Preskoči na sadržaj

Dobavljač

KM TRADE D.O.O.

KM TRADE D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
VISOKO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218204070008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
1999 (27 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43417Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 49765Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele1044
Postupci815
Naručioci111

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

149.207.407,04 KMPDV osnova nije poznata
76.288.535,83 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 1044 / 1044 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,12

Poznato: 1044 / 1044 (100 %)

Udio s jednom ponudom34,1 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 1044 · Samostalno: 1044

Prva dodjela: 08.12.2014. · Posljednja dodjela: 14.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

KM TRADE D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE: 118 dodjelaМИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ: 100 dodjelaAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU: 64 dodjelaGRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 57 dodjelaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU: 46 dodjelaDIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA: 43 dodjelaMUP KANTONA SARAJEVO: 39 dodjelaMUP TK - UPRAVA POLICIJE: 33 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 31 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 27 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20143
201579
2016107
201772
201883
201984
202081
202188
202265
202374
202472
2025134
2026 · Nepotpuna tekuća godina76
Nepoznata godina26
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20143

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.880 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201579 244.605.260,29 KMPDV osnova nije poznata7,57 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016107 3110.561.682,43 KMPDV osnova nije poznata10,25 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 107 / 107 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201772 268.708.408,06 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201883 286.380.748,07 KMPDV osnova nije poznata7,95 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201984 325.695.756,87 KMPDV osnova nije poznata8,05 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202081 354.126.340,51 KMPDV osnova nije poznata7,76 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202188 315.085.170,14 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 88 / 88 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202265 2811.721.062,49 KMPDV osnova nije poznata6,23 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202374 2913.001.512,72 KMPDV osnova nije poznata7,09 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 74 / 74 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202472 3319.240.348,82 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025134 3334.237.544,42 KMPDV osnova nije poznata12,84 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 134 / 134 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina76 3423.013.984,23 KMPDV osnova nije poznata7,28 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 76 / 76 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina26 22.817.707,99 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE118 6.618.723,81 KMPDV osnova nije poznata11,3 %

Nazivnik: 1044 dodjela

3,24 %

Nazivnik: 3639 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ100 47.861.620,79 KMPDV osnova nije poznata9,58 %

Nazivnik: 1044 dodjela

9,13 %

Nazivnik: 1095 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 100 / 100 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU64 5.303.218,30 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 1044 dodjela

2 %

Nazivnik: 3195 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE57 6.999.741,25 KMPDV osnova nije poznata5,46 %

Nazivnik: 1044 dodjela

1,23 %

Nazivnik: 4631 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU46 1.143.912,35 KMPDV osnova nije poznata4,41 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 6424 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA43 5.348.847 KMPDV osnova nije poznata4,12 %

Nazivnik: 1044 dodjela

4,36 %

Nazivnik: 987 dodjela

2014 – 2022Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP KANTONA SARAJEVO39 8.628.541,92 KMPDV osnova nije poznata3,74 %

Nazivnik: 1044 dodjela

3,47 %

Nazivnik: 1123 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP TK - UPRAVA POLICIJE33 22.658.506,89 KMPDV osnova nije poznata3,16 %

Nazivnik: 1044 dodjela

5,69 %

Nazivnik: 580 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH31 2.273.519,50 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 15759 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO27 21.764,26 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 10886 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE27 12.273.338,51 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 3759 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA POLICIJE MUP-A BPK27 3.397.323,63 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 1044 dodjela

8,46 %

Nazivnik: 319 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB26 1.830.425,75 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 1044 dodjela

3,11 %

Nazivnik: 835 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE24 789.052,47 KMPDV osnova nije poznata2,3 %

Nazivnik: 1044 dodjela

5,78 %

Nazivnik: 415 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE21 1.555.140,74 KMPDV osnova nije poznata2,01 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 2150 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO20 1.658.212,35 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA20 796.199,76 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 1044 dodjela

