Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JU VETERINARSKI ZAVOD TK TUZLA

JU VETERINARSKI ZAVOD TK TUZLA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209419280004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48563Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 48490Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele41
Postupci41
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

72.639,35 KMPDV osnova nije poznata
37.139,91 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 41 / 41 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 41 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 41 · Samostalno: 41

Prva dodjela: 22.03.2015. · Posljednja dodjela: 30.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JU VETERINARSKI ZAVOD TK TUZLA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 8 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA: 7 dodjelaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA: 4 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 4 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA TUZLA: 2 dodjelaJU ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "SAPNA" SAPNA: 2 dodjelaJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.: 2 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20162
20171
20181
20192
20202
20214
20224
20232
20246
20256
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.147 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.477,52 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.233,52 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.714,52 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

413.856,73 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.183,31 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.378,43 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20246 69.883,35 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20256 65.786,69 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 711.978,28 KMPDV osnova nije poznata24,39 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI8 29.898,34 KMPDV osnova nije poznata19,51 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 3300 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA7 11.776,04 KMPDV osnova nije poznata17,07 %

Nazivnik: 41 dodjela

1,39 %

Nazivnik: 503 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

730,43 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 2112 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.885,50 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 1191 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.110,79 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 15760 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.550,17 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7165 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.440,03 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 308 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "SAPNA" SAPNA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.329,09 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

3,28 %

Nazivnik: 61 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

194,88 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

2,74 %

Nazivnik: 73 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 13840 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA UPRAVA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

900 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 214 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.043 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 865 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

781,08 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3688 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP GRADSKA VETERINARSKA STANICA TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 191 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI011111010101
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA000001111111
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.000000000103
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA000000011110
BRČKO DISTRIKT BIH010000000111
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI000000100101
JAVNA USTANOVA DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA TUZLA000000100010
JU ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "SAPNA" SAPNA000000000011
JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.000000000002
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA100000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge24
Zdravstvene i socijalne usluge11
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge24 40.214,42 KMPDV osnova nije poznata58,54 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge11 26.334,22 KMPDV osnova nije poznata26,83 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.909,63 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

781,08 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge17
Usluge u području zdravstva i socijalne brige11
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša5
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja3
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge17 18.709,67 KMPDV osnova nije poznata41,46 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige11 27.362,29 KMPDV osnova nije poznata26,83 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša5 21.420,82 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.868,40 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.497,09 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

781,08 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum41
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum41 72.639,35 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine37 70.528,56 KMPDV osnova nije poznata90,24 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton16 19.109,13 KMPDV osnova nije poznata39,02 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla6 9.928,50 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA5 3.928,50 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.110,79 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

194,88 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAPNA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.329,09 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Visoko2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

194,88 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 41 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 41 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 41 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 41 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 41

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Razna dijagnostička ispitivanjaJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.30.09.2026.162,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge analize i atestiranjaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.28.09.2026.53,08 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge istraživačkih laboratorija na kvalitet zdravstvene ispravnosti namirnica, vode, hrane, GMO, pesticida, aflatoksina, mikrotoksine, goriva i ostalo za potrebe Kancelarije gradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH12.08.2026.736,41 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge analize i atestiranjaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.05.08.2026.75,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Razna dijagnostička ispitivanjaJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.09.06.2026.32,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka -usluga ispitivanje uzoraka hrane za potrebe KPZ TuzlaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA01.06.2026.1.697,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge analize i testiranjaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.17.05.2026.201,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge u području bakteriološke analize (životnih namirnica i brisa sa površine predmeta)RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI05.04.2026.1.964,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uzorkovanje hraneTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI25.02.2026.4.579,42 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge Veterinarskog zavoda TK za sanitarne analizaJU ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "SAPNA" SAPNA18.02.2026.2.474,39 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge Veterinarskog zavoda TK za sanitarne analizaJU ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "SAPNA" SAPNA25.09.2025.854,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge istraživačkih laboratorija na kvalitet zdravstvene ispravnosti namirnica, vode,hrane, GMO, pesticida, aflatoksina, mikotoksine, goriva i ostaloBRČKO DISTRIKT BIH14.09.2025.613,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA -USLUGA ISPITIVANJE HRANE ZA KUHINJE ZA POTREBE OSUĐENIČKE KUHINJE KPZ TUZLAKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA29.05.2025.1.697,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga bakteriološke analizeJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA27.03.2025.1.043 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

BAKTERIOLOŠKO ISPITIVANJE HRANE I OPREMEJAVNA USTANOVA DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA TUZLA24.02.2025.904,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uslugaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA02.02.2025.673,52 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge istarživačkih laboratorija za kvalitet zdravstvene ispravnosti namirnica, vode, hrane GMO, pesticida, atlatoksina, goriva i ostalo za potrebe Kancelarije gradonačelnika -InspektoratBRČKO DISTRIKT BIH19.09.2024.613,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge sanitarnog pregleda osoblja i analizu vode za potrebe opskrbe zrakoplovaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.19.06.2024.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka-Usluga ispitivanje uzoraka hrane analiza za potrebe osuđeničke kuhinje KPZ TuzlaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA05.06.2024.1.564,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

BAKTERIOLOŠK ANALIZA (ŽIVOTNIH NAMIRNICA I BRISA SA POVRŠINE PREDMETA)RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI14.04.2024.2.052,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00