Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SOFTNET DOO SARAJEVO

SOFTNET DOO SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201051600002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2005 (21 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49867Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele70
Postupci65
Naručioci24

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

545.890,06 KMPDV osnova nije poznata
279.109,16 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,71

Poznato: 70 / 70 (100 %)

Udio s jednom ponudom5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 70 · Samostalno: 70

Prva dodjela: 16.02.2015. · Posljednja dodjela: 21.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SOFTNET DOO SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.CENTRALNO GRIJANJE D.D.: 8 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 7 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 7 dodjelaAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU BIH: 6 dodjelaCENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO: 4 dodjelaKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaAGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU: 3 dodjelaMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE: 3 dodjelaURED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH: 3 dodjelaAGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20162
20171
20182
20191
20201
20212
20225
20233
202417
202516
2026 · Nepotpuna tekuća godina19
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.800 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

214.400 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.800 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.096 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.620 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.458 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.306 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 412.546 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

331.566,50 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202417 13185.349,08 KMPDV osnova nije poznata24,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202516 1262.555,18 KMPDV osnova nije poznata22,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina19 13224.393,30 KMPDV osnova nije poznata27,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.8 13.194 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 1595 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH7 107.716,80 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS7 18.420 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 20460 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU BIH6 8.424 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

1,28 %

Nazivnik: 469 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.299,96 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 580 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.640 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.120 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1441 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.964 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 1063 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.816 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1425 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.716 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 907 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA POSLOVE SA STRANCIMA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.564 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,49 %

Nazivnik: 610 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.400 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2943 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA STATISTIKU BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.791,12 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 305 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.970 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2809 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO FINANSIJA I TREZORA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.369 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 679 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA ZAŠTITU LIČNIH PODATAKA U BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.428 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 293 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

133.020 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2391 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.576 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3438 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.044 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 931 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO VANJSKIH POSLOVA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

73.680 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 510 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
CENTRALNO GRIJANJE D.D.111111110000
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH000000000205
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS000000000232
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU BIH000000010122
CENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO000000020200
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO000000000111
AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU000000010101
MINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE000000000111
URED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH000000100011
AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE000000000021

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge24
Telekomunikacijske usluge24
Kompjuterske i uz njih vezane usluge20
Kupovina1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge24 175.296,96 KMPDV osnova nije poznata34,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge24 135.617,10 KMPDV osnova nije poznata34,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge20 225.696 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.900 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

380 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška57
Poštanske i telekomunikacijske usluge7
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema4
Usluge popravaka i održavanja2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška57 467.164,76 KMPDV osnova nije poznata81,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge7 56.749,30 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.412 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.580 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.280 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum48
otvoreni postupak15
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum48 132.380,30 KMPDV osnova nije poznata68,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak15 338.436,76 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 75.073 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine24 200.011,18 KMPDV osnova nije poznata34,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton9 25.794 KMPDV osnova nije poznata12,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla8 13.194 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA8 13.194 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo6 151.956 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134.316 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

133.020 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13,18 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.296 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13,18 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 15

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 78,57 % · Nazivnik: 70 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 70 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 70 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
31.10.2023.31.10.2026.
31.01.2024.30.12.2026.
07.10.2024.30.12.2026.
19.01.2026.26.10.2027.
19.01.2026.26.10.2027.
31.12.2024.30.12.2027.
15.01.2026.15.01.2028.
29.04.2026.29.04.2028.
29.04.2026.29.04.2028.
19.08.2026.19.08.2028.
14.09.2026.06.09.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 70

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Optički linkAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU BIH21.10.2026.2.988 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga fiksne telefonijeMINISTARSTVO FINANSIJA I TREZORA BIH14.09.2026.14.746,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Urgentne popravke računarske opreme (za potrebe internet konekcije - Institut za fizijatriju Ilidža)UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS09.09.2026.2.280 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge stalnog linka sa prostorijama Vijeća ministara BiHAGENCIJA ZA ZAŠTITU LIČNIH PODATAKA U BIH26.08.2026.2.988 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge zakupa vodova za potrebe Informacionog sistema UIO

LOT 4- Bana Lazarevića bb, Banja Luka- Branka Popovića 312, Banja Luka, Centralno skladište

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH19.08.2026.3.228 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga stalnog pristupa internetuMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE30.06.2026.2.988 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

LOT 3036 - USLUGA PRUŽANJA STALNE INTERNET KONEKCIJEKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO17.06.2026.5.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA USLUGA KORIŠTENJA INTERNET MREŽESLUŽBA ZA POSLOVE SA STRANCIMA28.05.2026.4.188 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge sekundarne stalne internet veze;MINISTARSTVO VANJSKIH POSLOVA BOSNE I HERCEGOVINE17.05.2026.73.680 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Internet uslugeAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU BIH04.05.2026.540 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga zakupa vodova za potrebe informacionog sistema UIO

LOT 5 - RC Sarajevo, Zmaja od Bosne 47 b – Zenica, Dr. Adolfa Goldbergera 5, kancelarija PDV

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH29.04.2026.41.839,20 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga zakupa vodova za potrebe informacionog sistema UIO

LOT 8 - RC Sarajevo, Zmaja od Bosne 47 b – Vogošća, Igmanska 36, Carinski referat Vogošća

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH29.04.2026.14.601,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga backup internet linka-internet konekcije 100/50 Mpbs (Podhrastovi, ulica Bardakčije 90,71000 Sarajevo)UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS23.04.2026.4.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga internet linkova za filijalu Agencije u Banja LuciAGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE02.03.2026.580 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pristup internetu za potrebe Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i Hercegovine

LOT 2 - Pristup internetu za potrebe rezervnog data centra VSTV-a BiH u Banja Luci

VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE24.02.2026.1.870 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga interneta za potrebe Agencije za antidoping kontrolu BiHAGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU16.02.2026.2.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka interneta za 2026. godinu (simetrični)URED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH29.01.2026.2.484 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga zakupa vodova za potrebe Informacionog sistema UIO

LOT 58 - Zakup voda za potrebe Informacionog sistema UIO na relaciji: RC Sarajevo, Zmaja od Bosne 47b - Sarajevo, Rajlovac Braće Baljić 1C, CI Sarajevo

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH19.01.2026.25.896 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga zakupa vodova za potrebe Informacionog sistema UIO

LOT 65 - Zakup voda za potrebe Informacionog sistema UIO na relaciji: RC Sarajevo, Zmaja od Bosne 47b - Ilidža, Aerodromska bb, GP Aerodrom Sarajevo

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH19.01.2026.16.536 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga internet linkova za sjedište Agencije u Sarajevu i filijale u Mostaru i Banja Luci

Nabavka internet linkova za filijalu Agencije u Banja Luci

AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE21.12.2025.708 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05