1,21 %

Nazivnik: 1649 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE19 553.987,99 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 1044 dodjela

3,58 %

Nazivnik: 531 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO16 1.758.347,31 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 1044 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE14 278.594,65 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 1044 dodjela

1,32 %

Nazivnik: 1062 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026Nepoznata godina
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE044841617137392850
МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ000512125451163190
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU0059100407003125
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE0610283114223510
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU07957443322000
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA110884245100000
MUP KANTONA SARAJEVO0181530030000000
MUP TK - UPRAVA POLICIJE00000231673650
BRČKO DISTRIKT BIH01210417153240
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO15403711002210

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina983
Usluge održavanja i popravki42
Ostale usluge13
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)4
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Telekomunikacijske usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina983 148.583.300,59 KMPDV osnova nije poznata94,16 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 983 / 983 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki42 510.044,94 KMPDV osnova nije poznata4,02 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge13 55.521,51 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.640 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.900 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema623
Odjeća, obuća, prtljag i pribor229
Usluge popravaka i održavanja44
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu26
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta23
Hemijski proizvodi20
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu18
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)18
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje14
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)12
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije11
Industrijske mašine7
Štampani materijal i srodni proizvodi6
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške6
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor6
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema5
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Usluge obrazovanja i osposobljavanja3
Poljoprivredne mašine1
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema623 120.641.565,52 KMPDV osnova nije poznata59,67 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 623 / 623 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor229 20.544.476,71 KMPDV osnova nije poznata21,93 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 229 / 229 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja44 515.316,22 KMPDV osnova nije poznata4,21 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu26 7.017.377,05 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta23 168.597,93 KMPDV osnova nije poznata2,2 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi20 290.803,72 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu18 90.520,36 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)18 265.978,29 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje14 924.255,13 KMPDV osnova nije poznata1,34 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)12 86.154,09 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije11 15.916,30 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine7 315.106,04 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi6 16.578,24 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške6 83.744,87 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor6 536.990,40 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema5 113.119,74 KMPDV osnova nije poznata0,48 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.140,29 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.000 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72.625 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.400 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum390
otvoreni postupak295
ograničeni postupak172
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda113
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice66
pregovarački postupak bez objave obavještenja8
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum390 1.110.267,51 KMPDV osnova nije poznata37,36 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 390 / 390 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak295 59.021.706,57 KMPDV osnova nije poznata28,26 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 295 / 295 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ograničeni postupak172 80.314.777,66 KMPDV osnova nije poznata16,48 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 172 / 172 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda113 2.105.302,91 KMPDV osnova nije poznata10,82 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice66 5.852.681,39 KMPDV osnova nije poznata6,32 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja8 802.671 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine668 108.871.012,95 KMPDV osnova nije poznata63,98 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 668 / 668 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo209 59.889.902,99 KMPDV osnova nije poznata20,02 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 209 / 209 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska52 12.439.790,10 KMPDV osnova nije poznata4,98 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton50 23.941.024,39 KMPDV osnova nije poznata4,79 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo38 2.401.858,57 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine32 2.274.246 KMPDV osnova nije poznata3,07 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde32 3.442.343,63 KMPDV osnova nije poznata3,07 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton29 1.864.883,89 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton19 1.899.525,10 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO19 1.775.189,19 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton18 4.537.840,50 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton10 628.023 KMPDV osnova nije poznata0,96 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO10 237.967,06 KMPDV osnova nije poznata0,96 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA8 269.860,72 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO5 184.386,32 KMPDV osnova nije poznata0,48 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 104

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

118.720,50 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

204.316 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.800 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Konjic3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.410 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.353,50 KMPDV osnova nije poznata0,29 %

Nazivnik: 1044 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 101

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 71,74 % · Nazivnik: 1044 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 1044 (0 %)

