Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EURO-METALI DOO

EURO-METALI DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
DOBOJ JUG
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218466780006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49711Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele154
Postupci154
Naručioci67

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.190.952,11 KMPDV osnova nije poznata
608.924,14 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 154 / 154 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,23

Poznato: 154 / 154 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 154 · Samostalno: 154

Prva dodjela: 22.01.2015. · Posljednja dodjela: 14.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EURO-METALI DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 22 dodjelaJKP VIS DOO DOBOJ-JUG: 14 dodjelaJP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR: 8 dodjelaGRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.: 8 dodjelaZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ: 6 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O: 6 dodjelaKOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ: 5 dodjelaVODOVOD A.D. PRIJEDOR: 4 dodjelaJP TOPLANA D.D. TEŠANJ: 4 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20159
20169
201713
201819
201918
202011
202112
202210
202313
202416
202513
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20159 862.890,58 KMPDV osnova nije poznata5,84 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20169 86.070,39 KMPDV osnova nije poznata5,84 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201713 719.407,49 KMPDV osnova nije poznata8,44 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201819 10281.405,26 KMPDV osnova nije poznata12,34 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201918 12230.540,48 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 842.791,88 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 961.051,76 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202210 630.675,33 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202313 1268.035,51 KMPDV osnova nije poznata8,44 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202416 1023.926,85 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202513 10355.673,35 KMPDV osnova nije poznata8,44 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 48.483,23 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA22 59.580,91 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP VIS DOO DOBOJ-JUG14 4.558,53 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 154 dodjela

1,37 %

Nazivnik: 1024 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR8 91.096,10 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 1472 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.8 1.932,88 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 4204 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ6 21.583,55 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 3037 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O6 43.352,38 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 154 dodjela

1,53 %

Nazivnik: 392 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ5 14.848,15 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 508 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.064,27 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 10950 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.365,05 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2224 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.969,18 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.779,34 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1507 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.457,42 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3744 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP REGIONALNA DEPONIJA DOBOJ D.O.O3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.824,16 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1886 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

754,37 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1712 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

887,75 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3672 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE, PREHRANE, VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.593,79 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3471 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.092,75 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2757 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

67.143 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

877,80 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 816 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "KAMERNI TEATAR 55" SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.546,91 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 561 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA006710331100
JKP VIS DOO DOBOJ-JUG000000000437
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR010041200000
GRADSKA TOPLANA PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I ISPORUKU TOPLOTNE ENERGIJE A.D.022300100000
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ100130000100
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O000000002220
KOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ000110000300
VODOVOD A.D. PRIJEDOR000002020000
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ101200000000
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI200000020000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina148
Ostale usluge4
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina148 1.187.463,68 KMPDV osnova nije poznata96,1 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 148 / 148 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.178,05 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

139,50 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

170,88 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)106
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi30
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta11
Građevinski radovi6
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3
Usluge popravaka i održavanja2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Industrijske mašine1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)106 1.015.575,20 KMPDV osnova nije poznata68,83 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi30 299.239,21 KMPDV osnova nije poznata19,48 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta11 25.371,49 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi6 3.429 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.707,54 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.294,05 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

539,20 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

510,54 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68,17 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

336 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

157 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum140
otvoreni postupak11
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum140 192.852,89 KMPDV osnova nije poznata90,91 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 140 / 140 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak11 920.449,84 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77.649,38 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine114 1.045.256,75 KMPDV osnova nije poznata74,03 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 114 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska35 142.945,52 KMPDV osnova nije poznata22,73 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton34 36.460,77 KMPDV osnova nije poznata22,08 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo17 103.974,73 KMPDV osnova nije poznata11,04 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG14 4.558,53 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton13 96.240,93 KMPDV osnova nije poznata8,44 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj11 3.757,04 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar10 91.726,99 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton8 46.297,44 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORNJI VAKUF - USKOPLJE6 43.352,38 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ5 14.848,15 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ5 3.823,05 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.064,27 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.969,18 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.969,18 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

887,75 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.978,26 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

343,67 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

238,71 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

582,90 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 6

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 92,86 % · Nazivnik: 154 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 154 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 154 (0,65 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka roba za male infrastrukturne radove za projekt "3C3NP", projekt GIZRAZVOJNA AGENCIJA ŽEPČE D.O.O.28.11.2022.4.252,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 154

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka potrošnog materijalaJKP VIS DOO DOBOJ-JUG14.09.2026.8 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG03.05.2026.157,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG28.04.2026.529,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG15.04.2026.1.010,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG13.04.2026.378,73 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG24.03.2026.546,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

318-40-1/26 „Razni proizvodi I“JKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ22.03.2026.840,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG16.03.2026.320,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cijevi za izradu košarkaškog koša na školskom poligonu kod PŠ RibnicaJU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA19.02.2026.385,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za popravku nadstrešnicaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO25.01.2026.2.776,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za popravku nadstrešnica i ogradaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO25.01.2026.1.530,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG19.11.2025.136,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čelične ploče i profili od čelikaJP VODOVOD D.O.O. MOSTAR06.11.2025.605,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka metalne robeJKP VIS DOO DOBOJ-JUG29.09.2025.250,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka limaJKP "KOMVOD" A.D. BROD29.09.2025.267,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REZERVNI DIJELOVIJP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR18.09.2025.25,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ребрасти лим за поправак пода на камиону и приколициРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ29.07.2025.1.970,94 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OPREMA I POMOĆNI PROIZVODI U PREVOZU

Stubovi za svjetiljke

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O13.07.2025.21.099 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čelični limoviTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI01.07.2025.236.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka limovaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O10.06.2025.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34