije za PKI tokenJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO23.03.2026.9.310 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kutija za PKI tokenJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO23.03.2026.9.310 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

IT oprema za urede zemljišne administracije - Faza IFEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE16.02.2026.115.907,89 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

- Nabavka promotivnog materijala za potrebe projekta „TERRAIN - Twinning i angažman u prelazu na net-zero transportaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO09.11.2025.319,35 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Promotivni materijal P-540DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE06.11.2025.2.490,80 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka trakica i etuia plastičnih za akreditacijeJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO11.09.2025.3.300 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka promo materijala kutije za tokenJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO25.08.2025.4.800 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka higijenskih potrepštinaSTRUČNA SLUŽBA ZA RAZVOJ I MEĐUNARODNE PROJEKTE13.08.2025.221,38 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka promo materijala info dan IPA ADRION, P-600DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE28.07.2025.4.171 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka promotivnog materijalaDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE13.07.2025.1.701,75 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kopirnog papiraDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE13.07.2025.190 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Higijenski i kancelarijski materijal (P-510)DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE26.05.2025.1.130,81 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe za dalju prodajuJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO25.05.2025.18.172 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Plastični promotivni pultJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO23.03.2025.2.900 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 2050

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka - proizvodnja i instalacija energetskih blokovaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MALTA" SARAJEVO26.10.2026.22.075,95 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijala i tonera za potrebe Fonda za zaštitu okoliša Federacije BiH

Nabavka kancelarijskog materijala

FOND ZA ZAŠTITU OKOLIŠA FEDERACIJE BIH25.10.2026.21.040,22 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijala i tonera za potrebe Fonda za zaštitu okoliša Federacije BiH

Nabavka tonera

FOND ZA ZAŠTITU OKOLIŠA FEDERACIJE BIH25.10.2026.20.266,94 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka namještaja

Metalni ormar za arhivu

SUD BOSNE I HERCEGOVINE15.10.2026.800 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade reklamnog materijala za potrebe Univerziteta u TuzliJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI15.10.2026.35.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava promo materijala s tiskom za potrebe eTwinning projektaAGENCIJA ZA PREDŠKOLSKO, OSNOVNO I SREDNJE OBRAZOVANJE15.10.2026.7.497,99 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka kancelarijskog namještaja za opremanje kancelarija Ministarstva za nauku, visoko obrazovanje i mlade Kantona SarajevoMINISTARSTVO ZA NAUKU, VISOKO OBRAZOVANJE I MLADE KANTON SARAJEVO12.10.2026.23.339,69 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijala

Nabavka kancelarijskog materijala

OPĆINA TEŠANJ11.10.2026.13.915,36 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijala

Nabavka tonera

OPĆINA TEŠANJ11.10.2026.26.850,16 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka-proizvodnja i instalacija energetskih blokovaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA BUSULADŽIĆ"11.10.2026.16.510,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA I UGRADNJA INTEGRISANIH AC/DC NAPAJAJUĆIH ORMARAJU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA06.10.2026.11.777,68 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka-proizvodnja i instalacija energetskih blokovaJU OŠ "MEŠA SELIMOVIĆ"06.10.2026.16.510,52 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА КАНЦЕЛАРИЈСКИХ СТОЛИЦАAGENCIJA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.7.655,75 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanje čistoćeJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO30.09.2026.7.924,92 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kartonske ambalaže za potrebe J.U. Apoteka "Zdravlje" ZenicaJ.U. APOTEKA ZDRAVLJE ZENICA30.09.2026.17.685 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO29.09.2026.7.698,44 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka igli, šprica i braunila

BRAUNILE

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA GORAŽDE28.09.2026.2.484 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka higijenskih potrepština za potrebe Razvojne banke Federacije BiHRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE24.09.2026.16.944,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog i ostalog materijala za administraciju za potrebe DruštvaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO10.09.2026.29.141,50 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijalaJAVNO PREDUZEĆE "ŠUME TUZLANSKOG KANTONA" DIONIČKO DRUŠTVO KLADANJ10.09.2026.15.000 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 07:19