Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 49443

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele437
Postupci431
Naručioci50

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.143.904,01 KMPDV osnova nije poznata
3.141.328,24 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 437 / 437 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,08

Poznato: 437 / 437 (100 %)

Udio s jednom ponudom7,09 %

Nazivnik: 437 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 437 · Samostalno: 437

Prva dodjela: 03.02.2015. · Posljednja dodjela: 21.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO: 76 dodjelaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 66 dodjelaKANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA: 63 dodjelaOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO: 37 dodjelaJU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA - JEZERO SARAJEVO: 26 dodjelaJU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA: 21 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 12 dodjelaAKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI: 12 dodjelaJP NIO SLUŽBENI LIST BIH: 10 dodjelaAKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO: 9 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201511
201624
201724
201892
201969
202072
202181
202228
202326
20242
20257
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201511 422.797,98 KMPDV osnova nije poznata2,52 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201624 435.167,47 KMPDV osnova nije poznata5,49 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201724 5442.128,25 KMPDV osnova nije poznata5,49 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201892 161.390.213,01 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201969 222.924.660,14 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202072 12128.586,03 KMPDV osnova nije poznata16,48 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202181 121.055.441,65 KMPDV osnova nije poznata18,54 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202228 8118.601,45 KMPDV osnova nije poznata6,41 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202326 1214.622,48 KMPDV osnova nije poznata5,95 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.700,33 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20257 64.686,89 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1298,33 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO76 3.577,96 KMPDV osnova nije poznata17,39 %

Nazivnik: 437 dodjela

4,25 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 76 / 76 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE66 158.788,67 KMPDV osnova nije poznata15,1 %

Nazivnik: 437 dodjela

1,01 %

Nazivnik: 6554 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA63 22.053,95 KMPDV osnova nije poznata14,42 %

Nazivnik: 437 dodjela

4,4 %

Nazivnik: 1433 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO37 23.262,40 KMPDV osnova nije poznata8,47 %

Nazivnik: 437 dodjela

1,31 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA - JEZERO SARAJEVO26 19.510,24 KMPDV osnova nije poznata5,95 %

Nazivnik: 437 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 2417 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA21 5.809,26 KMPDV osnova nije poznata4,81 %

Nazivnik: 437 dodjela

2,49 %

Nazivnik: 845 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH12 21.118,61 KMPDV osnova nije poznata2,75 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 7447 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI12 13.447,92 KMPDV osnova nije poznata2,75 %

Nazivnik: 437 dodjela

4,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH10 129.497,97 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 437 dodjela

1,07 %

Nazivnik: 931 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO9 16.780,21 KMPDV osnova nije poznata2,06 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 1474 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU8 3.507,30 KMPDV osnova nije poznata1,83 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 2576 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE, PREHRANE, VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI SARAJEVO7 12.980,43 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 3471 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO7 803,60 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 2829 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU6 1.672,56 KMPDV osnova nije poznata1,37 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS6 5.587,62 KMPDV osnova nije poznata1,37 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 20452 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "OLIMPIJSKI BAZEN OTOKA" D.O.O5 3.833,60 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 1243 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSMA OSNOVNA ŠKOLA "AMER ĆENANOVIĆ" ILIDŽA5 3.670,69 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 1185 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA FOČA-USTIKOLINA5 877,91 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 2038 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MIRSAD PRNJAVORAC" VOGOŠĆA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.629,79 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 1568 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.444.431,51 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 437 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 10886 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO0000025428001
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE01210111111110000
KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA0101111110109100
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO0002116000000
JU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA - JEZERO SARAJEVO0001210400000
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA ILIDŽA000192000000
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH00007410000
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI00000066000
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH00044110000
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO50000400000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge365
Kupovina57
Usluge održavanja i popravki7
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4
Građevinske instalacije3
Telekomunikacijske usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge365 375.182,77 KMPDV osnova nije poznata83,52 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 365 / 365 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina57 5.759.910,53 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki7 4.807,57 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.998,17 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.120,96 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

884,01 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije240
Komunalne usluge161
Usluge popravaka i održavanja9
Ostale javne, društvene i lične usluge8
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška7
Građevinski radovi5
Štampani materijal i srodni proizvodi3
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije240 6.045.148,99 KMPDV osnova nije poznata54,92 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 240 / 240 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge161 73.590,82 KMPDV osnova nije poznata36,84 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 161 / 161 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja9 6.456,82 KMPDV osnova nije poznata2,06 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge8 10.341,04 KMPDV osnova nije poznata1,83 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška7 4.459,80 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi5 2.605,69 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

163 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.512,15 KMPDV osnova nije poznata0,69 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.004,41 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.248,33 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum405
otvoreni postupak16
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum405 347.740,10 KMPDV osnova nije poznata92,68 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 405 / 405 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak16 5.456.216,62 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15 239.825,09 KMPDV osnova nije poznata3,43 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100.122,20 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine410 3.522.990,27 KMPDV osnova nije poznata93,82 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 410 / 410 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo279 730.035,36 KMPDV osnova nije poznata63,84 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 279 / 279 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo14 120.320,64 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO6 1.672,56 KMPDV osnova nije poznata1,37 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde5 877,91 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOČA (FBIH)5 877,91 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

