Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EDUCA D.O.O.

EDUCA D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227436190009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49738Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele509
Postupci508
Naručioci209

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.934.636,79 KMPDV osnova nije poznata
3.545.623,49 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 508 / 509 dodjela (99,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,41

Poznato: 509 / 509 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,82 %

Nazivnik: 509 dodjela

Dodjele u konzorciju0,2 %

1 / 509 · Samostalno: 508

Prva dodjela: 22.03.2015. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EDUCA D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.SVEUČILIŠTE U MOSTARU: 15 dodjelaOPĆINA PROZOR-RAMA: 14 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA MOSTAR: 13 dodjelaJP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.: 12 dodjelaOPĆINA POSUŠJE: 10 dodjelaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC: 10 dodjelaUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR: 9 dodjelaSVEUČILIŠTE U MOSTARU FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA: 8 dodjelaJU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA: 7 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" BILEĆA: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201522
201628
201714
201816
201919
202017
202125
202255
202370
202482
202584
2026 · Nepotpuna tekuća godina77
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201522 1368.518 KMPDV osnova nije poznata4,32 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201628 18107.254,81 KMPDV osnova nije poznata5,5 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201714 1354.185,20 KMPDV osnova nije poznata2,75 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201816 16278.021,96 KMPDV osnova nije poznata3,14 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201919 18106.829,01 KMPDV osnova nije poznata3,73 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202017 16127.978,31 KMPDV osnova nije poznata3,34 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202125 2287.197,90 KMPDV osnova nije poznata4,91 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202255 41534.415,83 KMPDV osnova nije poznata10,81 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202370 551.217.646,02 KMPDV osnova nije poznata13,75 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202482 581.368.697,40 KMPDV osnova nije poznata16,11 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202584 592.047.937,97 KMPDV osnova nije poznata16,5 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina77 53935.954,38 KMPDV osnova nije poznata15,13 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 76 / 77 dodjela (98,7 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU15 1.382.792 KMPDV osnova nije poznata2,95 %

Nazivnik: 509 dodjela

0,81 %

Nazivnik: 1856 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA PROZOR-RAMA14 677.538,50 KMPDV osnova nije poznata2,75 %

Nazivnik: 509 dodjela

1,21 %

Nazivnik: 1156 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA MOSTAR13 61.339,95 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 509 dodjela

11,82 %

Nazivnik: 110 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.12 18.195,33 KMPDV osnova nije poznata2,36 %

Nazivnik: 509 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 2952 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA POSUŠJE10 173.423,28 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 509 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 1072 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC10 66.071,80 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 509 dodjela

5,59 %

Nazivnik: 179 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR9 26.591,90 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 509 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 3278 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA8 20.597,80 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 509 dodjela

5,59 %

Nazivnik: 143 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA7 17.508 KMPDV osnova nije poznata1,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

3,98 %

Nazivnik: 176 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" BILEĆA7 16.988,80 KMPDV osnova nije poznata1,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

2,62 %

Nazivnik: 267 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA IVANA GUNDULIĆA MOSTAR7 22.222,55 KMPDV osnova nije poznata1,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

10,61 %

Nazivnik: 66 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA BUNA7 50.706,56 KMPDV osnova nije poznata1,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

6,36 %

Nazivnik: 110 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PAVLOVIĆA ČAPLJINA7 11.333,45 KMPDV osnova nije poznata1,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

2,3 %

Nazivnik: 304 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA CIVILNU ZAŠTITU I VATROGASTVO HNŽ/K MOSTAR6 6.625 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

4,44 %

Nazivnik: 135 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR6 609.589 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 14909 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA VIDOVICE6 20.655,60 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

9,68 %

Nazivnik: 62 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU FARMACEUTSKI FAKULTET6 20.655,20 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

15 %

Nazivnik: 40 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "LIPANJSKE ZORE" VIŠIĆI6 7.013 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

1,56 %

Nazivnik: 384 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "FRA LOVRO KARAULA" LIVNO6 27.638 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

2,99 %

Nazivnik: 201 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI5 63.277 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 509 dodjela

1,02 %

Nazivnik: 488 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
SVEUČILIŠTE U MOSTARU000110021361
OPĆINA PROZOR-RAMA130110221300
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA MOSTAR030002014030
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.411100010004
OPĆINA POSUŠJE000011131102
JAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC220000001122
USTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR011111130000
SVEUČILIŠTE U MOSTARU FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA152000000000
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA000110020120
OSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" BILEĆA000000000232

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina497
Ostale usluge4
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)3
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte2
Završni građevinski radovi2
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina497 6.698.087,79 KMPDV osnova nije poznata97,64 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 496 / 497 dodjela (99,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.553 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.360 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.130 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207.006 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.500 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje385
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške48
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)25
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor20
Hemijski proizvodi9
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu6
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)4
Štampani materijal i srodni proizvodi3
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema3
Građevinski radovi3
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Industrijske mašine2
Usluge popravaka i održavanja2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Programski paketi i informacijski sistemi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje385 6.108.032,55 KMPDV osnova nije poznata75,64 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 384 / 385 dodjela (99,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške48 213.155,97 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)25 113.174,61 KMPDV osnova nije poznata4,91 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor20 145.912,50 KMPDV osnova nije poznata3,93 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi9 29.750,40 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu6 4.341,43 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5 31.248,50 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.929,40 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.233 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.003 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.750,03 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