Pravni lijekovi: 65 · Poznato: 65 / 1044 (6,23 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
15.12.2025.15.12.2026.
15.12.2025.15.12.2026.
15.12.2025.15.12.2026.
18.10.2023.18.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
23.10.2023.23.10.2027.
26.10.2025.25.10.2027.
24.02.2026.24.02.2028.
22.07.2026.23.07.2028.
09.08.2026.09.08.2028.
20.09.2026.19.08.2028.
09.09.2026.10.09.2028.
20.09.2026.19.09.2028.
20.09.2026.19.09.2028.
20.09.2026.19.09.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 5 / 5 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka polo majicaMINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2025.7.060 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA ROBNIH REZERVI U HTZ OPREMI - OPREMA POSEBNE NAMJENEDIREKCIJA ROBNE REZERVE KANTONA SARAJEVO19.07.2023.85.462,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и испорука три термалне камере са системом мјерења температуре за потребе Полиције, Дома здравља и БолницеBRČKO DISTRIKT BIH20.04.2020.9.900 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zaštitne naočale (735 komada)FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE01.04.2020.5.590,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

качкети за полицијуKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA ISTOČNO SARAJEVO11.08.2015.2.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1044

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
„Nabavka opreme za opremanje spasilačkih timova u Odsjeku CZ – 6 LOT-ova“

Komplet oprema za rad u otežanim uslovima

BRČKO DISTRIKT BIH14.10.2026.3.400 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opreme za policiju (palice)MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZE-DO KANTONA-UPRAVA POLICIJE01.10.2026.8.019 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka seta za nasilno otvaranje vrata i ručnog metal detektoraF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE27.09.2026.11.750 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opreme za policijske službenike PU IlijašOPĆINA ILIJAŠ27.09.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba - bojeva municija ( metci ) za službeno naoružanjeKAZNENO POPRAVNI ZAVOD PT BIHAĆ22.09.2026.1.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХТЗ опрема и радна одјећа и обућа

Тактичка одјећа - ЛОТ 2

АГЕНЦИЈА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕ ДОКУМЕНТЕ, ЕВИДЕНЦИЈУ И РАЗМЈЕНУ ПОДАТАКА БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ20.09.2026.10.430 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sastavnih dijelova policijske taktičke uniforme

Nabavka kapa

SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE20.09.2026.10.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sastavnih dijelova policijske taktičke uniforme

Nabavka košulja dugih rukava i pantalona

SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE20.09.2026.43.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sastavnih dijelova policijske taktičke uniforme

Nabavka kratkih jakni

SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE20.09.2026.19.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sastavnih dijelova policijske taktičke uniforme

Nabavka majica

SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE20.09.2026.35.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sastavnih dijelova policijske taktičke uniforme

Nabavka taktičkih čizama i patika

SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE20.09.2026.53.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka baterija za dron AUTEL AlphaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB20.09.2026.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka panciraFEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE16.09.2026.60.000 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka municijeAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU14.09.2026.879.240 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka teleskopskih taktičkih ljestviF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE14.09.2026.8.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka 1 (jednog) višenamjenskog vatrogasnog vozila i 1 (jednog) specijalnog kompaktnog vatrogasnog vozila za potrebe Službe za zaštitu od požara Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO09.09.2026.815.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Opremanje službi zaštite i spašavanja (uniforme)OPĆINA ILIJAŠ08.09.2026.51.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavke roba: "Odjeća i obuća, dopunski dijelovi odjeće i oprema pripadnika civilne zaštite i radne cipele- ljetne terenske ".KANTONALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE BPK-A GORAŽDE08.09.2026.16.920 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nastavak za antifone PTT kablo.UPRAVA POLICIJE MUP-A BPK06.09.2026.5.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ХТЗ опрема и радна одјећа и обућа

Тактичка обућа - ЛОТ 3

АГЕНЦИЈА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕ ДОКУМЕНТЕ, ЕВИДЕНЦИЈУ И РАЗМЈЕНУ ПОДАТАКА БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ31.08.2026.5.450 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08