Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ZAMBAKOVIC DOO

ZAMBAKOVIC DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201471480002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 56687Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 49833Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele25
Postupci25
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

61.051,75 KMPDV osnova nije poznata
31.215,26 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 25 / 25 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 25 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 25 · Samostalno: 25

Prva dodjela: 10.12.2015. · Posljednja dodjela: 26.10.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ZAMBAKOVIC DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO: 3 dodjelaKANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA "DEVETA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA: 3 dodjelaJU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA: 3 dodjelaFARMACEUTSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ": 2 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 1 dodjelaJU PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO: 1 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 1 dodjelaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20164
20175
20184
20191
20201
20221
20235
20242
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.990 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.221,01 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 213.195,71 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

310.681,94 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.800 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1670 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.880 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 48.513,60 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.090,94 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.008,55 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.673,18 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 826 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.680 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1912 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DEVETA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.807,52 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1709 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.775,44 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 845 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FARMACEUTSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.717,71 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

2,8 %

Nazivnik: 107 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.984,50 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 7765 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

670 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.300,24 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 737 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2832 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.800 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2508 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.008,55 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4482 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

230,77 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1258 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

850 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2504 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.153,84 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1846 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202022202320242025
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO0000001110
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO1200000000
JAVNA USTANOVA "DEVETA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA0000000210
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA0021000000
FARMACEUTSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU0030000000
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"0002000000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO0000010000
JU PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO0100000000
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO0001000000
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.0000100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina22
Ostale usluge2
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina22 56.635,25 KMPDV osnova nije poznata88 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.506,50 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

910 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje17
Usluge popravaka i održavanja4
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Građevinski radovi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje17 53.550,24 KMPDV osnova nije poznata68 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.685,44 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.403,76 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.403,76 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.008,55 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum25
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum25 61.051,75 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine25 61.051,75 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo21 56.342,43 KMPDV osnova nije poznata84 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 25 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 25 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 25 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 25

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Adaptacija kabineta direktora-kuhinja sa zidnom oblogomZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE26.10.2025.2.008,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog namještajaZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO25.12.2024.5.687,18 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

MATERIJAL ZA ODRZAVANJEJAVNA USTANOVA "DEVETA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA10.06.2024.1.403,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Školski ormarićiJU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO30.12.2023.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

MATERIJAL ZA TEKUĆE ODRŽAVANJEJAVNA USTANOVA "DEVETA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA22.12.2023.720 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

MATERIJAL ZA TEKUĆE ODRŽAVANJEJAVNA USTANOVA "DEVETA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA22.12.2023.683,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NamještajJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO20.12.2023.3.153,84 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka namjestaja za kuhinjuZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO08.05.2023.3.106 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog namjestaja-uredskog namjestajaZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO02.11.2022.5.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog inventaraJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO24.03.2020.670 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada pulta i ormara za službeni ulaz Lutrije BiHLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.06.01.2019.1.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

TROŠKOVI TEK.ODRŽAV.-POPRAVKA NAMJEŠTAJA U PROD.BOR.JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA06.11.2018.297,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada i nabavka namještaja za Odsjek za urologijuJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"14.10.2018.2.878,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski pločasti namještaj – opremanje kancelarijskog prostora za potrebe Odjeljenja za neurologijuJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"09.04.2018.2.106 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA I MONTAŽA PLOČASTOG NAMJEŠTAJA ZA ŠALTER SALU OPĆINEOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO07.02.2018.5.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistemi za arhiviranje spisaFARMACEUTSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU15.06.2017.5.955,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski namještajFARMACEUTSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU15.06.2017.2.488,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka stolica IIJU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA31.05.2017.628 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka stolicaJU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA02.04.2017.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Laboratorijski namještajFARMACEUTSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU06.02.2017.3.273,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 11:38