224.506 KMPDV osnova nije poznata0,59 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.781,80 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.929 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.902 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

450 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.222 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.275 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.577,50 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum402
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda72
otvoreni postupak35
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum402 1.174.457,43 KMPDV osnova nije poznata78,98 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 402 / 402 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda72 1.449.229,11 KMPDV osnova nije poznata14,15 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak35 4.310.950,25 KMPDV osnova nije poznata6,88 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 35 dodjela (97,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine453 6.616.471,64 KMPDV osnova nije poznata89 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 452 / 453 dodjela (99,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton188 3.863.095,51 KMPDV osnova nije poznata36,94 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 188 / 188 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo63 178.671,68 KMPDV osnova nije poznata12,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar59 594.717,41 KMPDV osnova nije poznata11,59 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska55 233.425,15 KMPDV osnova nije poznata10,81 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton48 160.810,71 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton39 491.174,81 KMPDV osnova nije poznata7,66 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 39 dodjela (97,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton 1031 451.878,37 KMPDV osnova nije poznata6,09 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton26 243.822,26 KMPDV osnova nije poznata5,11 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton17 42.352 KMPDV osnova nije poznata3,34 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton17 95.890,50 KMPDV osnova nije poznata3,34 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PROZOR - RAMA14 677.538,50 KMPDV osnova nije poznata2,75 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POSUŠJE11 179.418,28 KMPDV osnova nije poznata2,16 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČITLUK10 122.868,90 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton8 271.261,60 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Čapljina7 183.079,68 KMPDV osnova nije poznata1,38 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Široki Brijeg6 86.915,20 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRUDE6 126.817,73 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TOMISLAVGRAD6 84.731 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČAPLJINA6 7.013 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ANTONIO COMMERCE D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,2 %

Nazivnik: 509 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 7

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 93,12 % · Nazivnik: 509 dodjela

EU fondovi: 2 · Poznato: 2 / 509 (0,39 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 509 (0,39 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
12.06.2025.12.06.2027.
24.08.2025.24.08.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
анатомски моделиMEDICINSKA ŠKOLA22.09.2019.1.846 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 35

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Unaprjeđenje materijalnih uvjeta Dječjeg vrtića "Grude" GrudeDJEČJI VRTIĆ GRUDE06.09.2026.77.722 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava namještaja za Edukacijsko-obučni centarMINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE06.09.2026.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava namještaja dječjeg vrtića „PčelicaGRAD ORAŠJE17.08.2026.247.570 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Učionički namještaj za Zajedničku zgradu UniverzitetaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU03.05.2026.26.900 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski namještaj za opremanje Zajedničke zgrade UniverzitetaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU03.05.2026.6.970 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava uredskog namještaja za potrebe Uprave OP CentarJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR11.02.2026.199.772 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

“Kupovina i nabavka nastavnih sredstava, sportskih sprava i rekvizita za JU OŠ Višća”GRAD ŽIVINICE26.01.2026.3.950 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava Izložbenih vitrina za potrebe Filozofskog fakulteta Sveučilišta u MostaruSVEUČILIŠTE U MOSTARU14.12.2025.7.690 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i opremanje vatrogasnog doma i kontrolnog centra na COKP-u Zvirići i DrivušaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR09.12.2025.59.930 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava namještaja za potrebe OJ OEEJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR09.12.2025.28.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Opremanje predškolske i osnovnoškolskih ustanovaGRAD ŠIROKI BRIJEG11.11.2025.54.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uredskog namještajaAGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE04.09.2025.84.740 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i sukcesivna isporuka namještajaMINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA HNŽ/K24.08.2025.256.410,26 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka školskog namještaja sa isporukomJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI15.06.2025.52.882 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava uredskog namještaja za potrebe SUMIT zgrade Sveučilišta u MostaruSVEUČILIŠTE U MOSTARU12.06.2025.868.126 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uredski namještaj za potrebe OJ PEE

LOT 2 - Nabava uredskih stolica

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR13.04.2025.14.663 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uredska oprema i namještaj - Direkcija Društva i druge OJJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR16.01.2025.199.077 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava radova uređenja dvorane u objektu Sveučilišta u MostaruSVEUČILIŠTE U MOSTARU26.12.2024.188.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uredski namještaj - OJ OEEJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR18.11.2024.59.977 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NAMJEŠTAJ I OPREMA ZA ŠKOLUTREĆA OSNOVNA ŠKOLA MOSTAR14.11.2024.90.954 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47