Preskoči na sadržaj

Dobavljač

INDUSTRIJA 4B D.O.O. KAKANJ

INDUSTRIJA 4B D.O.O. KAKANJ: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KAKANJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218599230009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2008 (18 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49751Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele504
Postupci503
Naručioci24

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.585.865,48 KMPDV osnova nije poznata
3.367.299,55 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 502 / 504 dodjela (99,6 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,58

Poznato: 504 / 504 (100 %)

Udio s jednom ponudom12,9 %

Nazivnik: 504 dodjela

Dodjele u konzorciju0,4 %

2 / 504 · Samostalno: 502

Prva dodjela: 13.01.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

INDUSTRIJA 4B D.O.O. KAKANJ

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 127 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 90 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 79 dodjelaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 40 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 35 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 25 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK: 20 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA: 15 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 13 dodjelaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 13 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201550
201665
2017103
201854
201935
202027
202125
202233
202326
202440
202525
2026 · Nepotpuna tekuća godina21
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201550 13354.044,33 KMPDV osnova nije poznata9,92 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201665 11427.068,37 KMPDV osnova nije poznata12,9 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017103 13839.005,30 KMPDV osnova nije poznata20,44 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201854 11495.000,41 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201935 8217.271,44 KMPDV osnova nije poznata6,94 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202027 11333.290,05 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202125 1194.107,24 KMPDV osnova nije poznata4,96 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202233 111.147.275,77 KMPDV osnova nije poznata6,55 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 33 dodjela (96,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202326 9675.042,01 KMPDV osnova nije poznata5,16 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202440 11671.061,38 KMPDV osnova nije poznata7,94 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 40 dodjela (97,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202525 11897.813,59 KMPDV osnova nije poznata4,96 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina21 8434.885,59 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ127 248.579,16 KMPDV osnova nije poznata25,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

1,76 %

Nazivnik: 7216 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 127 / 127 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA90 1.331.770,28 KMPDV osnova nije poznata17,86 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA79 283.408,53 KMPDV osnova nije poznata15,67 %

Nazivnik: 504 dodjela

1,68 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI40 1.824.993,58 KMPDV osnova nije poznata7,94 %

Nazivnik: 504 dodjela

1,21 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 38 / 40 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA35 89.968,73 KMPDV osnova nije poznata6,94 %

Nazivnik: 504 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ25 508.960,84 KMPDV osnova nije poznata4,96 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 3615 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK20 84.499,99 KMPDV osnova nije poznata3,97 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA15 685.807 KMPDV osnova nije poznata2,98 %

Nazivnik: 504 dodjela

1,34 %

Nazivnik: 1116 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK13 18.110,85 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA13 85.968,90 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.10 61.022,85 KMPDV osnova nije poznata1,98 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 2511 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI9 1.223.600,96 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.7 72.838,10 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 5966 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ5 1.032,80 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3782 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.175,75 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2503 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

355,12 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6959 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

755 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1247 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

672 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5243 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA BOSANSKO NARODNO POZORISTE ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.684 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 983 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.712,50 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ1325331664183774
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA6221414133015453
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA8027702757727
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI845212153630
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA338563142000
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ023135321122
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK321114502100
RUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA105100000710
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK121441000000
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA312001100302

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina487
Ostale usluge10
Usluge održavanja i popravki6
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina487 6.321.457,64 KMPDV osnova nije poznata96,63 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 486 / 487 dodjela (99,79 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge10 196.314 KMPDV osnova nije poznata1,98 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 65.393,84 KMPDV osnova nije poznata1,19 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.700 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)154
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu84
Hemijski proizvodi76
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali50
Industrijske mašine39
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo35
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje25
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta19
Ostale javne, društvene i lične usluge8
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi7
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi6
Usluge popravaka i održavanja4
Građevinski radovi3
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)154 692.616,14 KMPDV osnova nije poznata30,56 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 153 / 154 dodjela (99,35 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu84 620.730,79 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi76 1.453.270,51 KMPDV osnova nije poznata15,08 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 76 / 76 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali50 937.591,86 KMPDV osnova nije poznata9,92 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine39 779.667,79 KMPDV osnova nije poznata7,74 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo35 614.349,47 KMPDV osnova nije poznata6,94 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje25 1.107.112,48 KMPDV osnova nije poznata4,96 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta19 90.296,30 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge8 191.116,50 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi7 15.486,75 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi6 155.121 KMPDV osnova nije poznata1,19 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.951,34 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.000 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

424,54 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.640 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.700 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum360
otvoreni postupak79
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda64
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum360 695.866,92 KMPDV osnova nije poznata71,43 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 360 / 360 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak79 5.007.576,34 KMPDV osnova nije poznata15,67 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 77 / 79 dodjela (97,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda64 726.422,22 KMPDV osnova nije poznata12,7 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

156.000 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine475 6.427.772,39 KMPDV osnova nije poznata94,25 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 473 / 475 dodjela (99,58 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Republika Srpska29 158.093,09 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo14 83.238,60 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton11 3.743,92 KMPDV osnova nije poznata2,18 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica6 2.711,12 KMPDV osnova nije poznata1,19 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ5 1.032,80 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.027,12 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

755 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.600 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.600 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.600 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TEMM-TUZLA D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,4 %

Nazivnik: 504 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 14

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 84,33 % · Nazivnik: 504 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 504 (0,2 %)

Pravni lijekovi: 4 · Poznato: 4 / 504 (0,79 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
21.10.2024.21.04.2027.
04.12.2025.04.12.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka dijelova - Potpore lisnatog gibnja za E vagoneJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE03.04.2023.5.500 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 504

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
PEGLA ZA TOPLO VULKANIZIRANJE GUMENOG PLATNARUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI11.10.2026.223.552 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pribor i materijal za mašinsko održavanje /KLINGERIT/RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA29.09.2026.1.653,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Semering 60x90x8 NBR 70RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ24.09.2026.15,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka brtvenog materijala (tesnit, guma u ploči, silikon, ljepila, tečni metali, rezervni dijelovi za drenažne pumpe, elastično brtvljenje i lijepljenje) za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA31.08.2026.9.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sastav za izradu sastava transportne gumene trake /Ljepilo sa utvrđivačem za spajanje trake hladnom vulkanizacijom i prateći pribor/RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA02.08.2026.15.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pumpa za vulkanizersku presuRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA02.08.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zaptivni materijal za hidraulične sistemeRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA21.07.2026.723,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Remenovi za pogon prerade ugljaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA14.07.2026.1.621,16 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni diejlovi pegle za toplu vulkanizacijuRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA02.07.2026.8.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lojnata zaptivna pletenicaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA07.05.2026.5.979,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Semering 58x80x12 NBR 70 i semering 130x160x15 NBR 70RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ04.05.2026.50,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka gume SBR za izradu scenografijeJAVNA USTANOVA BOSANSKO NARODNO POZORISTE ZENICA27.04.2026.532 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal, alat i pribor za vulkanizacijuRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA15.04.2026.90.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Semering i zaptivkaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA12.04.2026.1.459,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka spojki, dijelova vijenaca i kompenzatora na ventilatorskom postrojenju Bloka 6 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ22.03.2026.33.800 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka stezne spojnice za kiper B za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ03.03.2026.780 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka motorreduktora dozera za potrebe pretovarnog sistemaRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ17.02.2026.25.948,03 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za kompresore, filtera i sigurnosnih ventila za potrebe pogona HE Salakovac Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA04.02.2026.8.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ljepilo SC 200 i učvrščivaćRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ02.02.2026.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zaštitnih folija (guma)F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE12.01.2026.424,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59