113.507,98 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

456,95 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.306,50 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.512,48 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 18

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 96,34 % · Nazivnik: 437 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 437 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 437 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 8594 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge plaćanja naknada za povećanje priključne snage, nove priključke, pribavljanje elektroenergetske saglasnosti, uključenja i isključenja poslovnih prostora Općine CentarOPĆINA CENTAR SARAJEVO21.09.2026.189 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izdavanja saglasnosti komunalnih preduzeća za objekte sportskihploha, dj. i ciciban igrališta u ulici Muamera Omergbegovića, lokalitet Podgaj-TekijaOPĆINA CENTAR SARAJEVO10.06.2026.83 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Povećanje priključne snage za vrtić LužaniJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"24.05.2026.28.860 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

nabavka naknade za potrebe priključenja na električnu energijuJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU17.05.2026.4.875 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge plaćanja naknada za povećanje priključne snage, nove priključke, pribavljanje elektroenergetske saglasnosti, uključenja i isključenja poslovnih prostora Općine CentarOPĆINA CENTAR SARAJEVO02.04.2026.63 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge plaćanja naknada za povećanje priključne snage, nove priključke, pribavljanje elektroenergetske saglasnosti, uključenja i isključenja poslovnih prostora Općine CentarOPĆINA CENTAR SARAJEVO02.04.2026.16 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izdavanja saglasnosti javnih preduzeća za potrebe izgradnje nove saobraćajne infrastruktureOPĆINA CENTAR SARAJEVO18.02.2026.83 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdavanje tehničkih uslova za izmještanje na NNJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"22.12.2025.82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka električne energije zajedničkih prostorijaFOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA SA INVALIDITETOM18.12.2025.4.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izdavanja saglasnosti komunalnih preduzeća (JP Elektroprivreda, KJKP Sarajevogas, BH Telecom, KJKP Toplane-Sarajevo, KJKP ViK) za investiciono održavanje cesta i mostova, uređenje ulice RadićevaOPĆINA CENTAR SARAJEVO08.12.2025.83 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge isporuke električne energije zajedničkih prostorijaFOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA SA INVALIDITETOM17.06.2025.4.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge plaćanja naknada JP "Elektroprivreda BiH" (priključenje i povećaanje priključne snage na distributivnu mrežu, EE saglasnosti, uključenja i isključenja električne energije) za stanove koji su u vlasništvu Općine Centar Sarajevo za period od 01.02.2025. do 31.12.2025. godine)OPĆINA CENTAR SARAJEVO03.04.2025.819 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge plaćanja naknada JP "Elektroprivreda BiH" (priključenje i povećaanje priključne snage na distributivnu mrežu, EE saglasnosti, uključenja i isključenja električne energije) za stanove koji su u vlasništvu Općine Centar Sarajevo za period od 01.02.2025. do 31.12.2025. godine)OPĆINA CENTAR SARAJEVO18.03.2025.819 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka električne energije 2025FOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA SA INVALIDITETOM29.12.2024.9.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdavanje EE saglasnostiJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"18.11.2024.65 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdavanje EE saglasnosti za vrtićJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"24.10.2024.65 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka električne energije za 6.mj. Sarajevo KasindolskaCENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO02.10.2024.818,04 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdavanje EE saglasnosti br.200865416MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE12.05.2024.65 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdavanje mišljenja o lokaciji objektaJAVNA USTANOVA "DJECA SARAJEVA"01.02.2024.65 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije za 2023. godinuKJU DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA30.12.2023.20.783,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 15

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka električne energijeJP NIO SLUŽBENI LIST BIH26.02.2021.31.780,85 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energijeJP NIO SLUŽBENI LIST BIH27.02.2020.30.597,70 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA ELEKTRIČNE ENERGIJE ZA POTREBE JU "FOND MEMORIJALA KS" ZA 2020. GODINUJAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“08.01.2020.17.187,11 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije za potrebe Općine IlijašOPĆINA ILIJAŠ10.07.2019.20.512,48 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 4- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Marka Marulića 2

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH08.04.2019.42,12 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 3- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Valtera Perića 11

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH08.04.2019.77,09 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 1- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Džemala Bijedića 39

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH08.04.2019.33.364,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 2- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Magribija 3

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH08.04.2019.1.311,37 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije za potrebe Fonda memorijala za 2019.god.JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“13.01.2019.21.179,21 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka električne energije prema LOT-ovima

Nabavka i isporuka električne energije na području grada Sarajevo-Reljevo, Vogošće, Travnika, Kladnja, Kaknja, Olova, Semizovca, Zenice i Visokog

BH-GAS D.O.O. SARAJEVO29.07.2018.34.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 4- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Marka Marulića 2

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH28.02.2018.40,97 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 2- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Magribija 3

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH28.02.2018.1.249,85 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 3- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Valtera Perića 11

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH28.02.2018.74,18 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije

LOT 1- električna energija u prostorijama JP NIO Službeni list BiH-Džemala Bijedića 39

JP NIO SLUŽBENI LIST BIH28.02.2018.30.959,04 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka električne energije za potrebe Fonda memorijalaJAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“15.02.2018.17.448,32 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 00:10