Preskoči na sadržaj

Dobavljač

UGARAK-PRODUKT D.O.O.

UGARAK-PRODUKT D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
VISOKO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218241270009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49816Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele18
Postupci18
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

221.644,16 KMPDV osnova nije poznata
113.324,86 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,33

Poznato: 18 / 18 (100 %)

Udio s jednom ponudom5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Dodjele u konzorciju5,56 %

1 / 18 · Samostalno: 17

Prva dodjela: 24.04.2017. · Posljednja dodjela: 06.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

UGARAK-PRODUKT D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA TERAPIJSKA ZAJEDNICA - KAMPUS KANTONA SARAJEVO: 2 dodjelaUNIVERZITET U SARAJEVU JAVNA NAUČNA USTANOVA ORIJENTALNI INSTITUT U SARAJEVU: 2 dodjelaAKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO: 1 dodjelaGRAD VISOKO: 1 dodjelaUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 1 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaOPĆINSKI SUD U VISOKOM: 1 dodjelaOPĆINSKI SUD KAKANJ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20174
20183
20191
20201
20212
20221
20233
20241
20251
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

352.792,37 KMPDV osnova nije poznata22,22 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

310.477,68 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.158,18 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.212 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.546,58 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1129 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.706 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.876 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1134.253,35 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.493 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.546,58 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1812 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.324,47 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1276 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA TERAPIJSKA ZAJEDNICA - KAMPUS KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.258,41 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 963 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U SARAJEVU JAVNA NAUČNA USTANOVA ORIJENTALNI INSTITUT U SARAJEVU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.645,02 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

1,07 %

Nazivnik: 187 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.212 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1474 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD VISOKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.665,17 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1254 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.158,18 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0 %

Nazivnik: 20497 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

505,98 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 8253 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U VISOKOM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 816 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.107 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 449 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "MEHMEDALIJA MAK DIZDAR" DOBRINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.493 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,84 %

Nazivnik: 119 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MEDRESA "OSMAN-EF.REDŽOVIĆ" VISOKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134.253,35 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

7,69 %

Nazivnik: 13 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU GAZI HUSREV-BEGOVA MEDRESA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.876 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.599 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 253 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO0000200000
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO0100010000
JAVNA USTANOVA TERAPIJSKA ZAJEDNICA - KAMPUS KANTONA SARAJEVO2000000000
UNIVERZITET U SARAJEVU JAVNA NAUČNA USTANOVA ORIJENTALNI INSTITUT U SARAJEVU1100000000
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO0001000000
GRAD VISOKO1000000000
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS0010000000
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0100000000
OPĆINSKI SUD U VISOKOM0000001000
OPĆINSKI SUD KAKANJ0000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina11
Usluge održavanja i popravki3
Završni građevinski radovi3
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina11 207.432,59 KMPDV osnova nije poznata61,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.135,39 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.918 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.158,18 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi9
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)6
Usluge popravaka i održavanja3
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi9 161.238,95 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)6 189.364,99 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.135,39 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.158,18 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum16
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum16 42.725,64 KMPDV osnova nije poznata88,89 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.665,17 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134.253,35 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine17 221.138,18 KMPDV osnova nije poznata94,44 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 17 dodjela (94,12 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo9 24.137,01 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton7 192.842,99 KMPDV osnova nije poznata38,89 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
VISOKO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.989,64 KMPDV osnova nije poznata22,22 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.107 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MUALVIS D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DPS Elektro1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,44 % · Nazivnik: 18 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 18 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 18 (5,56 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka i ugradnja PVC prozora – JU „Dom zdravlja“ VisokoGRAD VISOKO02.11.2017.44.665,17 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 10:12