Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ALINAC D.O.O.

ALINAC D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CAZIN
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4263238350005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49666Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele34
Postupci34
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

247.291,79 KMPDV osnova nije poznata
126.438,28 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,21

Poznato: 34 / 34 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 34 · Samostalno: 34

Prva dodjela: 15.03.2015. · Posljednja dodjela: 03.06.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ALINAC D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND: 14 dodjelaJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN: 7 dodjelaJKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN: 6 dodjelaVLADA UNSKO SANSKOG KANTONA: 3 dodjelaOPĆINA CAZIN: 2 dodjelaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
201610
20173
20183
20191
20205
20214
20221
20231
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 245.661,06 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201610 450.361,87 KMPDV osnova nije poznata29,41 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

256.003,42 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

227.756,47 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.976,08 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 326.194,38 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

218.661,51 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.977 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.700 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND14 194.563,11 KMPDV osnova nije poznata41,18 %

Nazivnik: 34 dodjela

1,03 %

Nazivnik: 1364 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN7 550,21 KMPDV osnova nije poznata20,59 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 4006 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN6 41.987,95 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,84 %

Nazivnik: 712 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA UNSKO SANSKOG KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

874,43 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 888 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.062,60 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1212 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.253,49 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1460 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232025
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND2122133000
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN0610000000
JKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN0101010111
VLADA UNSKO SANSKOG KANTONA3000000000
OPĆINA CAZIN0000011000
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA0200000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina17
Usluge održavanja i popravki8
Ostale usluge7
Građevinske instalacije1
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina17 35.669,89 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki8 116.025,98 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge7 83.850,55 KMPDV osnova nije poznata20,59 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.769,29 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.976,08 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja10
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)7
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6
Građevinski radovi4
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Industrijske mašine2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja10 171.716,58 KMPDV osnova nije poznata29,41 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)7 6.848,46 KMPDV osnova nije poznata20,59 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6 19.163,80 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.004,29 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.281,42 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.376,29 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.976 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.982 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.942,95 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum30
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum30 96.543,93 KMPDV osnova nije poznata88,24 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

108.519,23 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42.228,63 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton34 247.291,79 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine34 247.291,79 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN29 240.163,87 KMPDV osnova nije poznata85,29 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.253,49 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,06 % · Nazivnik: 34 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 34 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 34 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 3

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge održavanja javne rasvjete na području Grada Cazina i mjesnih zajedina u Gradu Cazinu u 2018. godini“JKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN22.04.2018.18.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE JAVNE RASVJETE GRADA I MJESNIH ZAJEDNICA U 2017.-PONOVLJENI POSTUPAKJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND02.05.2017.49.990,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje javne rasvjete grada i MZ-a u 2015 (ponovljeni postupak)JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND16.03.2015.40.528,63 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04